kuşadası swinger çift

Kuşadası Swinger Partner Hayranlarını Çekmek

Kuşadası Swinger’ın yaşam tarzını denemek isteyen ya da en azından bu konuda daha fazla bilgi edinmek isteyen bir evlilik ya da ilişki içinde olan birçok insan var. Bununla birlikte, genellikle bir pürüz vardır – eşleri veya partnerleri yaşam tarzına katılmaya pek hevesli değildir.

Aslında, Kuşadası swingers partnerlerinin başka biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görme düşüncesi onları dehşete düşürebilir. Kendinizi içinde bulduğunuz durum buysa, umutsuzluğa kapılmayın. İçlerinden birinin isteksiz olmasıyla başlayan sallanan yaşam tarzına mutlu bir şekilde dahil olan birçok çift var.

Kuşadası swinger çift Partnerinizin sallanmayla ilgilenmesini istiyorsanız, anahtar onu asla ikna edemeyeceğinizi anlamaktır. Bir kez yaptıklarında beğeneceklerini umarak onları denemeye zorlamak veya kandırmak da iyi bir fikir değildir. Kuşadası çift Swinger’ın yaşam tarzında gerçekten başarılı olmanın tek yolu, her iki partnerin de istekli katılımcılar olmasıdır.

Yani işiniz sadece partnerinizin ilgisini çekmek – peki bunu nasıl yaparsınız? Düşündüğünüzden daha basit! Gerçek anahtar, partnerinizi, onlar için çok güvenli bir şekilde cinsel deneyimlerinizi birlikte genişletmeye yönlendirmektir. Sonuçta, birinin sallanmayı denemek istememesinin gerçekten sadece iki nedeni var (en az bir kez!). Birincisi, ilişkilerinde biraz güvensiz hissetmeleri ve kıskançlık ve haset duygularından korkabilmeleridir. Diğer sebep ise cinselliklerini bu kadar açık bir şekilde ifade etme konusunda kendilerini rahat hissetmemeleridir. Bunlar oldukça tartışmalı ifadeler olarak kabul edilebilir, ancak yine de bunların büyük ölçüde doğru olduğunu gördüm.

Bunu bilerek, gerçekten sadece iki göreviniz var. İlki, eşinizin sizin için ne kadar özel olduklarını bilmesini sağlamak için kendi ilişkiniz üzerinde çalışmaktır. Başka birini olduğundan daha çekici görmenin mümkün olmadığını ve hareketli yaşam tarzının sadece ilişkinizi geliştireceğini bilmelerini sağlamak istiyorsunuz.

Yapmanız gereken diğer şey, sizin ve eşinizin paylaştığı cinsel deneyimleri kademeli olarak genişletmektir. Başlamak için çok radikal bir şey olmamalı, ancak heyecan verici olması için yeterince konfor alanının dışında olmalıdır.
İlişkinizde bu iki şeye odaklanarak, Kuşadası ücretli swinger eşinizin sallanan yaşam tarzına ne kadar çabuk ilgi göstermeye başladığına şaşırabilirsiniz. İlişkinizdeki en önemli şeylerden biri olduğu için aranızdaki bağı sıkı tutmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.