manisa swinger seks

Manisa Swinger Çiftlerle Harika Seks

İyi bir seks hayatları oldu ama son birkaç yılda tutkunun kaybolduğunu hissetti. Canı sıkılıyordu ve diğer erkeklerle seksin nasıl olacağını düşünüyordu. Kocasını aldatmaya hiç niyeti yoktu ve bölgelerindeki bir Manisa swingers kulübü hakkında bir makale okuduğunda merak etti.

Bu fikri kocasına önerdiğinde, kocasının üzülmemesine oldukça şaşırdı. Aksine oldukça ilgili görünüyordu. Cesaret bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda denediler.

İkisi de beğendi ve cinsel hayatlarını bir süreliğine iyileştirdi. Ancak müvekkilimin beklemediği tek şey, kocası kendisinden daha güzel ve seksi olan kadınlarla seks yaptığında kıskançlık duymasıydı.

Çekici bir kadın olmasına rağmen kendini giderek daha güvensiz hissetmeye başladı. Daha fazla sallanmaya katılmamaya karar verdi, ancak kocası şimdi hayal kırıklığına uğradı ve ilk etapta bunu önerdiği için onu suçluyor. Swinging, Manisa’da iş adamı ve milyoner H.. tanıştığı iddia edilen bir çift tarafından vahşice öldürülmesiyle gündeme geldi. bir yeraltı eş değiştirme ağı aracılığıyla..

Swinger kulüplerinin çoğunda uyuşturucu kullanımı, sarhoşluk gibi yasaktır ve görgü kurallarına büyük önem verilir.

Manisa Swinger’ların etkinliklere bakımlı bir halde gelmeleri, erotik aralar arasında duş almaları ve her zaman güvenli seks yaptıklarından emin olmaları beklenir.

Bu makale için, sallanmanın ilişkilerine tat kattığı için çekici olduklarını ve başka bir çiftle ya da bazen bekar bir kadınla beklenen karşılaşmanın heyecanını sevdiklerini söyleyen çiftlerle konuştum.

Salıncak, biseksüelliğini denemek veya iki erkeğin ilgi odağı olmak isteyen kadınlar için özel bir çekiciliğe sahiptir.

Çiftler, eş değiştirenlerin daha açık fikirli ve maceracı oldukları için ilişkilerinde genellikle daha mutlu olduklarına inanıyor. Ama hepsi kişisel sınırlar koymanın öneminde ısrar etti.

Bildiğim kadarıyla, Manisa’da swinger konusunda herhangi bir akademik araştırma yapılmadı.

Dr Fernandes, sallanan çiftlerle röportaj yapmak ve dahil olan kadınlarla özel röportajlar yapmak için yüzlerce saat harcadı.

İlk sorularından biri, karısının bu konuda bir seçeneği olup olmadığıydı, yoksa kocasını memnun etmek için mi gitti?

Araştırması, zamanın yüzde 72’sinin kocanın sallanmayı önerdiğini, ancak bir kez dahil olduklarında kadınların genellikle katılmaktan mutlu olduklarını gösterdi. Birçok kadın, ilk deneyimden sonra kocalarının veya partnerlerinin kendilerine “taze gözlerle” baktığını ve daha manisa swinger escort yüksek düzeyde cinsel istek gösterdiğini söyledi.

Kadınlar, genellikle toplum içinde giymeyecekleri seksi kıyafetleri giymeyi severlerdi, erkeklerin onlarla flört etmesinden hoşlanırlardı ve arzulandıklarını hissederlerdi, bu da özgüvenlerini artırırdı.

İlk baştaki gerginlik geçtikten sonra, kimin “kiminle parti vereceği” konusunda son sözü genellikle kadınlar söylüyordu. Çoğu zaman erkek, kadın arkadaşının yaptığı seçimi kabul etti ve araştırmalar, kontrolün çoğunlukla kadınların elinde olduğunu gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.