Swinger Çift Grup Seks

Swinger Çift Grup Seks İçin İpuçları

Swingers Grup eş değiştirenler için, grup seksinin onlara sağlayabileceği heyecana hiçbir şey yaklaşamaz. Bazı grup eş değiştirenler, tam da bu nedenle sallanan topluluğa girdi. Türkiye’de eş değiştirenlerin çoğunun grup seksle ilgilendiğini görebilirsiniz. Swinger Grup seks birçok erkek ve kadının fantezisi olmuştur. Diğer insanların varsaydığının aksine, grup seks ve alemleri kurmak o kadar da zor değil. Aslında, kurulumu nispeten kolay bir aktivitedir. Tek ihtiyacınız olan, ilgilenen birkaç kişiyi tanımak ve onlardan haberi yaymalarını istemek.

Bir grup seks planlamak, açıkçası birkaç eş değiştirmeye ihtiyaç duyacaktır. Buradaki sorun, bu eş değiştirenleri nerede bulacağınızdır. Grup eş değiştirenleri aramak aynı anda hem kolay hem de zor olabilir. Bu grup eş değiştirenleri nerede bulacağınıza dair bir fikriniz varsa, o zaman işler sizin için gerçekten kolay olacaktır. Ancak, eş değiştirenlerle flört sahnesinde yeniyseniz, grup eş değiştirenleri nerede bulabileceğinizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Aşağıda, swinger bulma konusunda bazı ipuçları ve bir grup seks partisi planlarken göz önünde bulundurulması gereken şeyler listelenmiştir.

Swinger Çift Grup Seks

Potansiyel grup seks partnerleri arıyorsanız, onları kesinlikle yerel barlarda ve kulüplerde bulabilirsiniz . Yerel barlarınıza ve kulüplerinize göz atın ve orada potansiyel hareketli ortaklar bulabilecek misiniz bir bakın. Birçok eş değiştiren kişi genellikle bu tür yerlerde takılır, bu nedenle aramaya başlamak için çok iyi bir yerdir. Bu barlarda takılmak, rastgele insanlara grup seks ve alemlerle ilgilenip ilgilenmediklerini sormaktan daha güvenli bir yaklaşım.

Gerçek Swinger Club’da grup eş değiştirenler

Evinizde bir Swinger grup seks partisi düzenlemek gerçekten eğlenceli olabilir. Ancak, insanları getirmeden önce evinizi hazırladığınızdan emin olun. Sallanan topluluğa dahilseniz, bir grup seks partisine ev sahipliği yapmakta sorun yaşamayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, eş değiştirmeye ve grup sekse katılmaya istekli diğer çiftlere sormak. Tüm eş değiştirenlerin grup sekse katılmayı kabul etmeyeceğini unutmayın. Bunu göz önünde bulundurarak, mümkün olduğunca çok çift davet etmeye çalışmalısınız. Bunun nedeni, bu çiftlerden bazılarının son dakikada fikirlerini değiştirebilmeleridir. Aktivitenin ortasında ortak sıkıntısı yaşamak istemezsiniz. Ayrıca mekanı düzenli tutmayı ve alanın her yerinde güvenlik önlemleri aldığınızdan emin olmayı unutmayın. Bir kaza olursa, ev sahiplerinin her zaman suçlu olacağını unutmayın.

Grup seks sizi birçok riske maruz bırakacaktır. Hepinizin cinsel yolla bulaşan bir hastalığı olmadığının garantisi yok. Bunu göz önünde bulundurarak her zaman bazı güvenlik önlemlerini yanınızda getirmelisiniz. Evinizde bir grup seks partisi düzenliyorsanız, yanınızda prezervatif, kayganlaştırıcı ve temiz havlu olduğundan emin olun. Şansını deneme ve her zaman güvenli seks yapmayı unutma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.