Swingers Çiftlere Eşlik Etmek

Swingers Çiftlere Eşlik Etmek

Artık çiftlerle flört eden birçok insan, swinger flört sitelerine katılmakla giderek daha fazla ilgileniyor . Bu tür flört caddesinde, sallanan kişiler, birinin çevrimiçi flört girişiminin başarısında çok önemli bir rol oynar. Kişisel, potansiyel hayranlar kişiliğinize hızlı bir bakış atabilir. Ne tür bir insan olduğunuzu ölçmek için muhtemelen profilinizde görecekleri şeylerden faydalanacaklar. Bazen profilinize yüklediğiniz resimler, başkalarının sizi potansiyel bir ortak olarak nasıl gördüğünü de etkiler. Ve son olarak, profil açıklamanız çevrimiçi flört başarınızı artıracak veya bozacak, bu nedenle çevrimiçi kişisel hale getirmek için aşağıdaki ipuçlarından yararlanmanız daha iyi olacaktır.

Her şeyden önce, kişisel profilinizi yazarken düşünmeniz gereken şey, etkileyici ve ilginç bulacağınız bir şey bulmanız gerektiğidir. Bir randevu arayan siz olsaydınız, az önce yarattığınız bu kişiden etkilenecek misiniz? Bununla birlikte, nasıl başlayacağını veya daha fazla insanı çekmek için hangi öldürücü ifadeleri kullanacağını bilmeyenler için, diğer profillere bakmayı deneyebilir ve sizin için geçerli olduğunu düşündüğünüzü uygulayabilirsiniz.

Sallanan kişiseller oluşturduğunuzda , hakkınızda olabildiğince fazla bilgi içermelidir ; bu, kaç yaşında olduğunuzu, ne tür bir vücut tipine sahip olduğunuzu, cinsellik konusundaki tercihlerinizi, hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeylerdeki tercihlerinizi ve ayrıca söz konusu flörtleşme olduğunda başkalarına sınırlarınızı bildirmeniz gerektiğini içerir.

Ayrıca, güzel, seksi, muhteşem ve benzer kelimeler gibi öznel olarak yorumlanabilecek açıklayıcı kelimelerin olduğunu düşünüyorsanız, o zaman bu kelimelerin hiçbiri gerçekten iletişim kurmayacağından, boş yere boşuna gitmeye mahkumsunuz. Çoğu zaman, çevrimiçi tanışma sitelerinde kendinizi övdüğünüzde insanlar size gerçekten inanmazlar. Kişisel çekim yaparken, bir noktayı belirtmek veya bazı düşüncelerinizi vurgulamak için büyük harfler kullanmaktan kaçının. Başkalarının kelimeleri doğru kullanmayı bilmediğinizi ve cümle kurmada zayıf olduğunuzu düşünmesine neden olabileceği gibi, okuyuculara onlara bağırdığınızı da çevirebilir.

Ayrıca, sallanan personel yaratmada dürüstlük çok önemlidir. Profilinizde söylediğiniz şeylere karşı gerçekten dürüst olmalısınız. Yaratıcı olabilirsin ama seninle ilgili şeyleri abartacak kadar değil. Kendiniz hakkında ayrıntılı bir açıklama yapabilir ve doğru ve dürüst oldukları sürece hakkınızdaki tüm iyi şeyleri söyleyebilirsiniz. Ne de olsa, başkalarının kişisel olarak yazdığınız şeyler hakkında sadece yalan söylediğinizi söylemesi uzun sürmeyecektir. Bu nedenle, hareketli çevrimiçi flört girişiminizde başarılı olmak istiyorsanız, profilinizi etkileyici ve etkili hale getirdiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.