mardin swinger çift

Mardin Swinger Çiftlere Olarak Zirveye Ulaşın

Mardin Swinger ile ilişkinizden nasıl daha fazla zevk alacağınızı öğrenin. İlk başta, “Mardin swingers” terimini duyduğumda, sizin de düşündüğünüz gibi çılgın bir konsept olduğunu düşündüm, ancak okumak için zaman ayırın ve Swinging’in size nasıl fayda sağlayabileceğini görün.

Mardin swinger , çiftlerin açık bir ilişki kurmayı seçmeleri, eşlerinin izinleri dahilinde diğer insanlarla seks yapmasına izin vermeleridir. Bu tür bir ilişkinin çiftler için nasıl çalıştığını merak edebilirsiniz. Şimdi, Swinging’e girmeden önce, ortakların istikrarlı ve anlayışlı bir ilişkiye sahip olduklarından ve her zaman kurallara uymaya hazır olduklarından, birbirlerine saygı duyduklarından, her zaman korumayı kullandıklarından, ortak seçerken seçici olduklarından ve özel tuttuğundan emin olun, dürüst olun.

Swinging’de çiftler ilişkilerinde ve evliliklerinde gerçek ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendi kurallarını koyarlar ve belirlenen kurallara ve sınırlara uymaya yemin ederler. Genellikle bu tür bir yaşam tarzını kabul eden çiftler, “ana partnerlerinden” aldıklarından daha fazla zevk ve heyecan için bir veya daha fazla dış partner ararlar. ( Buradaki Örnek Kurallara bakın )

Sallanma yoluyla sağlanan açıklık, çiftlerin, aralarında karşılıklı bir anlayış olduğu için aldatma şansını azaltan ortaklıkta dürüstlük ve kırılganlığın tadını çıkarmalarını sağlar.

Sallanmanın Bazı Faydalarını Görün

Özgürlük

Bazen, kendiniz olma ve isterseniz diğer insanlarla keşfetme özgürlüğüne sahip olduğunuz tekil gerçeğini bilmek gerçekten yeterli olabilir. Başka biriyle cinsel ilişkiye girdikten sonra bile “ana Mardin swinger seks partneriniz” ile özgürce yaşayabilirsiniz. Bu özgürlük aslında çiftleri bir araya getirecek, çünkü arzularınızı birbirinizle tartışmak ve bunları gerçekleştirme şansını elde etmek için yer var.

Kıskançlıkla Başa Çıkma Yeteneği

Sallanmak , partnerinizle daha rahat hissetmenizi sağlar ve kıskançlıkla baş eder. Özellikle ilişkiler söz konusu olduğunda, kısıtlı bir atmosferde hissettiğiniz duyguyu bilirsiniz. Sallandığınızda, kurallarınıza uyduğunuz sürece ilişkinizi mahvedebilecek rahatsız edici bir atmosfer yaratmadığınızın güvencesine sahipsiniz.

İstikrarlı bir ilişkide sallanmak aşağıdaki durumlarda daha avantajlı olabilir

· Cinsel İletişiminizi Açın

· İlişkinizi sürdürürken Çeşitli Cinsel Partnerlere ve Deneyimlere sahip olmanızı sağlar

· Korkuyla başa çıkmanızı sağlar

· Halihazırda istikrarlı ve Güçlü bir İlişkiyi güçlendirir

Çoğu insan farklı cinsel deneyimler yaşamak ister ve ayrıca bir kişinin kendilerine ait olmasını ister ve bu aslında Swinging ile mümkündür. Bu tür bir yaşam tarzının herkese göre olmadığını biliyorum, ancak bazıları için işe yarıyor ve kurallara ve sınırlara uyarak mutlu bir şekilde yaşıyorlar. Sallanan çiftler mutlu bir şekilde yaşar ve üstesinden gelebildiğiniz sürece bu şekilde yaşamanın gerçekten bir zararı yoktur. Partnerinizin bir Mardin ücretli swinger olmasına izin vermek, onu kaybetmekten daha iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.