swinger sosyal ağ

Swinger Olmanın Sosyal Yönleri

sosyal bir aktivitedir. İster bir partiye katılsın, ister başka bir Swinger çiftle özel olarak tanışsın, ya da tek bir kişiyle üçlü için ilişki kurun, katılımcılar birbirleriyle konuşur, yer, içer ve güler – hepsi de birbirlerini cinsel olarak zevk almak için tanışmak amacıyla.

Katıldığımız ilk sitelerden birini hatırlıyorum ve ilk konuştuğumuz ve bugün hala yapmakta olduğumuz bir bayan bana bir keresinde; “Seks gülüşleri arkadaşlar arasında daha iyidir”.

Ancak cinsel aktivite bunu takip edebilir veya etmeyebilir. Kendimiz de eş değiştirenler olarak, arkadaşlıkların da aynı derecede önemli olduğunu biliyoruz – ve benzer düşüncelere sahip insanlarla arkadaş olmanın her zaman ‘sadece seks’ gerektirmediğini biliyoruz.

Birçok swinger’ın aylardır tanıdığı, hatta yıllardır cinsel ilişkiye girmediği sallanan arkadaşları vardır. Swinger veya swinger olmanız, sahnedeki her arkadaşlığın cinsel bir arkadaşlık olduğu anlamına gelmez.

Özel kulüpler ve parti evleri, sallanmak için toplanacak bir yer sunar.

Çevre, sosyal bir sıcaklık ve aidiyet ortamıdır. Bir partide yeni insanlarla, arkadaşlarla ve tanıdıklarla tanışmak zevklidir. Keyifli anılar, belki kısmen giyinik ya da çıplak uzanmaktan, Şöminenin etrafında bir grup halinde, konuşmaktan, müzik dinlemekten, gülmekten ve bir diğerine ısınmaktan gelir. Bu bir jakuzide, jakuzide veya havuzda da olabilir. Bu sosyal deneyimler, keyifli cinsel deneyimlerle tamamlandığı zaman, sallanmanın çekiciliği anlaşılır.

Geçenlerde bir ev partisi için başka bir arkadaşımızın evine gittik. Katılan çok sayıda insan vardı ve oynamak, sohbet etmek, gülmek vardı ama kilit faktör herkes arasındaki karşılıklı anlayıştı – oynamak, oynamak değil, yemek/içmek, hepimiz aynı türdeniz ve hepimiz eğlenmek için oradayız. . Bu arada, o da öyleydi.:)

Swinger türk çiftleri yapan bazı çiftlerin açık evlilikleri olmasına ve ayrı sallanma tarihleri ​​olmasına rağmen, çiftlerin çoğu ayrı ayrı çıkmaz. Sallanmayı, ilişkilerinin bir parçası olarak birlikte eğlenebilecekleri bir aktivite/yaşam tarzı olarak görürler. Salıncakların sosyal katılımı genellikle iş dünyasına uzanır, çünkü swingers ticaret yaparak tanıştıkları insanlarla iş yapar.

Bu insanlar aralarında bir anlayış ve güven olduğunu hissederler.

Çıplaklık ve Elbise. Tesis dışı bir aktivitede ortak kıyafet, şık ve genellikle seksidir. Bir şirket içi salıncak partisi için ortak kıyafet, elbise veya gündelik olabilir, ancak kısmi veya hatta tam çıplaklık beklentisiyle. Bazı kulüplerde ve özel partilerde çıplaklık genel kuraldır, ancak diğerlerinde salıncak alanları (yatak odaları), havuz ve spa gibi belirli alanlarla sınırlı olabilir. Katılımcıların partiye iç çamaşırı, bornoz veya başka bir slip-on kıyafet giymeleri yaygındır. Sallanma konusunda yeni olsanız da olmasanız da, yol boyunca arkadaş edinme garantiniz var. Bazıları elbette cinsel ilişkiye giriyor, ancak belirtildiği gibi – her zaman böyle olmayabilir. Swing’in büyük bir sosyal unsuru var / kulüplerde/barlarda düzenlenen sosyal etkinlikler ve hatta ev partileri, hepsi bunun bir kanıtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir