swinger ev partileri

Swinger Partisine Ev Sahipliği Yapmak?

Bu sevimli bayan Emel, bir swingers partisine nasıl ev sahipliği yaptığını anlattı. Böyle heyecan verici ev partilerine katılmış olarak , parti başarılı olduğunda orada neler olup bittiğinin oldukça doğru bir açıklaması olduğunu söyleyebilirim. Gerçekçi bir not eklemek için, kötü organize edilmiş bazı ev partilerine de gittik ve hiç eğlenceli değiller. Ancak, Emel’in swinger seks partisi bir hit gibi geliyor.

… Akşam olmuştu, haftalarca süren planlama, toplantı ve davetler, beklentinin havada uçuşmasına neden olmuştu. Katılımcıların hepsi oldukça hızlı bir şekilde geldi ve hayal edilebilecek en şirin ve en Swinger azgın çiftler seksi Roma esintili kıyafetleriyle evime karışıyorlardı. İçecekler dökülüyor ve yiyecekler atılıyordu.


Oyunun 23:00’e kadar başlamayacağını duyurduk. Bununla birlikte, saat 22:00 civarında hava cinsel enerjiyle şimdiden elektriklendi. İtiraf etmeliyim ki, dolaşıma ilk başlayanlar arasında ellerim vardı. Yavaşça kıyafetler çıktı ve meme uçlarımı yalayan 2 güzel kadın vardı. Kısa süre sonra koltukta Bay ve Bayan Fantastik ve A ve R de dahil olmak üzere 6 kişiydik. Onlarla daha önce oynamamıştım ama R’nin sözlü becerilerinden oldukça etkilenmiştim. Ben karısı A’yı öperken o benim amımı yalıyordu. Etrafıma baktım ve insanların bizi izlerken dostça davrandığını fark ettim. Ebeveyn yatak odasının açık olduğunu ve içeri girmekte serbest olduklarını söyledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.