sakarya swingers

Sakarya Swinger Çiftle 3lü Seks Yapmak

Bir Sakarya swinger çiftle üçlüye atlamadan önce üçlünün iyi bir fikir olup olmadığını öğrenin! İlişkilerdeki birçok insan cinsel yaşamlarından biraz sıkılır ve onu renklendirmek için seçenekler düşünmeye başlar. Pek çok kişinin aklına üçlü seks fikri gelir. Birçok insan aynı anda iki kişiyle birlikte olma fikrini çok heyecan verici bulur.

Bunun kadınlardan çok erkekler için geçerli olduğunu söyleyen yaygın bir düşünce var, ancak bunu canlandırıcı bir fikir bulan erkekler kadar kadın da var. Sonuç, Sakarya swingers çiftlerin genellikle üçlü yapmayı seçmesidir.

Pek çok insan , yansımaları hakkında çok az veya hiç düşünmeden üçlü seks yapmaya başlar. Üçlü seks hakkında bazı iyi şeyler vardır ve genellikle düşünülen budur. Olumlu yönleri, yeni bir şey denemeniz, seks konusunda heyecan duymanız ve bu, ikiniz arasındaki sekse taşınacak.

Bazen üçlü seks yapacağınız birini seçmenin ve sonra onlara sormanın ve eğlenceli geceyi kabul etmelerinin heyecanı da vardır! Bütün bunları düşününce neden üçlü yapmıyorsun? Bir üçlüden sonra birçok ilişkiden yararlanılır!

Üçlü olmanın da bazı dezavantajları var. Şu anda harika bir fikir gibi görünse de, sonuç bir veya iki kişinin kırgınlığı olabilir. Ayrıca, birçok insan yeni kişiye, eşinin ona gösterdiğinden daha fazla ilgi gösterdiğini algıladığı için çok fazla kıskançlık hisseder.

Başka bir sorun, bir tarafın, eşini dışlayarak üçüncü kişiyle duygusal olarak ilgilenmesi olabilir. Pek çok ilişki üçlüden sonra asla düzelmez çünkü ilişkinin sonucu olarak ortaya çıkan her türden farklı duygu vardır.

Gördüğünüz gibi, üçlü yapmak için bazı zorlayıcı nedenler olduğu kadar üçlü yapmamanız için de geçerli nedenler var. Bir çift ve bir birey olarak oturup bunun sadece fiziksel düzeyde değil, duygusal düzeyde de gerçekten başa çıkabileceğiniz bir şey olup olmadığını düşünmelisiniz.

Neyin kabul edilebilir olduğu ve neyin olmadığı konusunda bazı temel kurallar belirlemeniz gerekir, böylece ikiniz de neye bulaştığınızı bilerek girebilirsiniz. Bir Sakarya ücretli swinger çiftler üçlüyü uzun uzadıya tartıştıktan sonra, ancak o zaman üçlü yapmaya devam etmeli misiniz ? Herhangi bir şüpheniz varsa, kararınızdan emin olana kadar beklemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.