Swinger Görüşmelerinde Ne Beklenmeli?

Swinger Görüşmelerinde Ne Beklenmeli?

Sıradan bir Jale ya da Hale için çok cinsel ya da çok fazla cinsel iştahınız olduğunu hissettiğiniz oldu mu? Eğer böyle hissediyorsan, yalnız hissetmemelisin. Kaç erkek, kadın ve çiftin eş değiştirmeyle flört ettiğine şaşıracaksınız. Swinger görüşme randevusu nedir? Seks için partner ticareti yaptığınız zamandır. Rıza ile yapılır, böylece birine tecavüz ediyormuş gibi hissetmek zorunda kalmazsın. Evet, senin gibi birden fazla partner deneyerek cinsel olarak tahrik olan birçok insan var. Birlikte sallanmaya istekli çiftler bulmak için, bu eş değiştirme hedefli siteler gibi çevrimiçi sitelere göz atmak isteyebilirsiniz .

Bir swinger görüşmesi için bulmak için bu sitelere giriş yapmadan önce, bir swinger randevusunda ne bekleyeceğinizi bilmek önemlidir. Ne bekleyeceğinizi bilmek, sizi diğer ortaklarla ve diğer formalitelerle nasıl başa çıkacağınız konusunda hazırlayacaktır. Her şeyden önce, siz ve eşiniz, swinger randevusunu deneyecek kadar olgun olmalısınız . Tüm çiftler buna hazır değil, bu yüzden zihinsel ve duygusal olarak buna hazır olduğunuzdan emin olun. Kendinize karşı dürüst olun ve “Eşimi paylaşmak gerçekten doğru mu?” gibi sorular sorun. “Swinger bir randevudan sonra kıskanç bir kır faresi mi olacağım?” Bunlar da cevaplanması gereken birkaç soru. Çok hevesli değilseniz kendinizi zorlamayın. Bir swinger randevusu denemeden önce kendinize her şeyi içselleştirmek için daha fazla zaman verin.

Swinger Yaşamak – güvende ol, koruma

Bir sonraki konu, seks partisi veya eş değiştirme randevusu ticaretinin nerede yapılacağıdır? Ya kendi yerinizde, randevunuzda, bir otel odasında ya da bir swinger kulübüne katılabilir ve diğer üyelerle bir grup seks partisine katılabilirsiniz. Ayrıca dokunabileceğiniz veya dokunamayacağınız yerlerle ilgili yönergeler hakkında da konuşmalısınız. Bazı çiftler, bir eş değiştirme randevusu ile tam bir gece kalmaya da kısıtlamalar getiriyor, bu yüzden onun hakkında da konuşun. Temelde size kalmış. Buna eşinizle birlikte karar verin ve birbirinize karşı tamamen dürüst olun.

Çözmeniz gereken en büyük sorunlardan biri korumadır.Gebeliği ve Zührevi hastalık kasılmalarını önleme yöntemlerini tartışmak ve karar vermek çok önemlidir. En iyi ve tek yöntem her zaman prezervatif kullanmaktır. Bir doğum kontrol hapı atmak, hamileliğin oluşmasını önlemek için işe yarayabilir, ancak STD ve AIDS’i değil. En iyi seks güvenli sekstir. Kadın olsanız bile, hazırlıklı olmamanız için bir mazeret değil. Daima yanınızda en az bir acil durum kondomu bulundurun. Swinger randevunuz genellikle kauçuk kullanmayabilir veya yanınızda taşımayabilir. Sağlığınız sizin sorumluluğunuzdadır. Sadece sıcak anlar için bir veya iki paket lastik taşımamanız için hiçbir neden yok. İnan bana, bunu düşündüğün için minnettar olacaksın. Para çekme yöntemini uygulasanız bile tam bir dönüşe izin vermeyin. Hayatınızı mahvetmek için sadece küçük bir damla yeterlidir. “Prezervatif yok, penetrasyon yok” politikasını uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir