Swinger Çiftlerle Nasıl Tanışılır?

Swinger Çiftlerle Nasıl Tanışılır?

Gelecek, yanında uçan kaykaylar veya uçan kaykaylar getirmemiş olsa da (hâlâ parmaklar çarpıştı!), ilişkilere bazı yeni bakış açıları getirdiği kesin. Eşcinsel evlilik nihayet yasal olmakla kalmıyor, aynı zamanda giderek daha fazla çift tek eşliliği keşfetmeye başlıyor .

Mantıklı. Evlilik kurumu tamamen bir yapıdır ve bazıları için işe yarayabilirken, diğerleri için tamamen çalışmaz. Bu tartışmayı yapacak kadar cesur olanlar, genellikle ayak parmaklarını sallamak gibi kolay bir şeyle başlamayı severler.

İnternet denen küçük bir şey sayesinde, eş değiştirmelerle flört etmek şimdiye kadarki en kolay şey ve tam olarak nasıl başlayacağımız konusunda bilgimiz var.

Swing nedir?
Eş değiştirme yapanlarla hiç tanışmamış olsanız bile (en azından bilerek değil) muhtemelen yaşam tarzını daha önce duymuşsunuzdur. Ve tam olarak nedir? Pekala, her çift bunu biraz farklı yapar, ama temelde sadece birincil ilişkinin dışında cinsel arayışlar yaşıyor. Bu mutlaka PIV seks veya herhangi bir seks anlamına gelmez. Sadece başkalarıyla sevişmek ya da bir swingers kulübünde olduğu gibi diğer çiftlerin seks yapmasını izlemek olabilir .

Sallanma ile monogaminin başka bir türü olan poliamory arasındaki temel fark , uğraşlarınızın asla ciddileşmemesidir (yani, birlikte oynadığınız hiç kimse için kendinize ve eşinize karşı hisler yakalamanıza izin vermezsiniz).

Çok eşlilik, elbette, tek eşli olmamanın inanılmaz derecede geçerli bir ifadesidir. Ancak, ciddi bir bağlantıya yol açabilecek ilişki kurmanın daha romantik yönleri, sallanma dünyasında genellikle bir yere sahip değildir. Bu, herkesin yaşam tarzında tipik olarak aradığı bir şey değildir ve bunu yapmaya çalışmak, ilişkinizde (ve birlikte oynadığınız kişilerde) sorunlara yol açabilir. Poliamory, hızınızdan daha fazla geliyorsa, burada buna ayrılmış bir bölümümüz var .

Öte yandan, hala sallanmakla ilgileniyorsanız, bir sonraki bölümü okumak isteyeceksiniz.

Swinger’larla Nasıl Tanışılır?
Yaşam tarzına katılmak için atılım yapmak ilk başta oldukça korkutucu olabilir. Kafanızda türlü türlü sorular dolaşacak, ya bu ilişkimizi mahvederse? Bir başkasıyla birlikte olduktan sonra eşime aynı şekilde bakabilir miyim? Ya onlar beğendiyse ve ben beğenmediysem (ya da tam tersi)?

Bunların hepsi endişelenecek geçerli şeylerdir ve ilerlemeden önce korkularınızı SO’nuzla konuşmanız gerçekten önemlidir. Yaşam tarzı yalnızca güçlü bir temele sahip çiftler için işe yarar; bu, kusursuz iletişim becerilerine , çok fazla güvene ve birbirlerine karşı sevgiye sahip olmak anlamına gelir. Sallanmak, ilişkinizdeki herhangi bir sorun için asla bir “düzeltme” değildir ve dikkatli olmazsanız işleri daha da kötüleştirebilir.

Bununla birlikte, fikri araştırdıktan, sınırlar belirledikten ve sallanmanın sizin ve eşinizin gerçekten denemek isteyeceği bir şey olduğuna karar verdikten sonra, diğer çiftler veya bekarlarla tanışmanın birkaç farklı yolu vardır. En bariz olanı, SwingTowns gibi bir swinger flört sitesine katılmaktır .

Swingers Çevrimiçi Nerede Buluşur?
Siz ve eşiniz tanıdık çevrenizin dışına bakmaya başlamak istiyorsanız (ve özellikle ilk kez kullanıyorsanız bunu tavsiye ediyoruz!), çevrimiçi başlamak için çok iyi bir yerdir. SwingTowns gibi bir sitede sizinle aynı ilgi alanlarını ve fantezileri paylaşan birçok açık fikirli insan bulabilirsiniz . ST’nin başkalarıyla tanışmayı, eğlenmeyi, yakınlaşmayı ve yeni heyecan dünyalarını keşfetmeyi bekleyen milyonlarca üyesi var!

En iyi yanı, konuma dayalı olması (böylece kendi topluluğunuzdaki tüm ateşli eş değiştirenlere kolayca göz atabilirsiniz) ve ücretsiz kaydolabilirsiniz! Ayrıca bölgenizdeki tüm kulüpleri, partileri ve diğer yaşam tarzı etkinliklerini içerir ve seyahat ettiğinizde şehre göre arama yapmanızı sağlar.

Bu ne kadar uygun?

Swingers Flörtünün Keyfini Çıkarma
Swingers escort, özellikle yeni insanlarla tanışmayı seviyorsanız ve denemeye hazırsanız, heyecan verici olabilir. İlk başta kolay olmayabilir, ancak zamanla ve deneyimle neyi sevdiğinizi, sınırlarınızın ne olduğunu keşfedeceksiniz ve harika yeni arkadaşlar edinmelisiniz. Kesinlikle en baştan bazı kurallar koymak ve konfor seviyenizin gerektirdiği kadar yavaş gitmek istersiniz. Yolda herhangi bir sorun olmaması için her zaman partnerinizle aynı sayfada kalın.

Başlangıçta ne kadar ürkütücü görünse de, tek eşli olmama sizi ve eşinizi daha da yakınlaştıran harika bir deneyim olabilir (yine sağlam bir temelden başlamanız şartıyla). Birlikte çalışırken ve bu heyecan verici yeni deneyimleri birbirinizle paylaştıkça, kendinizi daha güçlü bir güven ve dostluk geliştirirken bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.