kocaeli swingers

Kocaeli swinger Partileri

Kocaeli swinger Partnerinizden ayrıldığınızda biraz azgın mı hissediyorsunuz? Seks mesajlaşmayı (seks mesajlaşması olarak da bilinir) deneyin!

Bu seksi uzaktan oyun biçimine katılmak için bir swingers kulübünün parçası olmanıza veya yaşam tarzında olmanıza gerek yok. Bu oyun türünde acemiyseniz, onu ilgi çekici kılmak için bu cinsel içerikli mesajlaşma ipuçlarını ve püf noktalarını sunuyoruz.

Özel Bir Anıyı Birlikte Yeniden Yaşayın
Uyandırıcı kelimeler kullanarak sevgilinize “o zaman” hatırlatıcısı ile seks mesajı göndererek hafıza şeridinde hızlı bir yolculuk yapın. Spesifik olun, ancak yalnızca seksi kısımlarla. Sevdiğiniz şeyi yeniden yaşayın ve partnerinizi en sevdiği deneyimlerle yanıt vermeye davet edin.

Kocaeli swingers çif Sevgilinize iltifat edin
_‘niz inanılmaz derecede keyifli hissediyor.” “Sen sahip olduğum en seksi/en iyi ___sin.” Sallanmayı seviyorsanız, yakın zamanda yaşamış olabileceğiniz belirli bir deneyimden bahsedebilirsiniz. İltifatlarla ilgili spesifik olmak, ortakların nişanlı olduğunuzu bilmelerini sağlar ve iyiliğin karşılığını verirler.

Seçici Olarak Baştan Çıkarıcı Fotoğraflar Gönderin
Partneriniz ne kadar seksi olduğunuzu biliyor, ancak seks yaparken bakmaları için en az bir görsel seçmek sarhoş edici olabilir. Ancak, ne kadar acil olarak görmek ve onlarla birlikte olmak istediğinizi bildirmek için size en kısa sürede bir resim göndermelerini isteyin. Bu yönteme yalnızca daha önce birbirinizle fotoğraf gönderdiyseniz veya buna izin verdiyseniz yaklaştığınızdan emin olun.

Biraz Çılgın Olun
Ama çok çılgın değil! Burada önerdiğimiz şey, ‘günlük yaşamda’ rutin olarak tam olarak mümkün olmayabilecek şeyler hakkında bazı boğucu seks mesajlarıdır.

O günlerin geride kaldığını çok iyi bildiğin halde, duvara karşı samimiyetten bahsetmende sorun yok. Değilken boşalmanın eşiğinde olduğunu söylemek sorun değil… duş seks vizyonuna ne dersin?

İster sinsi sinsi bir bekar olun, ister yaşam tarzınızda Kocaeli swinger partnerleriniz olsun ya da vanilyalı bir ilişki içinde olun, bu ipuçları ilişkinizi taze tutabilir ve bir sonraki seksi karşılaşma için istekliliği artırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.