Popüler Swinger Grupları Nasıl Bulunur?

Popüler Swinger Grupları Nasıl Bulunur?

Ayak parmaklarını sallanan yaşam tarzına sokan birçok çiftten biriyseniz , bu yeni sosyal mesafe ve izolasyon dünyasında işleri nasıl yapacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Çıkma, seks ve hatta sallanmanın sanallaştığı açık . Swinger grupları ne olacak ? Birçoğu çevrimiçi eğlenmenin yaratıcı yollarını bulsa da, bu salgın sonsuza kadar sürmeyecek… şimdi araştırmanızı yapmanın zamanı geldi, böylece yerel swinger kulüpleriniz yeniden çalışmaya başladığında, siz ve SO’nuz ~tam olarak bilirsiniz ~ Kaybedilen zamanı nasıl telafi ederiz.

Neden swingers gruplarına katılmalısınız?
Yaşam tarzında yeniyseniz, şansınız: gerginsiniz. Herkes baştadır. İçgüdüsel tepkiniz basit görünen bir şeyle ( örneğin güvenilir bir arkadaşla üçlü bir ilişki) başlamak olsa da, popüler bir swingers grubuna katılmak aslında harika bir ilk adım olabilir. Niye ya? Baskı yok. Pek çok ilk kez eş değiştirenler, sadece neyle ilgili olduğunu görmek için eş değiştiren gruplara katılır, ~sosyalleşmeyi gerektirmez. Diğer çiftlerle konuşurlar, arkadaş olurlar, sorular sorarlar, sonra eve gidip tartışırlar. Bu kadar. Bir veya iki ziyaret, sizi sahne hakkında ve ilişkinizi açmak için bu adımı gerçekten atmak isteyip istemediğiniz hakkında bilgilendirmek için genellikle yeterlidir.

Elbette, yaşam tarzının sizin için uygun olup olmadığını görmek için ilk sallanma deneyiminizden önce kendinize sormanız gereken birçok soru var: İlişkinizden memnun musunuz? Değilse, sallanma yoluyla ne kazanmayı umuyorsunuz? Sadece seks hayatınıza renk katmak istiyorsanız ve birincil ilişkinin dışında duygusal bağlar kurmaya ilgi duymuyorsanız, yaşam tarzı bunu başarmanın harika bir yolu olabilir. Öte yandan, seks hayatınızı ve ilişkinizi seviyorsanız, ancak verecek daha fazla sevginiz olup olmadığını merak ediyorsanız, poliamor olup olmadığınızı düşünmelisiniz .

Her iki durumda da, tek eşli olmamanın ilişkinizde sorunlar olduğu veya eşinizi daha az sevdiğiniz anlamına gelmediğini belirtmek önemlidir. Aslında, birçok eş değiştiren ve çok eşli insan inanılmaz derecede sağlıklı ilişkilere sahiptir ve hatta tek eşli meslektaşlarından daha mutlu olabilir. Temelde annelerimiz haklıydı: hepimiz özel kar taneleriyiz ve ihtiyaçlarımız bireyseldir! Siz ve SO’nuz sadece kendi ritminizi bulmanız gerekiyor, sosyal yapılar lanet olsun.

Sallanan gruplara katılmanın artıları nelerdir?
Sallanmaya karar vermek çoğu insan için kolay değildir. Pek çok keyfi sosyal kuralın paketlerini açmayı içerir ve bazen korkutucu ve hatta yanlış gelebilir. Bu yüzden sınırlar belirlemek , işleri ağırdan almak ve konuşmak, konuşmak, KONUŞMAK çok önemlidir . Sallanan grupları aramaya başlamadan önce, ikinizin de aynı sayfada olması için tüm istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve korkularınız hakkında SO’nuzla dürüst bir konuşma yapmanız gerekir. Doğru yapıldığında, sallanan gruplara katılmanın sayısız avantajı olabilir. Yapabilirsin…

Yeni insanlarla tanışın (ve ayrıca onlarla yatın!)
Yeni ortaklarla pratik yaparak daha iyi bir sevgili olun
Cinselliğinizin yeni yönlerini keşfedin
En çılgın cinsel fantezilerinizi gerçekleştirin
Partnerinize daha yakın olun
Sallanan gruplara katılan birçok insan, ilişkilerinde daha fazla tatmin elde eden daha mutlu, daha kendine güvenen aşıklardır. Salıncak herkese göre olmasa da sallanmayı benimseyerek hayatlarını değiştiren ve artık onsuz hayatlarını hayal edemeyen birçok çift var.

Swinger’ları nasıl bulabilirsin?
Etrafta birçok swinger çift ve bekar olmasına rağmen, onları çevrimdışı bulmak zor. Yaşam tarzı tüm dünyada popülerlik kazanırken, çoğu katılımcının gizli kalmayı sevmesi hala yeterince tabu. Bu nedenle, web sitelerinde veya SwingTowns gibi uygulamalarda sallanan gruplar aramak en iyisidir : Dünyanın En Dostu Arkadaşlık Sitesi!

Dünyanın her yerinden milyonlarca üyeye ev sahipliği yapan SwingTowns, yaşam tarzında kimi ve neyi aradığınızı bulmak için en iyi sitedir. Swingers için güvenilir web sitemize katılmak, iki dakikadan az süren basit bir işlemdir. Hepsinden iyisi, bazı tanışma siteleri yüksek abonelik ücretleri alırken, SwingTowns temel üyeliğini %100 ücretsiz sunuyor . Bu, kaydolabileceğiniz ve yerel seksilerle hemen sohbet etmeye başlayabileceğiniz anlamına gelir! Sorular sorarak , arkadaşlar edinerek ve sizi ve eşinizi ağırlayacak swinger grupları bulmak için rehberimize göz atarak başlayın .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.