Özgür Yaşayan Swinger Çiftler

Özgür Yaşayan Swinger Çiftler

Sallanmak özgürlük içeren bir aktivite olsa da yine de uymanız gereken kurallar var. Sallanmak, sağduyu ile daha iyi yapılan bir aktivitedir. Sallanmanın bu güzelliği, gizliliğinde yatar. Bu yüzden en popüler swinger siteleri bile kendilerini çok fazla tanıtmazlar. Swinger sitelerinde farklı türden insanlar bulabilirsiniz. Bu yüzden, swinger sitelerinde bir teşhirci ile karşılaşırsanız şaşırmayın çünkü bu sitelerde onlar gibi insanlarla karşılaşmanız tamamen normaldir.

Swinger olmak, kurallardan özgür olduğunuz anlamına gelmez. Daha uzun süre sallanmaya devam etmeyi planlıyorsanız, uymanız gereken kurallar var. Sallanma kurallarına uymazsanız, bazı nedenlerden dolayı sallanma faaliyetinizi durdurmak zorunda kalabilirsiniz. Sallanmak gerçekten heyecan verici bir aktivite olabilir. Ancak, bir patlama yaşarken kişisel güvenliğinizi ve güvenliğinizi asla unutmamalısınız. İşte swinger flört sahnesini çevreleyen bazı kurallar .

Özgür Yaşayan Swinger Çiftler

swinger siteleri – kuralları çiğnemeyin

Swinger sitelerinde flört ederken, bir kişinin cevabına saygı göstermelisiniz. İletişim kurduğunuz kişi size hayır diyorsa, bu karara saygı duymalı ve bir sonraki potansiyel müşterinize geçmelisiniz. Çevrimiçi randevunun güzelliği, asla kendi isteğinize karşı bir şey yapmaya zorlanmayacak olmanızdır. Yani o kişiyle sallanmak istemiyorsanız, ona hayır deme hakkınız var. Aynı şey bu swinger sitelerindeki diğer insanlar için de geçerlidir. Yani birine hayır dediğinizde saygı görmek istiyorsanız, başkalarının kararlarına nasıl saygı duyacağınızı da öğrenmelisiniz. Buna ek olarak, saygılı bir şekilde reddettiğinizden emin olun. Sırf o kişiden hoşlanmadığın için, ona kaba davranmaya hakkın olduğu anlamına gelmez.

Uzun süre sallanmaya devam etmek istiyorsanız hijyenik olmayı öğrenmelisiniz. Bu, bazı insanlar için ortak bir bilgi olabilir, ancak önemi nedeniyle yine de vurgulanmalıdır. Dışarı çıktığınızda güzel koktuğunuzdan emin olun ve sallanan ortaklar arayın. Balık gibi kokarsan kimsenin seninle ilgilenmeyeceğinden eminim. Bu yüzden dışarı çıkmadan önce duş aldığınızdan, tıraş olduğunuzdan ve biraz parfüm sıktığınızdan emin olun.

Sallanmak çok heyecan verici bir aktivitedir. Farklı ortaklara sahip olmak sallanmanın özüdür. Bu partnerlerle büyük olasılıkla seks yapacağınız için, güvenli seks yapmak iyi bir fikir olacaktır. Bir eş değiştirme partisine gidiyorsanız, yanınızda güvenli seks ekipmanı getirdiğinizden emin olun. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, günümüzde vahşi tabiatlı gençler arasında çok yaygındır. Yanınızda bir miktar koruma getirerek hastalığa yakalanmadığınızdan emin olun. Ayrıca partilere giderken çok fazla alkolden kaçının. Çok fazla alkol, yalnızca hayatınızın en iyi sallanma deneyimini yaşama fırsatınızı mahveder. Bu yüzden ayık kalın ve sallanma deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir