swinger tantra masaj

Swinger Çiftler İçin Özel Tantra Masajı

Tantra ve Swinger çiftler. Bilenler, bu iki faaliyetin birbirine zıt olabileceğini ve birbirleriyle hiçbir ilgisi olmadığını düşünebilirler. Size bunun gerçeklerden daha uzak olamayacağını söylemek için buradayız! Tantra, sallanma deneyiminizi hayal edebileceğinizden daha fazla geliştiren ve genişleten bir şey olabilir.

Swinger yaşam çoğu zaman bir evliliğe başlamanın, birbirinizle iletişiminizde tamamen şeffafken diğer insanları keşfetmenin ve birbirinizle bütünlüğünüzde kalmanın yoludur. Sevgiliniz “ruh eşiniz” ile büyüyen ve derinleşen bir ilişki sürdürürken, kucaklanabileceğiniz koca bir zevk dünyası olduğunu keşfedebilirsiniz.

Yine de, kıskançlık, güvensizlikler, dolaşan kalpler ve aldatmalar içeri sızabileceğinden, genellikle Swingers, şimdiye kadar zevk aldığınız en gergin, ilişki testi deneyimi olabilir.

Peki yeni seksi yoga gibi ortalıkta dolaşan bu “Tantra” kelimesine ne demeli?

Tantra Tanımlı
Tantra bir yaşam biçimidir; bir varlık durumu, hatta daha da özetlenmiş hali, kendi içimizde bir bütünlük yerinden faaliyet gösterebilmemiz ve sonra bu kişisel durumda başkalarıyla anlamlı etkileşimler kurarak bu dünyaya hareket edebilmemiz için tüm parçalarımızı hizaya getirmek. hizalama.

Gerçek dünya terimleriyle, kendi pisliklerimizi bir araya getirmek, kendi kıskançlık, güvensizlik ve kendi ihtiyaçlarımızı anlamak, böylece kim olduğumuz hakkında tam bir açık açıklama ile bir sevgiliyi kucaklayabilmemiz ve bu durumda olmamız anlamına gelir. Hem eşimiz hem de otel odasında akşam yemeğinde tanıştığımız yeni rüya gibi partnerimiz için tam olarak ortaya çıkabiliyoruz tanışın ve selamlayın!

Tantra her türlü yanılgıyı beraberinde taşır. Bazı öğretmenler tantranın seksle ilgisi olmadığını söylüyor; diğerleri tantranın aşıklar için başka bir seks kılavuzu olduğunu söylüyor. Ortada bir yere inme eğilimindeyiz ve tantrayı, önce kendimizi, sonra partnerlerimizi nasıl somutlaştıracağımızı, sonra da bu sağlıklı yaşam durumunda yeni ve seksi aşıklara nasıl açıklayacağımızı öğrenerek kucaklıyoruz.

Tantra yoluyla öğrenebileceğiniz çeşitli teknikleri ve keşfedebileceğiniz içsel çalışmayı keşfettikçe, kendinize olan güven duygunuz, kendi bedeninizi anlama ve sevgilinizin bedeni hakkındaki anlayışınız katlanarak genişleyecektir. Sevişirken olan şeylerin fiziksel, enerjik ve ruhsal dinamiklerini bilmek, sevişme becerilerinizi pratik olarak değiştirebilir ve hem partnerinize(ler)inize çok daha yoğun bir zevk vermenize hem de daha fazlasını yapabilmenize yardımcı olabilir. tamamen kendi zevkinizin tadını çıkarın.

Sting’in uzun süreli orgazm olduğu söylentileri sadece efsane değildir. Vücudunuzu tam olarak anladığınızda, nasıl çok daha fazla hazır bulunacağınızı, eşinize ve kendinize daha fazla uyum sağlamayı öğrenebilir ve bu süreçte sekste şimdiye kadar zevk aldığınız şeyin sadece bir “genital hapşırma” olabileceğini keşfedebilirsiniz. tantrik sevişmede deneyimleyebileceklerinizle karşılaştırıldığında!

Bu nedenle, daha fazlasını bilmek istiyorsanız, biraz tantrik öğreti arayın, hepsinin ne içerdiği hakkında daha fazla bilgi edinin, bu kelimeyi şehvetli bir masajın üzerine serpiştirilmiş olarak kullananlardan gerçekleri eleyin (bunu içerebilir, ancak çok daha fazlasıdır). !)

…ve dışarı çıkın ve vücudunuzun arzu ettiği tüm seksin tadını çıkarın… Gerçek swinger çiftler kendi bütünlüğünüzle tam uyum içinde ve siz ve güzel hayat arkadaşınız arasındaki bağı derinleştirirken!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.