Swingers Yaşam Dondurma Gibidir

Swingers Yaşam Dondurma Gibidir

Podcast’te bu konseptten bahsetmiştim, ancak yakın zamanda yeni bir oyun partnerime açıklamaya başladım ve bu fikri gerçekten keşfetmek istedim: Swinger yaşam tarzı dondurma yemek gibidir.

Bir düşünün: Bazıları için dondurmacıya gittiklerinde, her seferinde aynı lezzetin tadını çıkarmaktır. Onlar ne sevdiğini bilen alışkanlık yaratıklarıdır. Bu benzetme için, diyelim ki vanilyalı dondurma ısmarlıyorlar. Onlar olmadığını zaten biliyorlar. Evet, tahmin ettiniz: Bunlar tek eşli insanlar, bildiklerinden uzaklaşmaya cesaret edemeyen insanlar. Ve bu onlar için tamamen sorun değil….

Bir de arada bir yeni bir şeyler denemek için kaşınanlar var. Bunlar tipik olarak vanilyalı dondurmayı sipariş eden, ancak nadiren de olsa biraz daha vahşi bir şey için bu özlem duyan insanlar. Belki içeri girerler, çikolatalı kurabiye hamuruna bakarlar, ama sonunda yine güvenli vanilya seçimleriyle gitmeye karar verirler. İşte o çılgın tadı bir kez bile sipariş etme cesaretini bulabilmelerini dileyerek evlerine gidecek insanlar bunlar. Sallanan dünyada, daha fazlasını keşfetmek, keşfetmek isteyen, ancak bunu henüz ortaklarına sözlü olarak ifade edemeyen, hatta kendilerine tam olarak itiraf edemeyen insanlardır.

Bir de biz swinger’lar var. Her lezzetin beraberinde yeni bir lezzet getireceğini bilerek, her seferinde farklı bir lezzet sipariş etmeyi umarak dondurmacıya giriyoruz. Düzenli olarak gördüğüm bekar bir adamı (Clint) doğum günü pastası dondurmasıyla ilişkilendiriyorum, her zaman ağzımda küçük bir hediye gibi (Evet, oraya gittim). Çoğu zaman, çilekli cheesecake gibi heyecan verici bir şey bekliyorum, ama çabucak, ellerimde daha fazla yağsız donmuş yoğurt durumu olduğunu öğreniyorum. Brian benim muz parçam, çok lezzetli şeyler bir araya geldi ve her zaman yeni bir olası tat kombinasyonu.

Bana göre, rızaya dayalı olarak tek eşli olmamak, yeni insanları yeni yollarla deneyimlemekle ilgilidir, tıpkı dondurma sipariş etmek gibi. Bir insanın tüm hayatı boyunca sadece bir lezzetle tatmin olabilmesi harika bence. Ancak, yaşam tarzındaki bizler için, her zaman yeni tatlar denemenin sadece kendimize değil, ortaklarımıza da çok eğlenceli getirebileceğini biliyoruz. Swinger fotoğrafları Brian ve benim bu yolu seçmemizin birçok nedeninden sadece biri ve gelecekte çok daha eğlenceli lezzet örneklemelerini sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.