swinger yaşam tarzına katılmak

Swinger Yaşam Tarzından Şüphemi Duyuyorsun?

Swinger yaşam tarzında olanlar için en değerli ürünlerden biri, daha fazla deneyime sahip başkalarının hikayelerini, deneyimlerini ve fikirlerini okuma yeteneğidir. Bugün şüphe, endişe ve korkudan kurtulmanıza yardımcı olacak gerçek bir hikayeyi (anonim olarak gönderilmiştir) paylaşıyoruz.

Bu gerçek bir hesap.

çift ​​swinger yaşam tarzının tadını çıkarıyor

Otuz üç yaşındaydım ve hayallerimin erkeğiyle evliydim. Sonra konuşmayı yaptık : başka insanları görmek istedik. Birlikte. AKA sallanmayı denemek istedik .

Bir kulübe giderek başladık ve ilk deneyimimiz olmasını umduğumuz her şey ve daha fazlasıydı. Kimseyle oynamamış olsak da, diğerleri izlerken birbirimizle yaptığımız seks! – inanılmaz derecede sıcaktı. “Açıkta” yapmak bir şey ekledi. Ancak daha ileri gitmek istedik.

Böylece, birkaç ay içinde SwingTowns gruplarında bazı iyi arkadaşlar edindik ve sohbet ediyor, flört ediyor, fotoğraf alışverişi yapıyor ve takılmak için planlar yapıyorduk.

Sonra bana çarptı.
Ne yapıyordum?

Swinger Yaşam Tarzı Gerçekten Benim İçin mi?
Kocam ve ben harika bir evliliğimiz vardı.
Seksimiz harikaydı.
Bir ilişkiden ihtiyacım olan her şeyi bana verebiliyordu.

Öyleyse neden diğer erkeklerle çıplak fotoğraf alışverişi yapıyordum? Neden yatakta benimle rekabet edebilecek başka kadınlarla yatmayı planlıyordu… ve ben neden bundan tamamen memnundum?

Toplumumuzdaki tek eşlilik hakkında , farklı bir şey istemek konusunda kendimizi gergin ve hatta ahlaksız hissettiren tuhaf bir anlatı var. Kocam ve ben ilk kez swinger yaşam tarzına dahil olduğumuzda, bir adım geri atmak zorunda kaldım. Bu dürtüsel utanç ve korku duygularıyla uğraşıyordum. Sanki yaptığımız her şey bir şekilde yanlıştı (her ne kadar rızaya dayalı olsa da). Ve bunun sadece uzun vadede sorunlara yol açacağından korktum (kocam ve ben her paylaşılan deneyimde daha yakın görünmemize rağmen).

Sonunda kendime dikkatlice baktım ve tüm bu olumsuz duyguların sadece bana programlandığını fark ettim. Dini bir kökenden gelmiyorum, ancak “bir adam, bir kadın” ve “ölüm bizi ayırana kadar” kavramları bebekliğimden beri kitaplardan filmlere ve aile tartışmalarına kadar her şeye kök salmıştı. Tüm bunların dışına çıkıp kendime ne istediğimi sormaya hazır olduğumda , bu benim için çok açık hale geldi. Ben kocamı istiyordum.

Ama aynı zamanda ikimize de isteyebileceğimizden çok daha fazlasını istedim.

çift ​​swinger yaşam tarzının tadını çıkarıyor

Gerçeğimizi Yaşamaya Nasıl Başladık?
Bu yaşam tarzına tüm hızıyla girdiğimden beri ( tamamen amaçlanan), daha mutluyum ve evliliğim her zamankinden daha güçlü.

Her zaman kolay mı?
Hayır – ve bu eğlencenin bir parçası!

Swinger yaşam tarzına yeni başlayan biri olarak, sürekli olarak “iletişim anahtardır” ve bunun %100 doğru olduğunu duyacaksınız. Kuralları müzakere etmek, sınırlar koymak, bir şeyi neden yaptığınızı veya beğenmediğinizi anlamak vb. için eşinizle yapmanız gereken çok fazla konuşma bazen sizi yorgun bırakacaktır. Ama güzellik, yol boyunca kendiniz hakkında ne kadar çok şey keşfettiğinizde ve ne kadar yakınlaştığınızdadır.

Peki yaşam tarzı size neler sunuyor? İşte bize verdiği bazı şeyler:

Cinsellik hakkında bilgi edindim (ve beynimize yıkanan aptalca şeyleri unutmak için zaman harcadım)
Daha önce hiç düşünülmeyen (ve tek kişiyle yapılamayacak) şeyleri deneme fırsatım oldu.
Keşfedilen yeni duygular ve duyumlar
yeni arkadaşlar edindim
Birbirimizi (ve kendimizi) daha iyi tanıdık
EĞLENCE geçirdik ve evet
İkimiz de yatakta çok daha iyi olduk .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.