swinger parti ilanları

Swinger Parti İlanları Düzenlemek

Her ne kadar günümüz dünyasında tek eşlilik norm olsa da, durum her zaman böyle değildi. Tarih boyunca hem kostümler giymekten hem de birden fazla kişiyle cinsel ilişkiye girmekten zevk alan birçok kültür vakası belgelenmiştir. Bu davranışa sahip en iyi bilinen toplum Romalılardı, ancak Eski Mısırlılar da rol oynamayı denemekten ve birden fazla partnerden zevk almaktan zevk aldılar. Birçok antik kültürde, bu tür davranışlar seçkinler ve zenginler arasında daha fazla kabul görüyordu, ancak günümüzde yetişkinlere yönelik yeni bir kıyafet sipariş etmek bir çevrimiçi mağazadan birkaç fare tıklaması kadar kolay.

Temalı Swinger Partileri Kostüm temalı eş değiştirme partileri, kısmen rol oynamayı çevreleyen ekstra heyecan ve farklı bir şey ya da biri olma nedeniyle son birkaç yılda popülerlik kazandı. Sadece Cadılar Bayramı partileri veya etkinlikleri için değiller. Swingers , tüm yıl boyunca kostümlerden tam olarak yararlanır ve kostüm endüstrisindeki artan satışlar tam da bunu gösterir. Hayranların favorileri de var elbette; yaramaz okul kızları, hemşireler, hizmetçiler, okul öğretmeni, liste uzayıp gidiyor, ancak artan kıyafet çeşitliliği ile, swinger temalı etkinlikler için fikirler gelişti. Görünüşte ortalama bir okul ineği seksi bir rahibe olabilir ve yeni bir karakterin kıyafetini değiştirerek yeni bir güven kazanabilir.

Günümüz toplumunda daha rahat hale gelen güvenli seks uygulamasına ek olarak, “swingers” terimi, heyecan duygusu ve biraz da yaramazlık ile yeni fikirleri çağrıştırıyor. Swingers artık ders dışı aktivitelerini kilit altında tutan gizli insanlar değil, herkesin eğlenmesi ve katılması için işlevler ve partiler barındırıyor. Aşağıdaki işlevlerden herhangi birinde bulabileceğiniz erotik temalı etkinliklerle daha da eğlenceli:

Yaşam Tarzı Konvansiyonları : Bu tür bir kongre, temalı ve cinsel doğası olan büyük bir giydirme partisi gibidir. Katılan herkesin, kendileriyle aynı şeylere ilgi duyan yeni bir “arkadaş” grubuyla çekip gitmesi garantilidir. Bu kongre aynı zamanda bir swinger’ın yaşam tarzı etrafında dönen gidilecek yerler ve yapılacak şeyler hakkında bilgilerle doludur.

Türk Swinger Değişimi : Otellerde swinger partileri ve otel devralmalarına yönelik devam eden bir etkinlik. Kalbi zayıf olanlar için değil, ama sefahati ilk elden deneyimlemek istiyorsanız, o zaman burası tam size göre. Çok fazla çıplaklık olduğu için hazırlıklı olun, ancak katılmak istiyorsanız, maskeler satın alınabilir ve baştan sona kameraya izin verildiği için teşvik edilir. Şimdi bu herkesin kendi cinsel cennetinden bir parça bulabileceği bir olay, o kadar çok çeşit var ki! Bu yüzden biraz eğlenmeyi ve şenliklerin tadını istediğiniz gibi çıkarmayı planlayın!

SLS Partileri : Bu etkinlikler birçok farklı lokasyondaki gece kulüplerinde tüm yıl boyunca devam eden partilerle yapılmaktadır. Bu parti vanilyalı bir kalabalığa hitap ediyor ama aldanmayın, biriyle bağlantı kurarsanız sonrasında bolca karışma ve sallanma olur. Oradaki herkes açık fikirli ve çevrelerine bakıyor gibi görünüyor.

Swinger olsanız da olmasanız da, yeni bir kıyafet giyerek, yatak odasında veya swinger temalı bir etkinlikte bolca eğlence ve heyecan yaşayabilirsiniz. Gece başkasının yerinde olmak eğlenceli olabilir, o yüzden deneyin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.