kocaeli swinger çift

Kocaeli Swinger Çiftler Arasında Kıskançlık

Eşiniz veya eşiniz ile Kocaeli swinger ilişkinizin başlangıcından bu yana hayat sizin için yükselişte… son zamanlara kadar. İkiniz başka eş değiştirenlerle arkadaş oldunuz. Bu çiftle ara sıra karşılaşıyorsunuz ve partnerinizin onlardan biriyle kimyası olduğunu fark etmeden edemezsiniz.

Şimdi kendinizi, cinsel ya da değil, aralarındaki her küçük etkileşimi aşırı analiz ederken buluyorsunuz. Böyle bir durumda ne yaparsınız? Bu yazıda, kıskançlığı hareketli hayatınızdan uzak tutmanız için size bazı ipuçları ve püf noktaları vereceğiz.

  1. Yalnız Olmadığınızı Bilin

Swinger yaşam tarzı gibi açık bir ilişkide bile başka birine karşı kıskançlık hissetmek anormal değildir. Daha önce bir sürü başka Kocaeli swinger çift senin yerine geçti ve hayatta kaldı.

Duygularını gizlemek hiçbir sorunu çözmez. Aslında, mesele çözümsüz kaldığı sürece eşinize karşı acılık ve nefret duymaya başlayabilirsiniz. Bu arada, yanlış bir şey olduğunun farkında bile değiller.

Bu yüzden çok önemli…

  1. Partnerinize Duygularınızı İfade Edin

Kıskançlık çirkin bir şeydir ve bunu ifade etme düşüncesi sizi inanılmaz derecede utandırabilir. Bu anlaşılabilir, ancak kıskançlığınızı gizlediğinizde neler olduğunu tartıştık. Ne kadar zor olsa da, partnerinizle oturmanız ve onlarla samimi bir tartışma yapmanız gerekiyor.

İyi bir partner, kendisi ile bu diğer sallanan partner arasında ciddi bir romantizm duygusu olmadığına dair size güvence verecektir. Bu noktada sadece bir konuşmadan daha iyi hissedebilirsiniz. Eğer öyleyse, o zaman harika.

Ancak kıskançlık her zaman tek bir sohbetle çözülmez. Seninki yoksa sorun değil. Bu sadece farklı bir çözüme ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

  1. Kırmayı Düşünün

Dinleyin, günün sonunda, birlikteliğiniz veya evliliğiniz sallanan bir anlaşmadan daha önemlidir. Kıskançlığınız haftalarca veya aylarca sürdüyse, bu sizin için sağlıklı değil. Partnerinizle tekrar konuşmanız gerekiyor. Bu sefer, biriniz diğer sallanan çiftle ayrılmayı teklif etmeli.

Evet, yaşam tarzına başka bir çift bulmak, özellikle de uyumlu olduğunuz bir çift bulmak her zaman kolay değildir. Kocaeli Swinger Yine de ikiniz de düzenlemeden memnun değilseniz, o zaman bitirmeniz gerekir. Sonunda birlikte sallanacak başka bir çift bulacaksın.

  1. Duygularınızın Köküne inin

Ele alınan konuyla, iç gözlem yapmanın zamanı geldi. İlk etapta seni bu kadar güvensiz hissettiren nedir? Kıskançlık geçmişiniz var mı yoksa bu ilk kez mi oldu? Münferit bir olaydan bahsediyorsak, endişelenmenize gerek yok. Bazı insanlar sadece yeşil gözlü canavarı tetikler.

Kıskançlık ve güvensizlikle dolu bir geçmişiniz varsa, kendinize biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kocaeli ücretli swinger çift Belki de kendinizi daha iyi hissetmek için görünüşünüzde veya yaşam tarzınızda iyileştirmeler yaparsınız. Terapi veya danışmanlık da yardımcı olabilir. Kendinizi daha güvende hissettiğinizde, ilişkinizde de daha güvende olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.