Swinger Ortamına Katılmak Evliliğinizi Kurtarabilir?

Swinger Ortamına Katılmak Evliliğinizi Kurtarabilir?

Swinger yaşam tarzı evliliğinizi kurtarabilir mi? Yaşam Tarzı, partnerinizle eğlenmek ve kendi kurallarınızı oluşturmakla ilgilidir. Sadece ikinize uyan kurallar. Sallanmanın herkese uyan tek bir yöntemi yok ve bence bu yüzden bir evliliği kurtarabilir. Eşinizle, alaycılar için bir oksimoron gibi görünebilecek şekillerde daha büyük bir bağı teşvik eder.

Değişken Swinger Yaşam Tarzının Evliliğinizi Kurtarabileceği 5 Yol
Kendinden emin. Son zamanlarda kendini çekici hissetmiyor musun? Bazen sadece bir swinger kulübünde olmak, odadaki enerjiden beslenmenizi sağlar; aslında başka bir çiftle asla değiş tokuş yapmasan bile. Bazıları sadece bir etkinliğe gitmenin, seksi kıyafetler giymenin, diğer çiftlerin sizinle etkileşime girmesinin cinsel güveninizi inşa etmek için ihtiyacınız olan tek şey olduğunu söyledi.

Uyarılma. Birçok çift, cinsel dürtülerini artırmak ve “cinsel yaşamlarını renklendirmek” için ilaçlara, pornografiye veya kitaplara yöneldi. Bu yöntemler bazıları için işe yarayabilirken, herkes için değil. Olumlu bir ortamda maceracı bir çift olmak genellikle daha başarılı ve etkilidir.

İletişim. Kimin, ne zaman, nerede ve hatta Yaşam Tarzına nasıl geçeceğinize siz ve eşiniz karar verirsiniz. Her ayrıntı birlikte tartışılmalı ve kararlaştırılmalıdır. İlk başta garip, rahatsız edici ve hatta zor olabilir – ancak verilen her karar uygulamaya konulduktan sonra daha da güçlenirsiniz. Yakında, hayatınızdaki diğer meselelerin üstesinden gelmek bu yüzden daha kolay olacak.

Sadakat. Aldatmayla mücadele eden bir evlilikteki suçlu, genellikle partnerini neden aldattığını tespit edemez. Onları seviyorlar. Onlarla evli kalmak istiyorlar. Bununla birlikte, sahtekârlık eylemleri genellikle boşanma nedenidir. Sallanmak, açık ve dürüst bir ilişkiyi teşvik eder. Böylece ihanete ve aldatmaya kapı kapatılır.

Barış. Sıradanlıktan birlikte kaçmak, çiftlerin günlük yaşamlarının stresinden kurtulmalarını sağlar. Bir partiye girdiğinizde kapıda stresler bırakılır, ancak çıkarken mutluluk sizinle birlikte taşınır. Birçoğu için, bu onlara o hafta/ay vanilya yaşamlarında önlerine çıkan her şeyle başa çıkmak için ihtiyaç duydukları coşkuyu sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.