karısını siktirenler hikayesi

Swinger Ortamında Karımı Baştan Çıkarıyoruz

Remzi’nin karım Susan’la dans ettiği odaya baktım. Dans etmek muhtemelen doğru kelime değildi. Daha çok ayakta sikişmek gibiydi; elleri onun kıçının yanaklarını tutarken vücutları birbirine sürtünüyordu. Tutkulu bir zevk alıyorlardıyumuşak müziğe sallanırken dolu dolu öpücükler. Ben odanın karşısında, kanepenin köşesinde oturuyordum, Remzi’nin karısı Vicki önümde uzanmış yatıyordu; başı kucağımda. Bluzu açıktı ve yarım sutyeninde göğüslerini okşayarak elim için çalışıyordum. Bacakları açıktı ve eteğinin kenarı külotunun hemen altındaydı. İkimiz de ateşliydik ve hazırdık ama diğer ikisinin ilk hareketi yapmasını bekliyorduk. Karşı karşıya olduğumuz durum, eşim Susan’ın sallanan hayatı keşfetmeye henüz rıza göstermemiş olmasıydı. Diğerlerinin bunu istediğini fark etti ve Remzi’nin çok ilgi duysa da son adımı atamadı ve kendini ona teslim edemedi. Daha önce birkaç kez tam olarak bu durumdaydık ve her seferinde kefaletle kurtulmuştu. Onları göremeyen Vicki bana fısıldadı, “Ne yapıyor,

Tam sahilde iki yatak odalı bir apartman dairesi kiraladığımız Maui’deydik. Remzi ve Vicki ile birkaç yıldır iyi arkadaştık. Bizden çok daha maceracı bir çifttiler ve ben de sallanan ortak arayışlarında onlara katılmayı çok istiyordum. Birbirlerini başka insanlarla paylaşmışlardı ve ikisi de Susan ve benimle çok ilgileniyorlardı. Susan’dan habersiz, Remzi ve ben Vicki’yi üç kez birlikte becermiştik ve ondan daha fazlasını istiyordum. Susan’ın katılmasına engel olan ben olma ihtimaline karşı, önce beni dahil etme planları olmuştu.

Remzi bir gün golften sonra beni evine bir şeyler içmeye davet etmişti. Vicki şeffaf kısa bir elbiseyle örtülmüş bir bikiniyle ortalıkta sallanıyordu. Bir saat kadar benimle dalga geçti ve Remzi köşedeki mağazadan bir şeyler almak için izin verdiğinde çok tahrik oldum. Birkaç dakika içinde Vickie çırılçıplaktı ve kucağımda bana dönüktü; elbisesi ve bikinisi yerde. Dil dolu öpücükleri meme uçlarıyla ağzıma getirdi; elim tüm pisliğini tuttu, ovuşturdu ve parmaklarımla ıslak yarıkını arıyordu. Oturma odasının halısında seviştik. Remzi, biz bitirdikten hemen sonra geri döndü ve karısıyla birlikte ıslak güverte hakkını talep etti. Kanepeye oturdum ve soyunmasını ve onu önümde yere oturtmasını izledim. Tanrım, heyecanlandım.

Swinger seks tipi bir ilişkiye girme arzuma rağmen , Susan’ın başka bir adamla yattığını görürsem nasıl tepki vereceğimden emin değildim. Ama Remzi’in onunla oynadığını ve heyecanının arttığını görmek beni kesinlikle uyandırdı. Maui’ye, rahat ve yumuşak yaşam tarzının Susan’ı rahatlatıp başarı getirip getiremeyeceğini görmek için birlikte gelmiştik. Maui’de frijit kadınların tahrik olduğu ve normal kadınların vahşi ve azgın olduğu söylendi. Susan üzerinde olumlu bir etki olmasını umuyorduk ve ben de gününün büyük bir bölümünde onu arayan Vicki üzerinde ne gibi bir etkisi olabileceğini merak ediyordum. Bu, öğrenmeyi umduğum geceydi.

Parmaklarım Vicki’nin külotunun kenarlarında gezindi ve ıslak, şiş dudaklarını ortaya çıkarmak için onları kenara çekti. Ah Tanrım, kişisel olarak sana hazır bir amcığın ilk bakışına ve dokunuşuna yaklaşan başka bir his var mı? Parmağımı yarığın ortasında gezdirdim. Vicki, amcık dudaklarıyla parmağımı yakalamaya çalışıyormuş gibi sırtını yukarı kaldırdı. Bir parmağımı içine kay Remzi, Susan’ın eteğini kalçalarına kadar kaldırırken dantelli mini külotunu ortaya çıkarırken baktım. Onun arkasında duruyordu; Elini külotunun içine soktuğunda yüzü öpücüğüne döndü. Malzemenin altında hareket eden parmaklarını izlerken nefesimi tuttum; Bacakları, yarığına girmesine izin vermek için yayılıyor.zevk ve o parmaklarını onun pislik dudaklarını ayırdığını hissettiğinde kalçalarını ileri geri hareket ettirmeye başladı.

Remzi, Susan’ın külotunu yere indirmiş, önünde diz çökmüş ve başını onun bacaklarının arasına gömmüştü. Susan’ın sırtı duvara dayalıydı, sutyen askıları gevşekti ve memelerini ellerinin arasında tutuyordu, başı geriye atılmış ve gözleri kapalıydı. “Şimdi kaybetme Remzi, neredeyse evdesin” diye düşünüyordum. Susan yarığında bir dil olduğunda, hemen ardından her zaman bir horoz istemişti. Remzi, bacaklarından birini omzunun üzerinden kaldırdı ve dilinin amına değdiğini duyduk. Sanki zaman durmuştu ve tek ses Susan’ın amını yedirmesiydi. Başarının yakın olduğunu biliyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.