Swinger Üçlü En İyi Seks Posizyonları

Swinger Üçlü En İyi Seks Posizyonları

Sürekli olarak daha iyi seks, daha iyi bir doruk noktası veya daha iyi bir ilişki yaşayabileceğimizi duyuyoruz. Olursa olsun, gerçekte en derin isteklerimizi ve en utanç verici sorularımızı nasıl daha iyi anlayabileceğimizin ayrıntılarını ne kadar düzenli olarak duyuyoruz? Bir seks danışmanı ve terapist olan Viagralpçcom swinger seks posizyon yayınlanan bir makalesinde , ayrıntılara girmemiz için bizi aydınlattı. Hiçbir cinsiyet, cinsel yönelim veya soru sınırsızdır ve tüm sorular isimsiz kalır.
ERKEK-ERKEK-KADIN ÜÇLÜLER

Gelelim şimdiki konuya: erkek-erkek-kadın üçlüleri (MMF) için en ateşli swinger seks pozisyonları

 1. ÇAK BİR BEŞLİK
  üçlü yüksek beş
  Adım adım talimatlar:
  Bayan elleri ve bacakları üzerinde diz çöker ve bir kişi arkadan köpek stili ile içeri girer. İkinci kişi bayanın önünde diz çökerek onunla yüzleşir. Ona oral seks verir.
  Neden Sıcak:
  Erkekler, aynı bayana cinsel ilişkide bulunurken birbirlerine bakma fırsatı bulurlar, ki bu oldukça seksidir. Bu, konuk yıldızlarıyla cinsel ilişkiye girmemeyi tercih eden çiftler için inanılmaz bir plan.
 2. KÖPEK SAKSO
  üçlü köpek oral seks
  Adım adım talimatlar:
  Bu, The High Five’ın küçük bir varyasyonudur. Doggystyle’da bir kişi ve bir genç bayan ilişkiye girer. İkinci kişi hanımın önünde sırtüstü yatar. Onun üzerinde sözlü performans sergilemek için dirseklerine kadar inmesi gerekecek.
  Why It’s Hot:
  Bu aynı şekilde, MMF üçlüsüne sahip olmaktan endişe duyan erkekler için harika bir pozisyon, çünkü erkekler muhtemelen standart Çak bir Beşlik’te olduğu kadar iyi gözlem yapmayacaklar ve fazla temas etmeyecekler.
 3. PAPATYA ZİNCİRİ
  papatya zinciri üçlüsü
  Adım adım talimatlar:
  Üç kişi de birbirleri üzerinde sözlü performans sergiliyor. Hepsi vücutlarının aynı tarafında yatarlar ve birlikte bir daire oluşturma hedefiyle bükülürler.
  Neden Sıcak:
  Bu pozisyonda hepiniz benzer bir alma ve verme deneyimi yaşama fırsatına sahip olacaksınız. Oral seksten daha çok değer veren kişiler için inanılmaz. Ya da diğer yandan, giderek daha ciddi bir üçlüye girmek için bir yaklaşım olarak kullanabilirsiniz.
 4. TERS ÇAK BİR BEŞLİK
  üçlü ters çak bir beşlik
  Adım adım talimatlar:
  The High Five’ın bu çeşidinde bayan, oral seks yaptığı adamla yer değiştirir. Oral seks yapabilmek için sırt üstü yatıyor. İki adam Doggystyle anal seks yapıyor ve sonunda alan kişi bayana oral yapıyor.
  Neden Sıcak:
  Bu, üçlü sırasında anal seks yapması gereken erkekler için inanılmaz bir tasarım. Aynı şekilde, cinsel ilişkiden çok oral sekse değer veren bayanlar için de yararlıdır.
 5. BJ ANAHTARI
  üçlü bu bj anahtarı
  Bunu yapmanın en etkili yöntemi:
  Her iki erkek de hanımın önünde kalır. Dizlerinin üzerine atlıyor ve her erkeğe oral yapmayı bırakıyor. Ağzını bir kişi üzerinde çalışırken diğerinde elini kullanabilir.
  Neden Sıcak:
  Bu, sözlü konuşmayı seven bayanlar için eğlenceli bir hareket tarzıdır. Seks kölesi olarak gerçekten bir gösteri veya rol oynayabilir.
 6. ÇİFT ŞEY
  üçlü çift şey
  Bunu Yapmak için Talimatlar:
  MMF üçlüsünüzle gerçekten tüm yığını kullanmanız gerekiyorsa, çift penetrasyona gidebilirsiniz. Bir kişi yatağın kenarında sırt üstü yatar (bacakları kenardan sarılmalıdır). Bayan üstüne atlar ve ona Kovboy Kız tarzında biner. İkinci kişi yerde kalır ve bayana arkadan yaklaşır. Yatağın yüksekliğine bağlı olarak ayakta durabilir, çömelebilir veya diz çökebilir. Ona anal girebilir.
  Neden Sıcak:
  Birçok kadın ve erkek çift penetrasyonun hayalini kurar, bu yüzden bu pozisyon delicesine seksi olabilir. İçinizde aynı anda iki farklı erkeğe sahip olmaktan daha inanılmaz bir duygu yoktur.
  KADIN-KADIN-ERKEK ÜÇLÜ

Şimdi sıradaki konuya geçelim: FFM üçlüleri için en iyi seks pozisyonları.

 1. ÇİFT KOVBOY KIZ
  üçlü çift kovboy kız
  Adım adım talimatlar:
  Kişi başının altında bir yastıkla sırt üstü yatar. Bir bayan, başı kafasına doğru bakacak şekilde ona biniyor ve penisinin üzerine indiriyor. İkinci bayan, başı ayaklarına doğru işaret ederek, kişinin yüzünün üzerinde durur. Ona oral yapar.
  Neden Sıcak:
  Bu pozisyonda birbirinize gerçekten yakınsınız, böylece hepiniz oynayabilirsiniz. Bayanlar birbirleriyle öpüşebilir ve iletişim kurabilir. İki bayan da aynı şekilde farklı bir kışkırtma için arkalarını dönüp diğer yöne bakma seçeneğine sahiptir. Sevgilinizi yoldaşınızla görmek istemeye başlarsanız, onu görmemek için her zaman arkanızı dönersiniz.
 2. RÖNTGENCİ
  üçlü röntgenci
  Adım adım talimatlar:
  Kişi ve bir bayan, istedikleri pozisyonda cinsel ilişkiye girerler. İkinci bayan izliyor ve okşayarak uzaklaşıyor.
  Neden Sıcak:
  Bu, üçlü sekse yeni başlayanlar için iyi bir alternatif. Hemen atlamak konusunda biraz endişeliyseniz, bu durumu sıcak olarak geçebilirsiniz. Giderek daha fazla heyecanlanmaya başladığınızda, ikiniz de uzanabilir ve ziyaretçi yıldızınıza dokunmaya veya parmakla işaret etmeye başlayabilirsiniz. Ya da diğer yandan, birinin sizi izleme olasılığı sizi heyecanlandırırsa, ikinci bayana sürekli izletebilirsiniz.
 3. ÇİFT DALDIRMA
  üçlü çift daldırma
  Adım adım talimatlar:
  Bir bayan, Misyoner pozisyonunda diğerinin üzerinde uzanır. Kişi bacaklarının arasına kamburlaşır. Her birine girmek arasında gidip gelebilir.
  Neden Sıcak:
  Bu, kadınların birbirlerine konsantre olmaları için olağanüstü bir pozisyon. Kişi bir süre arkaya yaslanıp izleyebilir ve sonra istediği noktada atlayabilir. Seks yapmamayı tercih ederseniz, kişi ikinizi de parmaklayabilir.
 4. KÖPEK TRENİ
  köpek treni üçlü
  Bunu yapmanın en etkili yöntemi:
  Her iki bayan da birbiri ardına elleri ve dizleri üzerinde zıplarlar. Arkadaki bayan parmakları ya da öndeki bayana oral yapar. Kişi arkadaki bayan Doggystyle ile cinsel ilişkiye girer.
  Neden Sıcak:
  Doggystyle, en aşırı, şehvetli seks pozisyonları arasında göze çarpıyor ve üçlü faktör dahil olmak, onu önemli ölçüde ve giderek daha sinsi hissettiriyor. Bu pozisyon, ikinci bayanla çok fazla temas kurmak için kişinize ihtiyacınız olmadığında takdire şayan bir şekilde çalışır. (Bunu önceden onunla düşündüğünüzden ve konuştuğunuzdan emin olun.)
 5. ETİKET EKİBİ
  etiket ekibi üçlü
  Adım adım talimatlar:
  Bir bayan, bacakları kenardan sarkacak şekilde yatağın ucuna doğru sırtüstü uzanır. Kişi bacaklarının arasına çöker ve onunla cinsel ilişkiye girer. İkinci hanım, birinci hanımın yüzüne oturur.
  Neden Ateşli:
  Başka bir bayana oral seks yapacaksan, bu pozisyonu seveceksin. Erkeğinizin dikkatinin odak noktası olma fırsatını yakalar ve özel konuğunuzun bacakları arasında kaybolabilirsiniz.
 6. DOGGY DELUXE
  üçlü the doggy deluxe
  Adım adım talimatlar:
  Kişi ve bayanlardan biri, Doggystyle’da, bayan kollarının üzerindeyken cinsel ilişkiye girer. İkinci bayan çiftin önünde sırtüstü yatar. Nüfuz edilen bayan, sırt üstü yatan bayana oral seks yapar.
  Neden Sıcak:
  Bu, sözlü meraklıları için başka bir şey. Sevgilinizin her hamlesi, ziyaretçinizin klitorisiyle yüz yüze gelmenizi sağlayacak. Erkek arkadaşınıza olağanüstü bir görünüm kazandırır. Yüzün şu anda yatağa yakın olduğu için ayrıca basit bir pozisyon. Siz ve refakatçiniz, merkezdeki kişi olarak değişebilir veya ziyaretçinizi ve eşinizi ayrı tutabilirsiniz.
 7. 69 + 1
  üçlü 69 + 1
  Adım adım talimatlar:
  Ana bayan sırt üstü yatar. İkinci bayan, standart 69 pozisyonda üste atlar, böylece her kadının başı diğer kadının bacakları arasında olur. Kişi içlerinden birine arkadan girer.
  Neden Sıcak:
  Bu pozisyon biraz hokkabazlık ve parite gerektirebilir, ancak bu kadar çok sayıda vücut parçasının tek bir noktada toplanması son derece sıcak. (Ayarlamada ciddi zorluklar yaşıyorsanız, yanlarınız yatağa uzanıyor hedefiyle dönebilirsiniz.) Bu, siz ve ikinci bayan için birbirinize konsantre olmanız için başka bir inanılmaz pozisyon. Partneriniz bir süre arkanıza yaslanıp izleyebilir. Cinsel ilişkiye girmemeyi tercih ederseniz, parmaklarıyla katılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.