mardin swingers

Mardin Swinger Çiftler Kadınlarını Yatakta İzlemeli

Her Mardin swinger erkeğin karısının veya kız arkadaşının başka bir erkekle seks yapmasını neden izlemesi gerektiğini çabucak öğrenin. Ateşli kadın ya da boynuzlama fantezisi erkekler için çok popülerdir, ancak bunu sık sık düşünmelerine rağmen, gerçekten çok derinden düşünmeleri nadirdir. Ve bununla ilgili sorun, ateşli kadın yaşam tarzını çekici kılmak için yapmanız gereken şeylerdir. karınız için oturmak ve bunu sizin yaptığınızdan biraz daha derin düşünmek anlamına gelir – çünkü bu şeylere gelince, erkekler ve kadınlar çok farklı bir yaklaşıma sahiptir.

Şunu düşünün: Mardin swinger çiftler Erkekler için, boynuzlama fantezisi gerçekten de izlemek, duymak ve sevdiklerinin başka bir erkekle hayal edilebilecek en ateşli, en kirli seks deneyimlerini anlatmasını sağlamakla ilgilidir.

Bu kadar. Terminatör filmlerinin bilgelik için ne olduğu, romantizm için odur.

Ancak kadınlar için bu fikir pek çekici gelmiyor. Kadınların erkekler gibi güçlü cinsel dürtüleri olmadığını söylemiyorum – elbette var. Ancak çoğu kadın için duygusal bileşen önce gelir. Elbette pek çok kadın tek gecelik ilişkilere sahip olmuştur, ancak bu erkekler arasında olduğundan çok daha nadirdir (ve bunu duyduğumuzda bunun üzerinde durmamız bize bunun çok daha nadir olduğunu söylüyor).

Bu yüzden bir erkek, karısının kendisini aldatmasını sağlamak için arzularını ve motivasyonlarını anlattığında, genellikle tamamen yanlış yola koyulur – çünkü onu sanal bir yabancıyla çılgın bir seks gecesi fikri üzerine satmaya çalışır. kocası seyrederken.

Bu nedenle, pek çok nedenden dolayı, çoğu kadın, bir ip yelek ve burun kıllarından daha büyük ve daha hızlı bir kapanma olduğunu görecektir.

İşte alternatif bir senaryo…

Ultimate Hotwife Gece

Tamam, diyelim ki onu en azından prensipte bir başkasıyla yatma fikrine sattın ve beynini en sevdiğin porno filmde görüldüğü gibi ateşli, kirli seks görüntüleri ile kızartmadın (hepsi bu olacak) daha sonra ateşli bir kadın rolüne bürünürken).

Mardin ücretli swinger seksi çiftler Bunu nasıl yapacağınız bu makalenin kapsamı dışındadır, ancak hayal edebileceğiniz kadar zor değildir.

Ama bunu yaptığınızı varsayarsak, şimdi şunu hayal edin:

Siz, karınız ve karınızın yeni sevgilisi, birlikte güzel bir yemek yediniz ve birkaç şişe şarap paylaştınız. Herkes bunu hissediyor ama kimse sarhoş ya da onun gibi bir şey değil.

İkiniz de onu davet ettiniz ve o prensipte onun iyi olduğunu söyledi… ama söz yok.

Sürekli olarak, birçok ipucu ve ima bırakarak birbirleriyle bilinçsizce flört ediyorlar ve onları yorumlarınız, gülümsemeleriniz ve beden dilinizle cesaretlendiriyorsunuz.

Sonra o an gelir, birbirlerine bakışırlar, elini tutar, size gülümser ve onu yatak odanıza götürür, sizi kalan bulaşıkları temizlemeniz ve gece için kilitlemeniz için bırakır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.