swinger çift bulma yolları

Swinger Çiftleri Bulmanın 7 Yolu

Sallanan yaşam tarzında olanlar için gerçek hayat bir ‘ gerçek swinger‘ı tespit etme’ oyunudur .

Belki siz ve eşiniz sokakta yürüyorsunuz, bir yabancının sallanmayı sevip sevmediğine dair bahse giriyorsunuz.
Veya kendinizi bir meslektaşınıza potansiyel olarak yönlendirici sorular sorarken bulabilirsiniz.
Belki de her arkadaşınızı ve cinsel tercihlerini anlamaya çalışıyorsunuz çünkü onlarda o hava var.
Yeni komşularınızın eş değiştirenler olduğuna dair bir işaret veya ipucu aramak kadar basit olabilir, çünkü sizi ‘arkadaşların arkadaşları’ gibi küstah hikayelerle eğlendiriyorlar.

Oyun sizin için nasıl görünürse görünsün, yaşam tarzı içinde olabilecekler hakkında varsayımlarda bulunmak eğlencelidir. Ancak gerçek şu ki, birinin swinger olduğuna dair kesin bir işaret yok. Ancak, aranacak bazı ipuçları var . Bunu akılda tutarak, swinger olabilecek birini belirlemenize yardımcı olacak en iyi yedi yolum burada.

Swinger arkadaşlar takılmak

Bir Swinger’ı Tanımlamanın 7 Yolu
Bir Swinger, Konuşmada Cinsel Bir Şey Getirdiğinizde Korkudan Geri Tepmez
Swingers, dil söz konusu olduğunda çok daha akıcı olma eğilimindedir. Amcık, amcık ve horoz kelimeleri onları en ufak bir şekilde korkutmaz ve müstehcen imalar kaşlarını çatmak yerine kahkahalara neden olur. Ayrıca, kendilerinin kullandıkları dilin türünü düşünmek için biraz zaman ayırmak isteyebileceğinizi de belirtmekte fayda var. Cinsel olarak daha açık olan insanlar, daha az bastırılmış dil kalıplarına meylederler ve genellikle cinsel bir telkin ya da boğucu imalarda sorun yaşamazlar.

Açık Beden Dili Onları Etkilemez
Bir kişi veya bir çift cinsel olarak ne kadar açıksa, beden dili de o kadar açık olacaktır. Açık beden dili, konuştukları zaman nasıl hareket ettiklerini de kapsar. Örneğin, sallanan birinin geniş, dramatik hareketler yapması, yapmayan birine göre daha olasıdır. Kapalı beden dili genellikle daha çekingen olanlara mahsustur.

Rastgele Dokunma, Partnerlerinin Önünde Bile Onları Rahatsız Etmez
Şurada bir kol fırçası, şurada bir omuz dokunuşu.
Birçok insan için bu kişisel alan istilası endişe kaynağı olabilir. Düşünüyor olabilirler, “Bu kişi neden bana bu kadar yaklaşıyor? Kişisel alanı hiç duymadılar mı?” İyi evet. Swinger’lar kişisel alanı duymuşlardır ve onların zihninde bu, paylaşılmak için vardır.

Sallanmaya açık olabilecek biriyle uğraşıyorsanız, bu tür bir temas, onların tiksinti içinde geri çekilmelerine neden olmaz. Bunun yerine, ilgilerini çekebilir, hatta kendi dokunuşlarıyla hareketlerinize karşılık verebilirler. Nasıl tepki verdiklerine bakarak ne kadar ilgili olduklarını ölçebileceksiniz; sadece davranışlarını analiz ettiğinizden emin olun ve size soğuk davranıyorlarsa dikkatli olun.

Tüm Gelişmeler Hoş Geldiniz
Çoğu swinger için hoş karşılanan sadece fiziksel dokunuş değil. Genel olarak, sallanan insanlar utangaç veya emekli değildir. Cinsel samimiyet genellikle samimi bir kişilikle el ele gider. Benzer kişilik özelliklerinin, davranışların ve görüşlerin ortaya çıktığını fark ederseniz, o zaman belki de sallanan bir kazanansınız demektir.

Diğer Çiftlerle Açıklar.
Bir kişi veya çift hakkında emin değilseniz, diğerlerine karşı nasıl davrandıklarına bakın. Swingers, benzer düşünen bireylere yönelme eğilimindedir. Sonuçta, hayattaki tercihleriniz ne olursa olsun, şu ya da bu şekilde ortak bir bağ paylaştığınız kişilerle takılıyor gibisiniz. Onların toplum içinde ‘hızlı flört ettiklerini’ fark ederseniz, o zaman kendilerinin de art niyetleri olabilir.

Swingers Kendinden Emin ve Havalıdır.
Yatakta kendine güvenenlerin, dışarıda da kendinden emin olmaları daha olasıdır. Değişken bir yaşam tarzının tadını çıkarmaktan gelen güven türünü saptamak zor olabilir. Bununla birlikte, yeterince dikkatli bakarsanız oradadır ve sekse yaklaşımlarında benzer düşünenler tarafından tanınabilecek bir güvendir. Biri size güven ve duruş açısından ayna tutuyorsa, potansiyel bir oyun arkadaşına bakıyor olabilirsiniz.

Yatak Odasının İçinde ve Dışında Oynaktırlar.
Başkaları söz konusu olduğunda bir eş değiştirenin davranışını nasıl gözlemleyeceğimizden bahsettik, ancak eşlerine karşı davranışlarını ayırt etmek de aynı derecede önemlidir. Sallanan bir çift sadece birbirleriyle rahat olmakla kalmayacak, aynı zamanda bir çift olarak neredeyse akıcı olacaklar. Bunun nedeni, iş partnerleri ve bir başkası söz konusu olduğunda güvensizlik veya kıskançlık yaşama olasılıklarının çok daha düşük olmasıdır.

Müstakbel oyun arkadaşınız bu kutulardan birkaçını işaretlerse, birlikte sallanmak için birini arıyor olabilirsiniz. Bu durumdaki herkes için en temel tavsiyem, dikkatli bir şekilde ilerlemeleridir. Değişken yaşam tarzına derinden girenler, gerçekte bu genellikle doğru olmaktan uzakken, herkesin kendileri kadar açık, dürüst ve maceracı olduğunu varsayabilirler. Bir kişi veya çift rahatsız hissediyorsa, en iyi seçeneğiniz onu kapatmak ve devam etmektir. Bununla birlikte, eğer karşılık veriyorlarsa, hatta ilerlemenizi teşvik ediyorlarsa, o zaman örümcek duyularını sallıyorsunuz, başından beri paraya patlamış olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.