Swinger Çiftler Neden Daha Mutlu?

Evlilikte ayrılma ve boşanmanın her yıl daha yaygın hale geldiği günümüz toplumunda, eş değiştirenlerin boşanmadığını öğrenmek şaşırtıcı . En azından tek eşli yaşıtları kadar sık ​​değil. Bu ilişki tarzının evliliği bir ömür boyu korumanın anahtarı olması mümkün mü?

Bu yazıda, eş değiştirenler ve tek eşli çiftler arasındaki temel farkları yıkıyoruz. Ardından, ilişkilerini açmayı seçenlerde evlilik başarısının bu kadar yüksek olmasının ana nedenlerini paylaşıyoruz.

Swinger’lar Cinsel Doyumları Çok Yüksek Olduğu İçin Boşanmazlar
İster inanın ister inanmayın, yaklaşan bir boşanmanın ilk göstergelerinden biri, eşin orgazm sıklığındaki azalmadır. Biraz çılgınca geliyor ve çoğu insanın evlilik başarısı olasılığını değerlendirirken aradığı şey değil. Ancak bu ilişki, cinsel doyumun doğrudan evlilik doyumuyla ilişkili olduğunun somut bir kanıtıdır. Yani mutsuz bir cinsel yaşam = mutsuz bir evlilik.

Açık ilişkilerin çözüldüğü yer burasıdır ve eş değiştirenlerin boşanmamasının ana nedenlerinden biridir. Cinsel tatminleri o kadar yüksektir ki, diğer farklılıklar veya mücadeleler üzerinde daha kolay çalışabilirler.

birlikte televizyon izleyen swingers

Swinger’ların Tek Eşli Çiftler Kadar Sık Boşanmamalarının Nedenleri
Bu nedenle, başarılı bir evlilik için seks önemlidir. Ancak, katkıda bulunan tek faktör bu değildir. Ve eş değiştirenlerin tek eşli ilişkilerde olanlar kadar sık ​​boşanmamalarının tek nedeni bu değil. Neyse ki, sonunda eş değiştirme ilişkilerinin gerçek işleyişine dair gerçek bir fikir edindik. Ve bunlar, boşanmanın onlarda o kadar yaygın olmamasının en önemli nedenleridir.

Swingers Daha Uyarlanabilir
Bir ilişkinin başarısı, yalnızca çiftin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğine bağlı değildir. Aynı zamanda, ilgili her bireyin olgunluğuna ve uyarlanabilirliğine de büyük ölçüde bağlıdır. Bu, swinger’ların parlayabildiği bir alandır. Swinger’ların uyarlanabilirliği ve esnekliği hakkında hiçbir soru yok. Tek eşli eşlerinden farklı olarak , eş değiştiren çiftler daha az korkuya sahiptir, hile yapma olasılıkları çok daha düşüktür ve duygusal bağlantıya daha sık öncelik verirler. Swingers, partnerlerinin kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmasını talep ederek kıskançlık duygularına boyun eğmeyi reddederler. Bunun yerine, kıskançlık yaşayan bireyler, bu duygular ve tetikleyiciler üzerinde çalışmayı öğrenirler ve yol boyunca büyürler. Kısacası, eş değiştirenler, uyum sağlamayı öğrenme olasılıkları daha yüksek olduğu için boşanmazlar.

Swingers İletişime Öncelik Veriyor
İletişim, cinsel olsun ya da olmasın herhangi bir ilişkinin önemli bir parçasıdır. Ancak eş değiştirme ilişkilerinde açık iletişim, dürüstlük ve şeffaflık gereklidir. Araştırmalar, cinsel tercihler, fanteziler, ihtiyaçlar ve arzular hakkında konuşmanın cinsel tatmini büyük ölçüde artırdığını gösteriyor. Ayrıca birisinin eşini çok daha derin bir düzeyde anlamasına yardımcı olur.

Swingers için bu konuşmalar pazarlık konusu olamaz. Herkesin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi ve her yere basılmaması için iletişimin ciddiye alınması gerekir. Devam eden bu diyalog, başarılı bir evlilik için en büyük avantajlardan birini sunar.

swingers birlikte iyi vakit geçiriyor

Swingers Boşanmıyorsa, Bu Yaşam Tarzı İlişkiniz İçin Doğru mu?
Tek eşli çiftler arasındaki boşanma oranlarının yıldan yıla daha yaygın hale gelmesiyle , evliliğiniz için bu yoldan gitmemeyi aktif olarak seçmek önemlidir. Ve sallanmak yardımcı olabilir. SwingTowns, sallanan yaşam tarzında gezinmek ve onu kendi ilişkinize dahil etmenin yollarını öğrenmek için en iyi kaynaklardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.