Partnerinizle Swinger Olmaya Hazır Mısınız?

Partnerinizle Swinger Olmaya Hazır Mısınız?

Swinger ortamlarına başlamak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Sorun yok! Herkesin bir yerden başlaması gerekiyordu ve sallanmanın hiç bu kadar kolay olmadığı zamanı yaşıyorsun! İnternet bize daha fazlasını öğrenme, daha fazlasını paylaşma ve Yaşam Tarzından daha fazlasını alma fırsatı verdi! Nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Sallanmaya Başlamadan Önce Kuralları Belirleyin!

Swinger çift yaşam tarzına başlamadan önce eşinizle ikinizin de en rahat olduğu şey hakkında konuşun. Cinsel fantezilerinizi birlikte gerçekleştirme konusunda heyecanlanmak ve önemli şeyleri gözden kaçırmak kolaydır – ilişkinizde anında çatışmaya neden olabilecek şeyler. Örneğin, siz ve eşiniz bir takas sırasında aynı odada kalmayı planlıyor musunuz? Partnerinizin sadece sizin için kalmasını istediğiniz bir seks hareketi var mı? Partnerinizi başka biriyle izlemekten rahatsız mısınız?

Yaşam Tarzındaki Diğer İnsanlarla Bağlantı Kurun

Çevrimiçi bir topluluğa katılarak diğer eş değiştirenlerle bağlantı kurun . Swinging toplulukları, bölgenizdeki gerçek, yerel swingers ile ücretsiz olarak tanışmanıza izin verecektir. Tek yapmanız gereken ücretsiz hesabınıza kaydolmak. Daha sonra, yakınınızdaki swinger’larla anında bağlantı kurarsınız!

Sosyal Medya Konusunda Gizli ve Dikkatli Olun

Çevrimiçiyken, bir partiye katılırken/ev sahipliği yaparken veya akşam yemeği için başka bir çiftle tanışırken dikkatli olun. Yaşam Tarzındaki çoğu çift, sallanan ve vanilyalı yaşamlarını çok ayrı tutmayı tercih eder. Bunu yapmak onları, partnerlerini ve ailelerini korur. Bununla birlikte, sosyal medya kuruluşları her gün daha fazla bilginizi veriyor. Yaşam Tarzı olaylarını koordine etmek için vanilya sitelerini kullanmak zarar verici olabilir. “İlgilendiğiniz etkinlik” özel olarak listelenmemişse ve tüm aileniz yakındaki bir otel devralmayla “ilgilendiğinizi” görürse? Bu istenmeyen sonuç ailenize veya kariyerinize zarar verir mi? Bu nedenle, yalnızca diğer eş değiştirenlerle bağlantı kurmak için özel olarak tasarlanmış toplulukları kullanmanızı öneririz.

Seksi Ol!

Yaklaşan Swinger escort kulüp partinizden veya hafta sonu kaçamağınızdan önce, kendinizi seksi hissetmenizi sağlayacak bir şekilde kendinizi şımartmak için bir şeyler yapın. Kendiniz için yeni bir şey alın, saçınızı kestirin veya denemek için sabırsızlanacağınız yeni bir hareket öğrenin! giyin! Katıldığınız kulübün kurallarına uygun kıyafetler giyin ve kendinizi partiye hazırlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.