manisa swinger ortamı

Manisa Swinger Ortamına Denemeye Karar Vermek?

Henüz duymadıysanız, Swinger yaşam tarzı, rızası olan yetişkinlerin (çoğunlukla heteroseksüel çiftlerin) katıldığı yeni ve heyecan verici eğlence, alternatif cinsel yaşam tarzıdır. Bu doğru, eş değiştirenler (genellikle çiftler) diğer çiftlerle takılır ve özel partilerde eş değiştirir ve Bekar kadınlar bu partilere genellikle açık kollarla kabul edilirken, bekar erkeklerin eşi olmadan girebileceği bir Manisa swingers partisi bulmakta daha zor olacağını unutmayın.

Çiftlerin diğer eş değiştirenlerle katılabileceği ve etkileşime girebileceği giderek daha fazla salıncak kulübü var ve elbette çiftler bu partilerde takılabilir ve daha sonra cinsel ilişkiye girmek için daha özel bir ortama geri dönebilir.
heyecanlanmadan önce

Eminim bu zaten birçok erkek için çok ilginç ve merak uyandırıcı geliyor, ancak sallanmanın başarısız bir cinsel ilişkiyi değiştirmenin bir yolu olarak kullanılmaması gerektiğini unutmayın. Birlikte sallanmaya karar verdiğiniz kişi, hayatınızda önemli bir rol oynamalı ve bu uygulama, zaten harika olan seks hayatınızı birlikte geliştirmek için bir araç olarak kullanılmalıdır. Her şeyden önce, Manisa swinger’ın hayatından zevk almak istiyorsanız, partnerinizle çok iyi iletişim kurmak. Birbirinizle rahat olmanız ve her şeyi tartışabilmeniz gerekir.

İkiniz de birbirinizin ihtiyaçlarına karşı duyarlıysanız ve birbirinizin ihtiyaçlarını kendinizinkinin önüne koyabiliyorsanız, bu ikiniz için harika bir deneyim olabilir.
ihtiyacınız olan bazı tanımlar

Sonunda toplulukta göreceğiniz bir sürü farklı sallanma stili var:

Kapalı sallanma – bir partner, partnerinin başka biriyle seks yapmasını izlememeyi tercih ediyor.
Açık sallanma – bir partner, partnerinin başka biriyle seks yapmasını izlemekte ısrar ediyor.
Yumuşak sallanma – ağır ön sevişme için eşleri değiştirmek, ancak gerçek seks için orijinal eşlerine geri dönmek.

Çevreyle daha yakınlaştıkça, eş değiştirmelerle yaygın olarak ilişkilendirilen argoyu daha fazla anlamaya başlayacaksınız.

Girince ne görüyorsun?
girdikten sonra

Sallanan bir ortama ilk girdiğinizde aşırı heyecanlanmanız normaldir. Ancak çok hevesli bir modda davranmamanız gerektiğini unutmayın. Ne de olsa bu sosyal bir uygulamadır ve bu nedenle ilk karşılaştığınız çiftle flört etmek yerine sohbetlere katılmalı ve hafif flörtleşmeler yapmalısınız. Ancak sosyalleşmeye başlamadan önce, geri çekilin ve çevredeki insanların nasıl davrandığını gözlemleyin. İnsanların birbirleriyle nasıl sosyalleştiğine bir bakın ve kendinizi rahat hissettiğinizde kalabalığa karışmaya başlayabilirsiniz.

Her ortamda olduğu gibi, partnerinizle bu deneyimin olumlu olmasını istiyorsanız, sorumlu, arkadaş canlısı (flört) ve açık fikirli olmak çok önemlidir. Ve merak ediyorsanız, iyi vakit geçirmek için mutlaka başka insanlarla seks yapmanız gerekmez. Harika olan şey, diğer insanların seks yaptığını duymanın ve görmenin, birbirinizle seks yaptığınızda ve yaparken siz ve eşiniz için oldukça gelişme sağlayabilmesidir.
sallamakla ilgili bazı şeyler

Her şeyden önce, ilişkiniz istikrarlı değilse ve ikiniz sürekli tartışıyorsanız, o zaman sallanmak çözüm değildir. Ayrıca, partnerinizi kalıcı olarak “değiştirmeyi” planladığınız gizli bir ajandanız varsa, kötü bir sürprizle karşı karşıya kalacaksınız. Salıncak yarışmalarında işler böyle yürümez. Siz ve eşiniz birbirinizle seks hakkında konuşmaktan çok utanıyorsanız, o zaman tekrar, ilişkinizin swinger olarak gelişmesi mümkün değildir.

Koruma (prezervatif) kullanmak istediğiniz için kimse size saldırmasa da, çoğunlukla bu ortamda bir zorunluluk değildir (olması gerektiği halde). Ve cunnilingus yapmadan önce bir lateks bariyer kullanmak istiyorsanız, oyunculara biraz açıklama yapmaya hazır olun.

Her zaman hayır demenin sorun olmadığını unutmayın; Sana eğri büğrü gülen kimseyle seks yapmak zorunda değilsin. Ayrıca, muhtemelen yüzlerce güzel oyun arkadaşının birbirini yemesi gibi bir imaja sahip olduğunuzu biliyorum, ancak çoğu sallanan kulüp yaş, cinsiyet, ırk veya vücut şekline göre ayrımcılık yapmaz. Yani hayır demek düşündüğünüzden daha sık olabilir.

Ah evet, bir kadına yaklaştığınızda ve “Hayır, teşekkür ederim” dediğinde, bunu gülümseyerek kabul edin ve devam edin. “Neden, benim sorunum ne?” gibi sorular sormaya başlamayın.

Kıskançlık hakkında ne yapmalı…
kıskanç bir tip misiniz?

Güvensizlik nedeniyle kıskançlığın ortaya çıkması oldukça yaygındır. Bir partnerin diğerinin başka biriyle sevişmesini izlemesi normal olsa da, deneyim üzerinde sürekli münakaşa ve kavga etmek belki ikinizin böyle bir ortama hazır olmadığınızı gösterebilir. Kadınınızın sonunun geleceğinden korkuyorsanız senden daha fazla ilgi görmek, başka bir kadına dokunursan, kendi hanımın sana trip atacağını ya da başka bir erkeğe aşık olabileceğini, belki de henüz böyle bir senaryoya girmemelisin.

Kıskançlığın ilk aşaması, önceden yapılan anlaşmalar, yeterli iletişim ve birbirinize olan sevginizin sürekli güvencesi ile basitçe engellenebilir. Herhangi bir durumla ilgili sahip olabileceğiniz tüm hislerle hemen ilgilenin. Herhangi bir yanlış anlaşılma olmayacağından emin olmanın tek yolu bu.
kendini koru

Bu gün ve yaşta, kendini korumamak delilik olur. Elbette, insanlar temiz ve sağlıklı olduklarına yemin edecekler. Ama bir düşünün: İnsanların eş değiştirdiği ve sanal yabancılarla seviştiği hareketli bir ortamdasınız. Prezervatif ve sperm öldürücü kayganlaştırıcı kullanmak eş değiştirmeler alanında hala yeni bir fikir olsa da, kendinizi korumak çok önemlidir ve tavsiye ederim. bunu her ortamda yaparsın. Hastalığın yanı sıra hamileliği de caydırırsınız ve maceralarınızda daha güvende hissedersiniz.
kim ne nerede ne zaman neden

Swingers ve Manisa swingers hakkında bilgi edinmenin birçok farklı yolu vardır. Takılıp birlikte sallanacakları ikili arayan diğer çiftler için yerel gazetenize göz atabilirsiniz. Ayrıca, siber uzay, takılmak ve deney yapmak için bir veya iki çift bulmak için gerekli ortamı sağlayabilir. Belki fikri net üzerinden tartışabilirsiniz ve durumla ilgili rahatınız arttıkça çiftle buluşmak için harekete geçebilirsiniz.

Ya da eş değiştirenlerin bir araya geldiği ve sınırsız cinsel ilişkiye girdiği kulüpleri sorabilirsiniz. Oraya eşinizle birlikte gidebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz ya da sevdiğiniz (ve sizden hoşlanan) belirli bir çift bulabilir ve daha samimi bir karşılaşma için daha özel bir yere gidebilirsiniz.

Ama her şeyde olduğu gibi, dikkatli ol. Penisinize akan kanın sizi doğru düşünmekten alıkoymasına izin vermeyin. Her şeyden önce kadınınızın ve sizin güvenliğinizi güvence altına alın.
iyi, kötü

Pek çok çift, başka insanlarla seks yapmanın oldukça cezbedici ve tahrik edici geldiğine inanır ve aynı zamanda, birçok çift sallanmanın nihayetinde cinsel yaşamlarını ve ilişkilerini iyileştirdiğini görür. Ancak ilişkiniz sağlam değilse, o zaman kıskançlık, güvensizlik, öfke , ihanet ve diğer tüm mantıksız duygular (veya onun) benlik duygunuzu ele geçirebilir ve sonunda ilişkinizden geriye kalanları mahvedebilir.

Sallanmanın ilişkinizi geliştirmek için orada olduğunu unutmayın, onu değiştirmek veya ortadan kaldırmak için değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.