swinger fantezileri

Swinger Çiftlerin Cinsel Maceraları

Swinging’in birkaç tanımı vardır ve bunlardan biri yatakta ortakları paylaşan ve değiştiren Swinger çiftlerle ilgilidir. Birçoğu bu cinsel sınırı biraz tabu olarak görse de, zihinlerini olasılıklara açık tutmaya istekli olanlar için oldukça tatmin edici bir deneyim olabilir.

Neden Swinger ateşli çiftler?

Şeyleri Baharatlamak!

Bir şeyleri renklendirmek çeşitli şekillerde başarılabilir ve sallanma, geleneksel bire bir seks bağlamı dışında cinsel ihtiyaçları keşfetmek ve yerine getirmek için oldukça heyecan verici bir yol sağlar.

Çiftler, özellikle uzun süredir evli olanlar, konu seks olduğunda kendilerini çeşitliliğe ihtiyaç duyabilirler. Bazı çiftler üçlü yapmayı tercih ederken, diğerleri başka bir rıza gösteren çiftle eş değiştirme fikrine daha fazla ilgi duyuyor. Bu yaşam tarzını bulan birçok kişi, eş değiştiren bir çift olarak ilişkilerinde olumlu değişiklikler yaşadı.

Bireysel Cinselliği Keşfetmek

Bir Swinger çiftin parçası olmak, kişinin cinsel kimliğini terk etmesi gerektiği anlamına gelmez. Yıllarca tek eşli olan bazı çiftler, bazen eşlerden birinin veya her ikisinin de deneyimleyebilecekleri farklı bir şey olup olmadığını merak etmesine neden olabilecek tanıdık kalıplara girerler. Bireyin hala bir ilişki içindeyken (belki de derinden bağlı bir ilişkide bile) keşfedebileceği o kadar çok şey vardır ki sallanmak kişinin cinsel kimliğini keşfetme şansı verir. Sallanma, çiftlerin deneyime birbirlerini de dahil ederken, diğer insanlar aracılığıyla cinsel ihtiyaçlarının bir kısmını deneyimlemelerine ve karşılamalarına olanak tanır.

Bir Çiftin Cinsel Repertuarının Genişletilmesi

Çoğu durumda, bazı çiftler cinsel ilişkilerinde bir rol oynar; biri öğretmen, diğeri öğrenci olarak. Bu, bir partnerin diğerine cinsel ilişki sırasında oynanan cinsel hilelerin çoğunu öğrettiği anlamına gelir. Bu düzenleme çok uzun süre iyi çalışabilirken, bazı çiftler normların dışına çıkmak ve swinger olarak mümkün olan yeni şeyler öğrenmek isteyebilir.
Sallanmak, çiftlerin yatak odası bölümünde kendi başlarına asla keşfedemeyecekleri yeni hareketler öğrenmelerini mümkün kılar. Diğer eş değiştiren çiftlerle denemeler yapmakSallanma Sanatı – Çiftler ve Cinsel Maceralarıkesinlikle daha sonra daha iyi bir cinsel performansa yol açabilecek zevkli bir öğrenme deneyimi olabilir.

Fantezileri Gerçekleştirme

Birbirlerine yorulmadan bağlı olan çiftlerin bile fantezilerini keşfetmenin meşru yollarından biri olduğunu bilmek oldukça özgürleştirici. Swinger olmanın en iyi yanlarından biri, en çılgın cinsel fantezilerinizden bazılarına kendinizi kaptırmanız ve bunların getirdiği zevklerin keyfini çıkarmanızdır.

Bazı kadınların kocaları izlerken başka bir kadınla birlikte olma fantezileri vardır.
(Bazen erkekler arkalarına yaslanıp hanımlar yatakta eğlenirken izlerdi. TÜM senaryolarda katılım her zaman gerekli değildir, ancak eş değiştirme kavramı hala yerinde kalır.)

Sallanma , çiftlerin en azından tamamen reddetmeden önce düşünmesi gereken sağlıklı bir cinsel uygulamadır. Cinsel potansiyel, açık fikirli olmak ve diğer insanlarla deney yapmaya istekli olmakla elde edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.