neden swinger olmalısınız

Neden Swinger Olmalısınız?

Cidden, neden yaşam tarzına katılmalısınız veya daha da iyisi, neden yaşam tarzına katılmıyorsunuz? 2009’da yapılan bir ankette, sözde 500 bin çiftin klozet değiştirici olduğu ortaya çıktı. Bu, swinger’ların yaşam tarzları hakkında yakın oldukları anlamına gelir. Daha da ilginç olanı, iddiaya göre 4 milyon kişinin yaşam tarzı konusunda açık olması. Tek eşli olmayan seks yapan yaklaşık 1 milyon çiftin matematiğini yaparsanız.

İnsanlar otomatik olarak, eğer swingers bu yaşam tarzını yaşıyorsa bir şeylerin yanlış olması gerektiğini düşünür. Swingers Guide – Neden Swinger Olmalısınız? onların ilişkisi ile. Bu gerçek olmaktan çok uzak, birçok çift birlikte cinsel yanlarını keşfetmek için yaşam tarzına giriyor. Birkaç yıl önce John Stossel başka bir anket yaptı ve hatta evlilik danışmanlarının sallanmanın yanlış olmadığı konusunda hemfikir olmasını sağladı. Aslında, eşinizle aranızdaki evlilik bağını güçlendirmeye yardımcı olabilir. Salıncak yaparken, sallananların açık, dürüst ve hile yapmadığını göreceksiniz. Aldatma, ortaklarınızın arkasından ve onların rızası olmadan bir şey yaptığınız zamandır.

Swingers bu şekilde yuvarlanmaz, açık, dürüst ve hileye katılmazlar. Yaşam tarzı, ilişkilerinden mutlu, güvenli, birbirine derinden aşık çiftler içindir.

Çiftler kendi cinsel devrimlerini başlatırken bir fanteziyi gerçekleştirmek, arzulamak veya bedenlerini deneyimlemek için katılmak isteyebilirler. Yeni milenyumda çiftler aşkı seksten ayırabilir.

Swingers Guide – Neden Swinger Olmalısınız?Sallanan yaşam tarzı içinde bir kişinin veya çiftin öğreneceği şey, insanlarla sallandığında bazılarının ömür boyu arkadaş olacağı gerçeğidir. Bazıları yatak arkadaşlarınız olabilir ve bazıları sadece takılmak isteyebilirsiniz, yaşam tarzının iyi yanı, tanışacak çok sayıda harika insanın olmasıdır. Kötü haber şu ki, sallanmak daha çok ana akım olsa da, yerel kasabanız buna o kadar açık olmayabilir ve bu nedenle özel partiler vermeye vb. maruz kalıyoruz.

Yakın gelecekte, diğer şehirlerde olduğu gibi Türkiye’de de seksin açık ve takdir edildiği bir dünya hayal ediyorum. Son olarak, eğer bir swinger eş değiştirme olmayı düşünüyorsanız bunu hatırlayın, eğlenmeye, yeni arkadaşlar edinmeye hazır olun ve hayattaki en güzel şeylerin sizi geçmesine izin vermediğinizden emin olarak hayatı dolu dolu yaşayacaksınız. ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.