swinger kulüp eğlenceleri

Swinger Kulübünde Eğlenmek

Swingers Yaşam tarzına ilk başladığınızda, lojistiği anlamak zor olabilir. Bu, ikinizin de arzu ettiğiniz yaşam tarzına öncülük etmesine izin veren bir ilişki içindeyseniz bile geçerlidir. Ama öğrenmenin bir zamanı var ve öğrenirken denemenin de bir zamanı var. Ve her iki yöne de odaklanmak önemlidir, çünkü bunlar sizin ve eşinizin aşk hayatınızda yaptığınız seçimlerden tam bir memnuniyet duymanıza yardımcı olacaktır. Bir swinger kulübü muhtemelen tüm sorularınıza yanıt almanıza yardımcı olacaktır, ancak yalnızca oraya hazırlıklı giderseniz.

Bu durumda, gerçek eş değiştirenlerin bazı hikayelerini okuyarak deneyimlerini öğrenmek faydalı olabilir.

Evet, atlamayı kendiniz yapmadan önce başkalarının neler yaşadığını tam olarak öğrenme şansınız var. Ancak unutmayın, her deneyim her bireye özeldir. Sizinki bazı durumlarda benzer olabilir, ancak diğerlerinde oldukça farklı olabilir. İşte iyi vakit geçirdiğinizden emin olmanın bazı yolları.

İstanbul Swinger kulübünde takılan insanlar

Bir Swinger Kulübünü Ziyaret Etme Hakkında Partnerinizle Konuşmak
Partnerinizle aynı sayfada olmadığınızda, bütün gecenin tamamen yanlış sonuçlanması ihtimali çok daha yüksektir. Niye ya?

Bir swingers kulübündeyken diğerinin ne olmasını beklediği hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız, birinizin diğerinden daha fazlasını isteme olasılığı vardır. Örneğin, çoğunlukla gözlemleyerek ve izleyerek bir şeyleri keşfetmeyi bekliyor olabilirsiniz. Ancak eşiniz, başka bir çiftle heyecan verici bir eyleme katılmayı dört gözle bekliyor olabilir. Bu nedenle, gitme planı yapmadan önce konuşmalar yapılmalıdır. Beklentileriniz ve arzularınız hakkında konuşun. Korkularınız hakkında açın. Her şeyi masaya koymaktan korkmayın.

Bu tartışmalar, aynı zamanda , yol boyunca değişebilecek olsalar da, kuralların belirlenmesi için en iyi fırsatı sağlar . Bunlar, hoş olmayan deneyimler hakkında endişelenmenize gerek kalmamasını sağlamak için harika, güvenli sınırlardır. Ama unutmayın, her eş değiştiren çift farklıdır, bu nedenle kurallarınız başka bir çiftinki gibi görünmeyebilir. Başkalarıyla iletişim kurabileceğiniz bir kurumu ziyaret ettiğinizde kendinizi bu kuralları esnetirken ve değiştirirken bulabilirsiniz. Önemli olan, diyaloğu açmanız ve birbirinizle kendinizi ifade ederken kendinizi rahat hissetmenizdir.

Hedeflerinizin Ne Olduğunu Biliyor musunuz?
Swinger kulübünü ziyaret etmek istemenizin sebebi nedir?
Yeni insanlarla tanışmak, bir ömür boyu deneyime sahip olmak veya daha fazlasını mı arıyorsunuz? Gerçeği söylemek gerekirse, gece istediğiniz kadar ileri gidebilir. Bu, sadece bir gözlemci olarak orada olabileceğiniz veya ilk tam değişim deneyiminizi yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

Ancak, hedeflerinizi ve beklentilerinizi önceden bilmek çok önemlidir.
Siz ve eşiniz aynı sayfada değilseniz, bu bir felaket reçetesidir.

Çoğu insan için bir swinger kulübü, kendilerini yeni ve heyecan verici deneyimlere açmakla ilgilidir. Ancak, işler bir porno filminden bir sahne gibi görünmüyorsa da hayal kırıklığına uğramazlar. Gerçek bir yaşam deneyimi birincil hedef olarak kalmalıdır.

Böyle bir kulübe giderken sosyal olmak sadece yardımcı olacaktır. Oradaki herhangi biriyle konuşurken biraz gergin olabilirsin. Elbette, birbirleriyle konuşan insan grupları görürseniz, sizi reddetmelerinden korktuğunuz için onlara katılmak istemeyebilirsiniz. Peki, orada kimseyle konuşmazsan nasıl arkadaş edinebilir veya bir şeye başlayabilirsin? İyi haber şu ki, Ankara swinger kulüplerinde tanıştığınız insanlar genellikle inanılmaz derecede arkadaş canlısı ve sosyaller.

Ancak bu gruplardan birine ya da başka bir çifte gitmezseniz ve sadece “merhaba” diyerek başlamazsanız ne olacağını asla bilemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.