swinger parti

Swinger Partiler ve İlişkiye Faydaları

Aşıksanız ve istikrarlı bir ilişki içindeyseniz, belki yeni ve heyecan verici şeyler keşfetmenin zamanı geldi; belki sallanmayı denemenin zamanı gelmiştir. Birçok çift, diğer çiftlerin yanında samimi olmaktan rahatsız olur, ancak bu, Swinger partnerinizle en zevkli ve en komik deneyimlerden biri olabilir. Bir swinger partisine katılmak, yalnızca partnerinizle olan ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olmaz; size birçok ilginç şey öğrenme şansı sunacak. Sallanan yaşam tarzı, sallanmak eğlenceli ve heyecan verici olduğu için eğlenen tüm çiftlere adanmıştır. Neden komik? Son derece açık olduğum için, “kendimi evde yapsam sorun olur mu?” diyen bir adamım. “Evet” dediğinde çekmecelerimi düşürür, koltuğa oturur ve kumandanı alırdım. Her neyse, doğru ilerliyor.

Swinging Partilerine Katılmak Neden Eğlencelidir?

Çiftlerin swinger olmayı seçmelerinin birçok nedeni vardır. Bu, ilişkilerinin yürümediği anlamına gelmez. Sallanmak onlara birbirlerini gizlemeden “paylaşma” şansı verir. Her ne kadar “paylaş” kelimesi, bildikleri ve onayladıkları için swinger kelime dağarcığında kötü bir kelime olarak kabul edilmese de. Bazıları o zaman “paylaşmanın” “hileden” nasıl farklı olduğunu sorabilir. Not – aldatma, eşinizin bilgisi dışında arkanızdan yaptığınız zamandır ve bu eylem eş değiştirenler tarafından hoş karşılanmaz. Yaşam tarzı, çiftlerin birlikte bir şeyler yaşamasıyla ilgilidir.

Swinger Seks Partiler ve İlişkilere Faydaları Açık fikirli çiftler, bu tür yakınlık anlarında birbirlerini görmekten çekinmezler. Ancak sallanmanın samimiyetle ilgisi yoktur. Özel kulüplerde düzenlenen bu partiler, yeni maceralar arayan çiftlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Swinger partileri, siz ve partneriniz için farklı kişilik ve tarzlara sahip yaşam tarzına sahip insanlarla bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Swinger kulübünde neler olup bittiğine dair her zaman bir gizem olacaktır. Ne bekleyeceğinizi asla bilemeyeceksiniz. Flört eden, dans eden ve eğlenen çiftleri göreceksiniz. Sıcak aksiyon her zaman çoğunlukla sosyalleşmeden uzak ayrı odalarda gerçekleşir. Çoğu durumda, swinger porno kulüpleri çiftlere fantezilerini, BDSM’yi , röntgenciliği şımartma şansı sunar., cinsel oyuncaklar; Swinger kulübü, en erotik fantezilerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz bir yerdir. Bu, elbette kurallar dahilinde, istediğinizi yapmanıza izin verilen bir yer. Hayır Her Zaman Hayır Anlamına Gelir .

Bir eş değiştirme etkinliğine katılmak, ağ kurmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir yerdir. Swingers bana açık fikirli olma eğilimindedir ve yeni arkadaşlar edinmeye bayılırlar. Rutin cinsel yaşamlarından sıkılan çiftler için de harika bir araç olacaktır. Sallanmak ilişkinize biraz şeker ve baharat katabilir. Partnerinizin gizli arzularının yanı sıra kendiniz hakkında yeni şeyler keşfetme şansına sahip olacaksınız. Siz ve eşiniz böyle bir partiye katılmaya hazırsanız, beklediğinizden daha eğlenceli olacağından %100 emin olabilirsiniz. Siz ve sevgilinizin aynı sayfada olduğundan emin olun, aksi takdirde eşinizle olan ilişkinizi mahvetme riskini alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.