popüler Swinger Grup Seks

Swinger Grup Seks Neden Popüler Oluyor?

Swingers Grup seksinin popülerlik kazandığını düşünüyor musunuz? Birçoğu öyle düşünüyor. Son on beş yılda, anket sonuçları, aynı anda iki veya daha fazla partnerle seks yaptıklarını bildiren kadın ve erkeklerde sabit (%5) bir artış olduğunu gösteriyor. Ama neden? Grup seks neden popülerlik kazanıyor? Ve gerçekten öyle mi? Gerçekten kazanıyor mu yoksa “Evet! Onu yaptım!” ?

Swingers Grup Seks’in Popülerlik Kazanmasının 5 Nedeni
Televizyon! Hayır, pornografi değil, televizyonda izlediğimiz şovlar! Bizi cinsel fanteziler konusunda daha açık olmaya teşvik ettiler çünkü hikayede üçlü seks, seks partisi ya da eş değiştirmenin gündeme gelmesi alışılmadık bir durum değil. Genellikle bir “şaka” olarak başlayıp daha sonra bir tartışma olarak kendi ilişkilerinde tartışmaya kapı açarlar.

Uzman verilerindeki değişiklikler. İlişki tavsiyesi uzmanları, üçlü seks ve grup seksinin evlilik dışı ilişkilere açılan bir kapı olduğunu ve bir ilişkide ciddi zararlara yol açtığını bildirirdi. Bugün birçok kişi, ek bir partnerin sağladığı çeşitliliğin aslında ilişkinizi geliştirebileceğini öne sürüyor.

Biseksüellikte Yükseliş. Anketlerde rapor edilen grup seksteki artışın yanı sıra, biseksüellik de öyle. Hem erkekler hem de kadınlar biseksüel ya da biseksüel deneyime sahip olarak ortaya çıkıyor. Bu, giderek daha fazla çiftin bir (veya her iki) partneri, diğer partnerin yerine getiremediği cinsel dürtülerle deneyimlediği anlamına gelir. Çiftler daha sonra bu dürtüleri tatmin etmek için genellikle birbirlerinin yanında fırsatlar düzenlerler.

Fantezileri Gerçekleştirme Arzusu. Daha fazla partner, partnerlerinin cinsel fantezilerini gerçekleştirmede kolaylaştırıcı olma hedefine sahiptir. Sevdikleriyle daha sıkı bir bağ kurma umuduyla memnun etmek ve deneyime dahil olmak isterler. (Hepimizin bu amaç için ortaklara ihtiyacımız olup olmadığını hayal edin!)

Ulaşılabilirlik. Kurulumu kolay olduğu için grup seksinin büyüdüğünü düşünüyoruz. Tek yapman gereken bir çevrim içi arkadaşlık sitesine katılmak , bir profil oluşturmak ve yakındaki bir kulüp etkinliğine LCV yanıtlamak! Swinger grup seks Partinin nerede olduğunu ve kimin gitmek istediğini tahmin etmekten çok daha kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.