swinger dünyasına girmek

Yeni Başlayan Swingers Arkadaşlara Tavsiyler!

Swinger yaşam ilk günlerimizi düşündüğümde, erken yaptığımız bazı şeylerden biraz çekiniyorum. Tek eşlilikten tek eşliliğe geçmeye çalışırken ilk birkaç aydan bir yıla kadar canlandırıcıdır.

Her çift değiş tokuşa nasıl ve neden başladıkları konusunda farklı olsa da, açık olan bir şey var: acemilerin alabilecekleri tüm tavsiyelere ihtiyacı var.

Sadece Bir Kez Yenisin
Flört oyununda yeni olan birçok çift, Swinglifestyle veya Kasidie ​​gibi sitelere kaydolur. Oradan, kıdemli swinger’lardan gelen mesajlarla dolup taşarlar. Taze eti kim sevmez?

Sohbet istekleriyle dolu bir gelen kutusuna sahip olmak son derece gurur verici olsa da, bir noktada sizin de o “eski” profillerden biri olacağınızı akılda tutmak önemlidir. İlk kaydolduğunuzda aldığınız mesajların nabzı sona erecektir. Bundan en iyi şekilde yararlanın!

Köprüleri Erken Yakmayın
Gelen kutunuzdaki mesaj seli ile, onları her türlü çiftten almak zorundasınız. Bu çiftlerden bazılarıyla ilgilenmediğinizi hemen anlayacaksınız, ancak diğerlerine burnunuzu çevirerek korkutmamak en iyisidir.

Bir keresinde yepyeni bir çiftle internette birkaç hafta konuştuktan sonra randevuya çıktık. Akşam yemeğine gittik ve dördümüz arasında iyi bir cazibe ve ortak noktalar var gibiydi. Haftalar sonra bizi hayaletlediklerinde, sonunda cevap verdiler ve düşündüğümüz kadar bize karşı olmadıklarını söylediler. Bu olduğunda canımızı sıksa da biraz şaşırdık çünkü öyleymiş gibi görünüyordu. Her şeye rağmen onlara LS’de başarılar diledik ve dostane bir şekilde yollarımızı ayırdık. Altı aya kadar hızlı ileri sarın ve bize birdenbire mesaj attılar. “Tekrar denemek” için bir ara tekrar akşam yemeği yemek isteyip istemediğimizi sordular. Ancak bu noktada devam ettik. Biz titreşimlerde büyüküz. Türk swinger Bizimle gerçekten ilgilenmediklerini kabul ettiklerinde, bu sırayla onlara olan ilgimizi değiştirdi. Nihayet, Sen bizden hoşlanmadığını kabul etmişken neden seninle daha fazla zaman geçirmek isteyelim ki? Fikirleri değişti gibi görünüyordu, ama çok geçti.

Demek istediğim, köprüleri çok erken yakma. İlgilenebileceğinizi düşündüğünüz çiftler varsa, ancak süper ateşli ve ulaşılamaz çiftlere odaklanmak için onları serbest bıraktıysanız, onları tamamen kaybetmeye hazır olun.Nadiren bir çift, onları geri çevirdiğinizde size günün saatini verir.

Tavsiyeye Açık Olun
Birçok yeni çift, her şeyi hallettiklerini düşünüyor. Ne istediklerini ya da değiş tokuş edecek iyi çiftler bulma konusunda nasıl ilerleyeceklerini bildiklerini varsayarlar. Eh, yapmıyorsun!

Yeni başlayanların çoğu hiçbir şey bilmiyor! Biz yapmadık, siz de yapmayın. Yeni bir çiftin yapabileceği en iyi şey, bir süredir Yaşam Tarzında olan diğer çiftlerle konuşmaktır. Deneyimli çiftlerin çoğu, seks beklentisi olmadan bile yeni çiftlere biraz bilgelik vermekten çekinmez. Şimdi burada kendim yapıyorum, değil mi?

Bu çiftleri dinleyin. Yürüyüşe çıktılar, konuşmayı konuştular ve takası değiştirdiler. Kayıt tarihleri ​​( ne kadar uzun o kadar iyi ), sahip oldukları sertifika sayısı ve sohbet ederken nasıl davrandıkları için profilleri kontrol edin . Gerçek ile sahtesini çabucak ayırt edebileceksiniz. Ayrıca, bu bilge çiftlerden biri sizi diğer çiftler hakkında uyarırsa, temkinli olun ve söz konusu çiftlere karşı dikkatli olun. Muhtemelen kötü bir üne sahipler!

Acemi Yiyenler için Keyifli Olun
Son olarak ve belki de yeni başlayanlar için en önemli tavsiyem dikkatli olmalarıdır! Yaşam Tarzında pek çok harika, iyi kalpli insan varken, aynı zamanda o kadar da harika olmayanlar da var.

Özellikle yeni çiftleri hedef alan çiftler var. Bunu çeşitli nedenlerle yaparlar. Bazen yerel olarak kendileri için kötü bir isim yaptılar ve nasıl çalıştıklarını öğrenmeden önce onları becerebileceklerini umuyorlar. Bazı diğer çiftler, yeni başlayanların fethi gibi. Bu kendi içinde o kadar da kötü değil, ama çoğu insan bazı garip inisiyasyon tuhaflıklarına katılmak istemiyor, değil mi?

İlk başladığınızda sizinle iletişim kuran insanların saldırısında gezinmek zor olabilir. Gerçekten yapabileceğiniz tek şey, diğer çiftlerin deneyimleri ve niyetleri hakkında zor sorular sormak. En iyi kararınızı kullanın!

Yaşam Tarzına girmek büyük bir adımdır ve ilk başta oldukça korkutucu olabilir. Swinger Çiftler ilk başta kaybolabilir ve kafaları karışabilir. Bu anlaşılabilir bir durum olsa ve her yeni çiftin başına gelse de, uzun süre bu işin içinde olmak istiyorsanız erkenden akıllı kararlar almanız gerektiğini aklınızda bulundurmalısınız. Bu ipuçlarını takip ederek, Yaşam Tarzına sağlam bir zeminde girecek ve umarım birçok harika deneyime sahip olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.