swinger hikayeleri okumak

Swinger Hikayeleri Okumak Başlangıç İçin İyi Gelecektir

Gerçek eş değiştirenler, oyun partnerleri bulmak için en iyi yerin çevrim içi flört yoluyla olduğunu bilirler – ve sadece herhangi bir çevrim içi flört değil, özellikle tek eşli olmayanlar için oluşturulmuş siteler. SwingTowns’tan farklı olarak, normal flört uygulamaları, eş değiştirenler düşünülerek yapılmaz ve orada sulu eş değiştirme hikayeleri bulamazsınız . Platformumuz farklı.

Swingers viagralp.com sadece bir tanışma sitesinden daha fazlasıdır . Bizler, sırf toplum emrettiği için kurallara uymayan bireylerden oluşan bir topluluğuz. Aşk, seks ve romantizmdeki kişisel tercihler söz konusu olduğunda kapsayıcıyız . Siz de kendinizi keşfetmeye başlayabilmeniz için bilinmeyene adım atarak kendilerini keşfedenlerin hikayelerini yayınlıyoruz!

İlişkinizi açmayı merak ediyorsanız, eş değiştirme hikayelerini okumanın iyi bir fikir olmasının birkaç nedeni var.

Swinger hikayelerini okumak, karar vermenize yardımcı olabilir
Sallanmak ya da sallanmamak? Tek eşli olmamayı ilk kez merak ettiğinizde, bu duyguları bastırmak kolaydır. Bize, ilişkilerin genellikle bir erkek ve bir kadın olmak üzere iki kişi arasında olduğu ve bu imajdan ayrılan her türlü ilişkinin bir şekilde “yanlış” olduğu öğretildi. Swinger hikayeleri size farklı bir bakış açısı sunabilir. Merakınızı besleyebilir ve arzularınızda daha az yalnız hissetmenizi sağlayabilirler. Partnerinizle fantezileriniz hakkında konuşma cesaretini toplayabilir ve ilişkinizi açma fikrini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Swinger hikayeleri ayrıca kendiniz ve tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Bu fantezilerden herhangi birini gerçeğe dönüştürmeye hazır olmasanız bile, tek başına merak, daha fazla okumaya, eşinizle iletişim kurmaya veya hatta belki de başkalarıyla ne hakkında konuşabilmeniz için platformumuza kaydolmaya değer olduğu anlamına gelir. yeniden deneyimleyin (SwingTowns’da hem ilk kez eş değiştirenler hem de deneyimli olanları bulacaksınız).

İlk kez eş değiştirenler, başkaları tarafından paylaşılan hikayelerden çok şey öğrenebilir
İlk kez eş değiştirenler, derinlerde bir yerde istediklerinin bu olduğunu bilseler bile, başlamak konusunda oldukça gergin olabilirler. Ne yazık ki, her swinger bunu bilmiyor. İşte bu noktada swinger hikayeleri okumak işe yarayabilir – ilk kulüp etkinliğinde veya ilk üçlü karşılaşmalarında neredeyse herkesin gergin olduğunu öğreneceksiniz . İyi haber şu ki, bu eş değiştirme hikayelerini bulmak için uzağa gitmenize gerek yok. Onları burada, SwingTowns.com’da bulduk .

Cinselliğinizi keşfetmek ve bunu partnerinizle birlikte yapmak, birlikte yaptığınız en heyecan verici şeylerden biri olabilir. Kesinlikle ilişkinizi güçlendirebilir ve tam olarak neyi sevdiğinizi, neyi sevmediğinizi ve işleri nasıl ilginç tutabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olabilir. Örneğin, bazı çiftler hafta sonları sallanır ve hafta boyunca tek eşlidir.

Gerçek eş değiştirenlerin kendi kuralları vardır
Bu, gerçek eş değiştirenlerin en iyi yanıdır – hayatlarını başkaları tarafından icat edilen kurallara göre yaşamayı düşünmemeleri gerçeğidir. İnkar edilemez gerçek şu ki, siz ve eşinizin kendi dinamiğiniz var. Neyi kabul etmeye istekli olduğunuzu ve bu anlaşmanın hangi kısımlarının pazarlık konusu olmayacağını tam olarak biliyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle iletişim kurduğunuz ve kendi kurallarınızı belirlediğiniz sürece, platformumuzda çevrimiçi flört etmeyi deneseniz de gerçekten bir swingers kulübüne gitseniz de, deneyiminiz harika olacak.

Her iki şekilde de gidebileceğinizi unutmayın. Bazı swinger’lar kulüplerde takılmayı sever, bazıları ise swinger’larla çevrim içi sohbet etmeyi tercih eder. “Her şey dahil” olmak zorunda değil – herkes farklıdır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.