swinger türk ifşa

Türk Swinger İfşa Fotoğraf ve Videolar

Neden bir Swinger ifşaya ihtiyacınız var? Bir barda duruyorsun. Şaşırtıcı derecede güzel bir çift karşınızda duruyor ve gözleriniz buluşuyor. Küçük bir gülümseme var. Açıkça, birlikteler. Ayakta dururlar, biri diğerinin kalçasına hafifçe dokunur, ikisi de size seksi bir hava verir. Yine de bu bir Türk ifşa swinger bar değil – bu sadece normal bir kokteyl barı. Onlarla flört etmeli misin? İlgileniyorlar mı? Sizinle gerçekten oynamaya hevesli olmaları ve sadece yanlış anlamamış olma ihtimaliniz nedir? rahatsız olacaklar mı? Sonra o küçük kolyeyi fark ediyorsunuz….ahh. Anladım. Sorun çözüldü.

Son olarak, eş değiştirenlerin ve tek eşli olmayanların arayabileceği gizli bir ipucu . Dünyayı oyun alanınız yapmak: swinger sembolü.

Ellerinin içinde sahilde çiftin swinger sembolü görüntüsü
Swinger Symbol’ün arkasındaki zihinlerle yakın ve kişiselleşelim:

Swinger Türk İfşa konsept fikrini nasıl buldunuz ?
Sin Drink adını verdiğimiz Lüksemburg’da iki ayda bir düzenli swinger buluşması ve oyunsuz selamlaşmalar düzenliyorduk . Bu toplantılar, benzer düşünen insanların daha fazlasını düşünmeden önce gerçek hayatta başkalarıyla bağlantı kurmasını sağlar ve ayrıca yerel topluluğumuzun büyümesine yardımcı olur. Normalde normal bir barda ve zaman zaman yerel saunamızda yapılırlar. Burada yeni gelenlerle bazı sorunlar yaşadık. Bir buluşma noktası iletmemize rağmen, birçok misafir bizi bulamadı. Bazıları çok utangaç oldukları için bize yaklaşmaya cesaret edemediler. Bazıları bizim doğru grup olup olmadığımızdan emin değildi.

Yaptığımız toplantılarda toplumun birbirini daha rahat fark etmesi için bir çözüm bulmaya çalıştık. Önce kırmızı bileklik, bileklik ya da kordon takmalarını istedik. Bazen bir tür kırmızı bileklik takan swinger olmayanları da fark ettiğimiz için benzersiz bir şey yaratmaya karar verdik. Swingers için evrensel bir sembol olup olmadığına bakmak için biraz araştırma yaptık. Hiçbiri bizi ikna etmedi ya da birden fazla anlamı vardı.

İki aylık beyin fırtınasının ardından, swinger sembolü olan “salıncak”ı geliştirdik. Topluluğumuza bu sembollü ücretsiz silikon bileklikler gönderdik . Topluluğumuz konsepti sevdi ve sembolü küresel olarak yayarak fikri genişletmeye bizi zorladı. İşte buradayız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.