Twitter Swinger Hesapları

Twitter Swinger Hesapları Zaman Kaybıdır

Swingers için hemen hemen her twitter swinger grubundaydık. İlk başta hepsi, birlikte hareket etmek için potansiyel bir yeni aday kaynağı olarak çekici görünüyor. Ancak çok geçmeden, bu grupların çoğunun, asıl amaçları kendilerine yakın olan diğer eş değiştirenleri bulmak ve etkinlikler, kulüpler ve tatil köyleri hakkında bilgi alışverişinde bulunmak olan eş değiştiren çiftler için işe yaramaz olduğunu fark ettik. İşte bu tür gruplarla ilgili deneyimlerimizden bazıları:

– Genellikle bir kadın veya bir çift gibi davranan erkekler tarafından istila edilirler.

– Genellikle iyi yönetilmezler ve bu nedenle spam doludurlar.

– Genellikle swinger web sitesi sahipleri veya kulüp sahipleri veya etkinlik organizatörleri tarafından oluşturulur ve bu şirketler için promosyonlarla doludur.

– Biriyle bağlantı kurup daha sonra Twitter’dan çıkıp e-posta veya IM, Skype vb. aracılığıyla iletişim kurmadığınız sürece, işlevsellik diğer eş değiştirenlerle gerçek bir etkileşime izin vermez. Birkaç yüz profilden sadece 2 çiftle FB dışında tanıştık. temas halinde olduğumuz şey. Tekrar ediyorum: orada orantısız miktarda sahte var.

– Gönderilerin çoğu bakmaya değmez ve zaman kaybıdır (çok sayıda spam da vardır).

– Çoğu tartışma (konu) anlamsızdır, birçoğu LOL’ler, LMAO’lar, ‘harika’ ve “Keşke orada olsaydık”… Birçok ileti dizisi, çekişmelere veya renksiz yorumlara dönüşüyor. Bir ileti dizisi başlatmak için tipik bir gönderi: “Bu gece azgınım! LOL…” ve her şey oradan yokuş aşağı gidiyor.

– Pek çoğu, porno fotoğrafları yayınlamak ve görüntülemek için bu Gruplara katılır ve sonuç olarak Grup, sonunda FB polisi tarafından kapatılır.

  • Bu tür Gruplara katılmak için, swinger’lar tipik olarak Twitter’da normal vanilya profillerinden ayrı, ayrı, gizli bir swinger profili oluştururlar. Dikkatli olmazsanız hatalar olabilir ve üzerinize kapak atılır. Bazı arkadaşlarımız bu şekilde tehlikeye atıldı.

– Genel olarak Twitter kullanıcıları, eş değiştirenleri SEVMEZ ve genellikle onları taciz eder. Ancak Twitter’daki birçok ‘istekli’ eş değiştiren kişi de bunun sorumlusudur, çünkü genellikle kaba, kaba ve düşüncesizce davranırlar.

Tüm bu nedenlerden dolayı, hala birkaçına ait olmamıza rağmen, Twitter swinger gruplarını kullanmayı bıraktık. Bunları ayda bir, olabilir veya daha az sıklıkta kontrol ederiz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.