Swinger Çift Gruplarına Katılmak

Swinger Çift Gruplarına Katılmak

Swinger çift gruplarına üye olmayan veya daha önce hiç swingers kulübüne gitmemiş olan kişilerin, swinger yaşam tarzı hakkında tek bir şey bilmemeleri beklenir. Pek çok insan bu tür bir yaşam tarzını belirsiz buluyor çünkü bu şey için gerçekten çok fazla yer veya mekan yok ve bu yüzden insanlara daha az maruz kalıyorlar, dolayısıyla kabul edilme veya anlaşılma şansları daha az. Bununla birlikte, sallanma ile ilgilenen insanlar için, bir şansınız olması ve bir swinger grubunda ayakta kalabilmeniz için gözlemlenmesi gereken bir dizi doğru tutum vardır.

Swinger gruplarında gerçekten katı veya yazılı kurallar yoktur, ancak, swinger single’larla karışırken en iyi gözlemlenen şey, doğru görgü ve tarza sahip olmaktır. Örneğin grup üyesi olmak ister bir kulüpte ister online swingers sitelerinde zaman zaman swinger partilerine davet gelebilir. Swinger aktivitelerinde başarılı olma şansınızı artırmak için, swinger grubunun diğer üyelerinin beğenisini kazanmalısınız, böylece partilere daha sık davet edilirsiniz ve ayrıca swinger topluluğu arasında kulaktan kulağa sözlü olarak ünlü olabilirsiniz. Etkiliyor ve dikkat çekici ve olumlu bir iz bırakıyor musunuz?

Swinger grupları için bir swinger partisine davet edilmek, misafir olduğunuz anlamına gelir ve kesinlikle öyle davranmalısınız. Bunu henüz bilmiyor olabilirsiniz, ancak aslında eş değiştiren çiftlerin veya bekarların bir partiden ayrılmalarının istendiği ve kabahatler nedeniyle sonsuza kadar tüm partilerden yasaklanmalarının istendiği durumlar var. Bunun senin başına gelmesini istemiyorsan, sallanan toplulukta iyi bir sicile sahip olmanı sağlayacak şeyleri bilmelisin.

Yapmanız gereken en iyi şeylerden biri, geldiğinizde partinin ev sahibini selamlamak veya tanımaktır. Bu jest, sizi partiye davet eden kişilere karşı saygı ve minnettarlığınızı gösterecektir. Bunu yapmak kesinlikle tekrar davet edilme şansınızı artıracak ve ayrıca bazı popüler parti sunucularının favorisi olursanız, sallanan topluluktaki durumunuzu iyileştirebilirsiniz.

Swinger gruplarında insanlara karşı nazik olmaya devam etmeniz çok önemlidir. Swinger bir çifte katılmaya davet edildiyseniz veya buna zorlandıysanız ve böyle hissetmiyorsanız, tekliflerini saygıyla reddedebilirsiniz. Partiden atılmanıza neden olabileceğinden çifte asla hakaret etmeyin ya da aleyhinde bir şey söylemeyin. Bir şeyleri konuşmak her zaman daha iyidir, bu yüzden doğru şekilde nasıl yapacağınızı bildiğiniz sürece sadece fikrinizi söylemekten çekinmeyin. Swinger çiftle bir şeyler konuşamıyor gibi göründüğünüz veya tekliflerini reddettiğinizi kabul etmedikleri zamanlarda, doğrudan partinin ev sahibinin yardımını istemeyi seçebilirsiniz, böylece o çift arasında müzakereye yardımcı olabilir. sen ve ücretli swinger çift, böylece swinger topluluğundaki itibarınızı koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.