ankara swinger

Swinger Partilerinde Daha Fazla Zevk Almak?

Toplumun tekeşli normlarının dışında cinsel yaşamınızı yeniden alevlendirmek istiyor musunuz? Eğer öyleyse, yalnız değilsin! Bir Seksolog olarak, bireylerin ve çiftlerin cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşıladıklarını anlamak benim işim. Seks Koçluğu pratiğimde gördüğüm en büyük trendlerden biri, Swinging diğer adıyla viagralp.com ve diğer türleri gibi ilerici açık ilişki tarzlarını benimseyen insanlar.

2014’te ve yine 2018’de araştırmacılar , Türkiye’de ve Kanada nüfusunun % 4-5’inin Tekeşli Olmayan Rıza ilişkilerine dahil olduğunu tahmin ettiler. Bu az sayıda insan gibi gelebilir, ancak bu 16 Milyondan fazla insan! Bu sayıyı bağlama oturtmak gerekirse – Yaşam Tarzında biseksüel, lezbiyen ve gey nüfusun toplamından daha fazla katılımcı var. Benim bakış açımdan, bu sayının muhafazakar olduğunu ve yıldan yıla artmaya devam ettiğini düşünüyorum.

Pek çok yeni Yaşam Tarzı çifti, potansiyel CNM teklifleri hakkında heyecanlı olsa da, bu yeni dünyaya giren sayısız çift, kendilerini genellikle eğlenceden çok drama yaşarken bulurlar. bekliyorlardı. Drama çoğu zaman neyi bilmediklerini bilmeme durumundan gelir. Birçok çift, kapıdan tökezleyerek ve CNM’nin ve başkalarıyla cinsel ilişkiye girmenin alışık olduklarından çok daha fazla iletişim becerisi gerektirdiğini fark ettikten sonra Seks Koçluğu pratiğime girmenin yolunu buluyor. Bu Türk swinger çiftler yapmak istedikleri son şey, sadece biraz cinsel heyecan ararken yatak odası dışındaki hayatlarını alt üst etmektir. Tehlikede olan çok şey var: duygusal yakınlık, varlıklar, aile ve arkadaşlar. Seks (evet, hatta rızaya dayalı), bir çiftin inşa ettiği her şeyi riske atan kutuplaştırıcı bir konu olabilir.

Bununla birlikte, Yaşam Tarzına yolculuklarının başında mümkün olduğunca çok şey öğrenme tutumuyla giren öncü çiftler için seks partilerine, kulüplere, otel devirlerine ve Yaşam Tarzı tatil yerlerine katılmak canlandırıcı bir yaşam biçimi olabilir.

Bu blog yazısında, hayatınızın bu heyecan verici (ve hassas) yeni bölümüne kendinizi nasıl hazırlayacağınızı anlatacağım, böylece daha çok eğlenip daha az dram yaşayabilirsiniz .

Seks Partileri ve Etkinliklerde Nasıl

Gezinilir Sorular Sorun ve Öğrenin – Bilgi Güven Oluşturur

Bir çift ilk seks partisine, kulübüne veya etkinliğine katılmaya karar verdiğinde, bu blogun geri kalanı için topluca “Cinsel Olumlu Olaylar” olarak adlandıracağım sorular ortaya çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.