Swinger'ların Sağlıklı Bir İlişkisi Olabilir mi?

Swinger’ların Sağlıklı Bir İlişkisi Olabilir mi?

Hemen hemen her kararda olduğu gibi, swinger olarak başlama seçiminin ilişkiniz üzerinde birçok farklı etkisi olabilir. Ancak, ilişkinizi açmanın aslında onu daha sağlıklı hale getirebileceğini biliyor muydunuz? Bugün çiftlerin sallanma, tatmin ve sağlıklı bir ilişkiyi dengeleme yollarından bahsediyoruz.

sağlıklı bir ilişki zevk çift

Swinger yaşam tarzı, özellikle tecrübesiz olanlar tarafından genellikle yanlış anlaşılır. Çoğu çabada olduğu gibi, bu cehalet de genellikle bazı önyargılı yanlış anlamalarla sonuçlanır. Ancak, eğitim ve deneyim ile bilgi büyür. Ve kendinize olan güveniniz de öyle. Büyümeyle, cinsel yaşamınızı önemli ölçüde artırabilecek faydalar elde etmeyi bekleyebilirsiniz. Ve bu arada, bu konudaki iletişim sizi genellikle çok daha sağlıklı ve daha heyecan verici bir ilişkiye götürecektir!

Bu yazıda, salıncak yaşam tarzını ve sağlıklı bir ilişkiyi dengelemek hakkında daha fazla bilgi paylaşıyoruz. Diğer çiftlerin bu dinamiği nasıl sürdürebildiğini ve bunu kendi hayatınıza nasıl uygulayabileceğinizi öğreneceksiniz. Bu yaşam tarzının ilişkiniz için faydalı olup olmayacağına kendiniz karar vermek için bu bilgileri kullanın .

Sallanmak Sağlıklı Bir İlişkinin Çözümü Olabilir
Swinger yaşam tarzıyla ilgili en büyük efsanelerden biri, söz konusu dinamikte aşkın gerçekten var olamayacağı fikridir.

Topluluğun dışındaki birçok insan, eşlerin aynı zamanda swinger olurken birbirlerini gerçekten sevmelerinin imkansız olduğuna inanıyor. Bu fikir kesinlikle doğru değil. Aslında, eş değiştirenlerin çoğu, durmaksızın etkili iletişim stratejileri arayışına dayanan güçlü ve sevgi dolu bir bağa sahiptir . Siz de partner(ler)inizle iletişiminizi geliştirebilirsiniz. Aslında bu, gerçekten mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir ilişki yaşamak isteyen eş değiştiren çiftler için bir gerekliliktir. Bu demektir ki, siz ve partner(ler)iniz bu harika yaşam tarzının bir parçası olmak ve ilişkinizi geliştirmek istiyorsanız, o zaman sizin de aynısını yapmanız gerekecek.

SwingTowns gibi yaşam tarzı değişen web sitelerinde ilişki kurma ve iletişim hakkında çok daha fazla bilgi edinmek en yararlı olanıdır. Bu kaynaklar, yaşam tarzı ve “kıskançlık” gibi tuzaklardan kaçınmanın yolları hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaktır.

İster inanın ister inanmayın, gerekli zaman ve çabayı harcayan eş değiştirenler genellikle ilişkilerinde bir gelişme görürler. Bunun nedeni, yaşam tarzının ara sıra seks yapmaktan çok daha fazlasını gerektirmesidir. Sallanan ortaklar güçlü bir bağlantı kurmalı, sık iletişimde yer almalı ve her zaman kendilerini incelemelidir. Sallanma yoluyla, yalnızca cinsel yaşamınıza ateşi nasıl geri koyacağınızı öğrenmekle kalmayacak (başlangıçta olduğu gibi), aynı zamanda yeni deneyimler ve kişisel gelişim ile onu büyük ölçüde yoğunlaştırabilirsiniz.

Sallanmanın “Doğru” Yolunu Anlamak
Yukarıda bahsedilen tüm faydaları elde etmek, dışarı çıkıp sallanmak kadar basit değildir. Önceden yapmanız gereken bazı şeyler var.

Swinger’ın yaşam tarzını denemek istiyorsanız, önce onu nasıl yaşayacağınızı öğrenmeniz gerekir. Onu körü körüne yüklemeniz kesinlikle önerilmez çünkü bunu bir plan olmadan yaparsanız birçok zorlukla karşılaşabilirsiniz. Herhangi bir işlem yapmadan önce öğrenmeniz gereken birkaç şey var. Ancak iyi haber şu ki, endişelenmenize gerek yok. Gelecekte yaşam tarzının avantajlarından yararlanmak için birçok fırsatınız olacak.

Her swinger çiftin bilmesi ve anlaması gereken ilk şey, yaşam tarzının ve topluluğun kurallarıdır. Evet, her başarılı eş değiştiren çiftin uyması gereken kurallar vardır. Neyse ki, önemli olanların çoğunu (hepsi değilse de) bizimki gibi swinger web sitelerinde bulabilirsiniz. Bu yüzden tek yapmanız gereken kendinizi eğitmek. Bu yaşam tarzında başarılı olmak ve sizi bekleyen tüm lezzetli avantajlardan tam anlamıyla yararlanmak istiyorsanız, bu kuralları öğrenmeniz ve bunlara uymanız gerektiğine güvenin. Daha yakından bakarak ve bu kurallara uyarak çoğu sorundan kolayca kaçınılabilir.

Ayrıca ortaya çıkabilecek tüm potansiyel tuzaklar hakkında bilgi edinebileceksiniz. Birçoğu basit kurallara uyarak ve insanlar arasındaki ilişkileri daha iyi anlayarak kaçınılabilir. Bununla birlikte, bazıları önlenemeyebilir ve onlarla nasıl düzgün bir şekilde başa çıkacağınızı biliyorsanız sorun değil. İyi bir örnek kıskançlık olacaktır. Bundan kaçınamayacaksınız. Ancak bununla nasıl başa çıkacağınızı ve ona daha iyi yaklaşmak için atabileceğiniz adımları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.