Swinger'ların Gerçek Hayatları

Swinger’ların Gerçek Hayatları

Gerçek hayattaki eş değiştiren çiftler üzerine, eş değiştirenlerin hayatına dair fikir veren bir röportaj yapıldı.

İnsanlar, swingerların hayatı hakkında çok fazla yanlış bilgiye sahiptir. Birçoğu cinsel olarak birbirini tatmin edemeyen çiftlerin bu tarz bir yaşam tarzına sıklıkla girdiğini düşünüyor. Bu kesinlikle bir efsanedir ve işin gerçeği, sallanma faaliyetlerine katılan çiftlerin, tek eşli çiftlerden çok daha güçlü bağları paylaşmasıdır.

Görünüşe göre, tutkulu bir geceye olan ihtiyaçlarını karşılamak için açıkça eş değiştiren çiftler hızla artıyor. Sallanma eğilimi oldukça popüler hale geliyor ve bir tür yeni “cinsel ilişki” devrimi olarak kabul ediliyor. Sallananlar, tek eşli çiftlerin evlilik hayatlarında gerçek bir eğlenceyi kaçırdıklarını açıkça iddia ediyorlar.

Salıncak kültürünün, birbirleriyle on yıl geçirdikten sonra evliliklerinden sıkılan orta yaşlı çiftlerle sınırlı olduğu fikrini unutun. Swinger partilerinin kapalı kapılarının ardında, samimi hayatlarına biraz eğlence katmak için eş değiştiren birçok çekici ve genç çift bulacaksınız. İroni, bu çiftlerin birbirlerinden tamamen memnun olmaları ve sallanmada yanlış bir şey bulamamalarıdır. Sadece biraz eğlence arıyorlar.

Erkek arkadaşıyla swingers partisinde olan Eatontown, NJ’den 23 yaşındaki Sara, “Birbirimizle burada yaptığımızdan daha fazla seks yapmaktan zevk alıyoruz” diyor. “Evde oldukça harika seks yapıyoruz ve buraya gelmek tamamen duygusal değil, fiziksel çekiciliği keşfetmekle ilgili” diye ekliyor. Sara ve erkek arkadaşı Michael, bir yıldan fazla bir süredir kararlı bir ilişki içindeler ve “tam takas” yapmaktan çekinmiyorlar, ancak alternatif ortaklarını öpmeyi reddediyorlar.

Michael’a göre, “seks daha mekanik, öpüşmek ise samimi ve onu bize özel tutmak istiyoruz”.

Ulusal anketler ayrıca evliliklerin yüzde 60’ından fazlasının aldatma ve aldatma nedeniyle sonuçlandığını gösteriyor. Hile içerir. Yakın tarihli bir araştırma, son yirmi yılda 30 yaşın altındaki sadakatsiz partnerlerin sayısının yüzde 35 arttığını gösterdi.

İlginçtir ki, her eş değiştiren kişi bu soruna bir çözümü olduğuna inanır. Eşleriyle takas yapmayan çiftlere kıyasla çok daha güçlü ve maceralı bir bağ paylaştıklarını iddia ederler.

Kendini Swing Okulu Eğitmeni olarak tanımlayan Nicole Cray, “Belirli bir derecede çekiciliğe sahip insanlar, muhtemelen belirli bir derecede çekici olan diğer insanlarla etkileşime girmek ve ortak değiştirmek istiyorlar, böylece iyi görünümlü bir insan oluyorlar” dedi. Kapalı kapılar ardında. “İyi görünümlü bir insan değilseniz, muhtemelen sizin için doğru parti değildir.”

Edgewater, NJ’den Kate ve Robert 30’larında ve son üç yıldır birlikte yaşıyorlar. O bir emlakçı ve Robert bir radyo jokeyi. Yabancılarla “yumuşak değiş tokuş” yapmaktan hoşlanırlar ve sallanma fikirleri, sıradan sapıkça şeyler dışında hayatlarına samimi bir eğlence katmaktır. Kate, “Pennetrasyona girmiyoruz ve konfor seviyemizin altında olan şeyleri denemeyi tercih ediyoruz” diyor.

Sallanmayı tanımlamanın en iyi yolu, garip çiftlerle çıkmaktır. Sallanmak, çiftlerin aldatma ve aldatma endişesi duymadan birlikte yapabileceği bir şeydir. Kısacası boşanma riskini ortadan kaldırır.

Swinger’ların Hayatlarına Bir Bakış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.