swinger çıplak havuz partileri

Swinger Çıplak Havuz Partileri

Çıplak havuz partisine ilk geldiğimizde benim için korkutucu olmaktan da öteydi. O noktada yolda sadece birkaç haftaydık, Ankara’da 5 kat giysiyle soğukta oturduğumdan birkaç hafta sonra. Aslında daha bronzlaşacak vaktim bile olmamıştı, bu benim için başka bir güvensizlik kaynağıydı. Solgun bacaklarıma baktım, opaklıklarından dolayı damarlarımı kelimenin tam anlamıyla tenimin arasından görebileceğinizi kimsenin fark etmemesini umarak. Kapıdan içeri girdim, içinde harika hissetmediğim bir mayo giydim (bunu daha saatler önce Target’tan alelacele satın almıştım, bulabildiğim ve beni ürkütmeyen tek mayoyu kapmıştım). En azından söylemek gerekirse, sıcak hissetmiyordum….

Birbiri ardına mükemmel fiziksel durumda muhteşem ve güneş öpücüğü kadınları bulmak için havuza girmeyi bekliyordum. Ne de olsa, bu kıyafet isteğe bağlı bir havuz partisiydi ve katılan kadınların tonlu vücutları nedeniyle kıyafetlerini çıkarmada sorun yaşamayacaklarını düşündüm. Elbette benim bedenimdeki kadınlar tamamen çıplak olmaya o kadar uygun olmazdı, belki benim gibi örtünebilirlerdi. Ne kadar yanıldığımı keşfetmek hoş bir sürpriz oldu!

Bu özel günde, hemen hemen her vücut şekli havuzda temsil edildi. Güzel BBW’lerin yanında duran uzun, ince model tipleri. Annemden daha yaşlı kadınların yanında üniversiteden zar zor görünen kadınlar. Her yaş, her ağırlık, her boy ve her etnik köken, tüm çıplak ihtişamıyla. Dürüst olmak gerekirse, bu kadar çok kadının kıyafetlerini çıkararak kendilerini kucakladığını ve çıplak vücutlarına güneşin dökülmesine izin verdiğini görmek harikaydı. O günün ilerleyen saatlerinde, gördüklerimi tekrar düşündüğümde, bu konuda açıkça duygusallaştığımı hatırlıyorum. Kendi bedenimle yeni bir kabul yolculuğuna başlamam gerektiğinin kanıtıydı, daha önce çıktığımı sandığım bir yolculuk. Ve belki de vardı, ama yolculuğun bu kadınların etrafında olmaktan çok uzak olduğu açıktı!

Her zaman her vücut tipinin güzel olabileceğini söyledim (ve demek istedim). Farklı boyutlardaki kadınlara estetik çekicilik duyuyorum ve aynı şeyi hisseden başkalarını da tanıyorum. Öyleyse neden kendi bedenimi güzel olarak kabul etmek benim için bu kadar zor oldu? Oyun partnerimin karnımı sevmeyeceklerinden korkarak midemi görmesinden korktuğum her oyun seansına geri dönmemi sağlıyor. Bacaklarımın arasında seksi bir adam olduğu zamanları pek çok kez hatırlıyorum ve o sadece alt karnımı ortaya çıkaracak kadar iç çamaşırımı kaldırmaya giderdi. Kendimi o andan tamamen uzaklaştırarak ve algılanan kusurlarımı kamufle etmek için üstümü yeterince aşağı çekmek için hızla uzanıyordum. Bu şekilde pek çok mahvolmuş orgazm meydana geldi ve daha da önemlisi, birisine karşı savunmasız olma fırsatı kaçırıldı.

Yolda olduğumdan ve düzenli olarak çıplaklar havuzunda muhteşem, kıvrımlı, kendine güvenen kadınların etrafında olduğumdan beri, kendi bedenime bakış açımda ciddi bir değişiklik fark ettim. Geçen gece mükemmel bir örnekti: İKİ muhteşem adamla oynama şansım oldu. Bir odaya girdik, biri elbisemi çıkarmaya gitti ve ben de bir saniye bile düşünmeden bunun olmasına izin verdim. Etkileşimden sonra, “Vay canına, gerçekten iki adamla kirpiklerini bile kırpmadan çıplak mı kaldım?” Benim için bu çok büyük bir ilerleme ve kendi tenimde çok daha rahat olmaya başladığımın kanıtı. Artık çatlaklarım, muffin üstüm, kollarımda gördüğüm sarkıklık için endişelenmiyordum. O anda kayboldum, beni kulaktan kulağa gülümsetecek cinsel bir senaryo yaşamaya hevesliydim. Ve harika hissettirdi.

Kendi bedenimi kabul etme yolculuğumun bir kısmını burada paylaşmanın adil olduğunu düşünüyorum, aynı zamanda yaklaşık 4 beden kaybettim. Kilo kaybının bu zihniyet değişiminden %100 sorumlu olduğuna inanmasam da, durumu yanlış anlatmak da istemiyorum. Kilo vermek benim için harika oldu, çünkü artık gerçekten hedeflere ulaşıyor, kıçı tekmeliyor ve isim alıyormuşum gibi başarılı hissediyorum. Zor işi yapmaya istekli olduğum her şeyi yapabileceğimi hissettiren bir yolu var ve bu benim için bir terazinin söylediğinden çok daha fazla şey ifade ediyor. Bunu da gerçekten kastediyorum, sadece bu yazının dramatik etkileri için söylemiyorum!

Benim için büyük bir adım daha: Gelecek hafta aynı çıplak havuz partisine geri dönüyoruz. Aslında, havuz partilerine ev sahipliği yapıyoruz, bu yüzden daha çok teşhirde olacağım. Bu duruma uygun mükemmel mayoyu almak için internete girdim ve bir mucize eseri kendimi küçük pembe bir bikiniye kapılmış halde buldum! Liseden beri bikini giymedim! Onu gördüm ve hemen düşündüm ki, “Bu renk yeni bronzluğumla gerçekten çok güzel görünecek! Ve yandaki o sevimli küçük fiyonk kalçalarımı tamamen vurgulayacak!” Bir kere bile “Ugh, yaralarım bunda görünecek” diye düşünmedim. Hayatımda ilk kez, vücudumu sergilemekten heyecan duyuyorum! Bunun ne kadar harika hissettirdiğini söylemeye başlayamıyorum bile!

Peki, bu yazının tam olarak amacı nedir? Sanırım bu, çıplak ve kendine güvenen insanlarla olmayı kesinlikle sevdiğim için başladı. Elbette bundan daha fazlası. Benim için bu, kendimi kabul etmek ve çevremden bir şeyler öğrenmekle ilgiliydi. İnsanların kıyafetlerini, çekingenliklerini ve takıntılarını düzenli olarak soymaya bu kadar hevesli olduğunu görmek, birden fazla yönden rahatlatıcı oldu. Kesinlikle kim olduğumu kucaklama arzumu anlamamda bana yardımcı oldu. Asla 2 beden olmayacağım (açıkça söylemek gerekirse, olmak da istemiyorum). Asla mükemmel bir mideye veya en şımarık göğüslere sahip olmayacağım. Ama yavaş yavaş sahip olduklarımın kıymetini bilmeyi ve kendimde sevdiğim nitelikleri yakın olduğum kişilere sergilemeyi öğreniyorum. Uzun bir süre devam edeceğini bildiğim bir yolculuk, hatta muhtemelen hayatımın geri kalanı boyunca..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.