kuşadası swingers

Kuşadası Swinger Kurallar ve Sınırları?

Kuşadası swinger ortamında başarılı olmak, partneriniz ve yaşıtlarınızla sevgi dolu ve güvene dayalı bir ilişki kurmayı gerektirir. İletişim de anahtardır ve hayati bir rol oynar. Ek olarak, birçok yaşam tarzı çifti ve bekar, sallanan refahlarının ayrılmaz bir parçası olan kurallar ve sınırlar belirlemiştir.

Bu yıl henüz yapmadıysanız, şimdi herkesin kendi kişisel yönergelerini gözden geçirmesi veya yenilerini yazmaya başlaması için harika bir zaman. Kurallar ve yönergeler oluşturmak, yaşam tarzının tadını çıkarırken herkesin aynı sayfada olmasını sağlar. Burada, siz ve eşiniz için süreci başlatmanıza yardımcı olacak birkaç tartışma maddesi bulunmaktadır.

Kuşadası swinger çift Yaşam Tarzından Ne Elde Etmek İstiyorsunuz : Bu iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. İlişkinizi ve yaşam tarzından neyi başarmayı umduğunuzu tanımlamanıza yardımcı olması için kendinize aşağıdaki soruları sorun:

kuşadası swingers

Sevdiğim yaşam tarzıyla ilgili ne var?
Ne tür ilişkiler arıyorum?
Yapacağım faaliyetlerden bazıları nelerdir?
Partnerinizin Yaşam Tarzından Elde Etmek İstediği Şey Nedir : Yaşam tarzı, çiftlerin birlikte harika bir cinsel deneyim yaşamasıyla ilgilidir, bu nedenle kendinize şu soruları sorun:

Partnerimin katılmaya istekli olduğu faaliyetlerden bazıları nelerdir?
Zor sınırlarından bazıları nelerdir?
Yumuşak sınırlarından bazıları nelerdir?
Bulgularınız Hakkında Tartışma Yapın : Birlikte oturun ve yukarıdaki soruların cevaplarını gözden geçirin. Katılmak istediğiniz yaşam tarzı ve faaliyetler hakkındaki duygularınız konusunda birbirinize açık ve dürüst olun. Bu konuşmaya bir müzakere olarak değil, birbirinizin düşünceleri, duyguları ve motivasyonları hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı olarak yaklaşmaya çalışın. .

Gerçekçi Kurallar Yapın : İkinizi de rahat ettirecek kurallar bulmak önemlidir.

Daima Kurallara Bağlı Kalın : Kuşadası swinger seks Kuralların bir nedeni vardır. İlerledikçe onları değiştirmeye veya yenilerini oluşturmaya başlamayın. Siz ve eşiniz her zaman kuralları gözden geçirebilirsiniz, ancak ikinizin de yeni kurallar üzerinde hemfikir olduğunuzdan emin olun.

Partnerinizle Deneyimlerinizi Konuşun : Partnerinize nelerden hoşlandığınızı ve nelerden hoşlanmadığınızı bildirmek için zaman ayırın, böylece bir sonraki oyun süresi için ikiniz de aynı sayfada olursunuz.

Fazla Mesai Kurallarını Güncelleyin : Kuralların belirli bir süre boyunca ayarlanmasının gerekmesinin birçok nedeni vardır. İlişkideki zorluklar, hastalık, iş veya aile sorunları, sadece günlük hayatın stresi olabilir. İletişim hatlarını açık tutmak ve eş değiştirenlerin yaşam tarzı kurallarını sık sık gözden geçirmek önemlidir.

Ekip olarak birlikte Kuşadası ücretli swinger çift ortamında çalışırsanız, bireysel ve/veya toplu tercihlerinizin değişebileceğini ve sağlıklı ve mutlu bir şekilde gelişebileceğini unutmayın. Şimdi bu yönergeleri eşinizle birlikte gözden geçirin ve yaşam tarzının size uygun olup olmadığına bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.