Swinger Çifte Katılmak?

Kendiniz Kaybetmeden Bir Swinger Çifte Katılmak?

Birçok Swinger çift, üçüncü bir ortak bulmayı (bazen tek boynuzlu at olarak adlandırılır) hayal eder; bu, katılmaya ilgi duyan tek eşli olmayan yalnızların yüksek talep görme potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir.
Çift-solo üçlüler ve ilişkiler eğlenceli ve seksi bir oyun şekli olabilir, ancak aynı zamanda kişilerarası dinamikler söz konusu olduğunda riskli de olabilirler. Kurulmuş bir ilişkiye katılmanın enerjisi, tutkusu ve hatta dramasında kaybolmak çok kolaydır. Peki, oyuncu bir solo çok oyunculu benlik duygusunu kaybetmeden nasıl üçüncü olabilir? Bu yazıda bunun hakkında konuşuyoruz.

tek eşli olmayan yeni bir partnerle eğleniyor
Yalnız Tek Eşli Olmayanlar İçin İlişkileri Eğlenceli Tutmak İçin 8 İpucu
Yalnız poliamory’de gezinmek zor olabilir, ancak olması gerekmiyor. Sallanmanın ve yeni ilişkilerin dinamiklerini keşfetmekle ilgilenen bekarlar için, her şeyi neşeli, eğlenceli ve sizin lehinize tutmak için 8 ipucu.

Güçlü Başla
Kendinizle sağlam bir temele başladığınızdan emin olun. Bir çifte katılmanın doğası gereği sağlıksız olan hiçbir yanı yoktur ve kesinlikle çok olumlu bir deneyim olabilir. Ancak çift arayan bazı insanlar, farkında olmadan sağlıksız hedeflere sahiptir. Kendinize bir anlam, amaç, istikrar veya güvenlik duygusu vermek için bir çifte katılmak istiyorsanız, yanlış yere bakıyorsunuz! Kendinizi orada bulmaya çalışmak yerine ilişkiye en iyi benliğinizi katabilmeniz için kendinizi geliştirmeye biraz zaman ayırın.

Neyin Önemli Olduğunu Bilin
Neye ihtiyacınız olduğunu anlamanın en iyi zamanı, net olduğunuz ve kendinize odaklandığınız zamandır. Halihazırda kendi yolunda, kendi hedefleri ve ihtiyaçları olan bir Swinger çiftle birden bir ilişkinin parçası olduğunuzda, ihtiyaçlarınızı belirlemek en zorudur. Bir fikir farklılığı ortaya çıkarsa, kendinizi hızlı bir şekilde dışlanmış olarak bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı önceden elinizden geldiğince belirleyin ve daha sonra şüpheye düşerseniz bu listeye güveneceğinize dair kendinize söz vererek bunları yazın. Bazı şeyleri ancak durumun ortasındayken öğrenebilirsiniz, bu nedenle listeniz zamanla büyüyecektir, ancak temel değerlerinize ihanet etmeyin.

Yalnız Tek Eşli Olmayanlar Kendi Kimliklerini Herkes İçin Öncelik Hale Getirmeli
Bazı tek boynuzlu atlar bir ev inşa etmek ve inşa etmek isterken, diğerleri özgürce koşmak istiyor. Kendi kimliğinizi korumak sizin için bir öncelikse, bunu gururla söyleyin ve kendinize verdiğiniz sözlerin arkasında durun. Yalnızca bireysellik hedeflerinizi destekleyen ve refahınızı nasıl koruyabileceğiniz konusunda devam eden konuşmaları aktif olarak teşvik eden çiftlere katılın.

Katların Keyfini Çıkarın
Bir çifte katılmak ve daha sonra başka kimseyi görmeden üçlünüzü kapatmak istemiyorsanız, katların tadını çıkarmak isteyebilirsiniz! Çoklu çiftler, yani. Gündelik ilişkiler arayan yalnız tek eşli olmayanlar, aşırı bağlanmaktan kaçınmak için dikkatlerini birkaç ortak veya çiftle paylaşabilirler.

Asla yerleşme
Ateşli, koşulsuz bir karşılaşma eğlenceli ve sağlıklı olsa da, bazen yalnız oyuncular bir süre ortalıkta dolaşmak isterler. Kendimizi şehvetli hissettiğimizde net kararlar vermek daha zordur, ancak seksi kısımlardan daha fazlasını dikkatlice düşünmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. İlişkinin tüm üyeleri, aradığınız ve hak ettiğiniz türden olumlu nitelikleri tutarlı bir şekilde gösteriyor mu? İlişkiye girdiğiniz herkesin hayatınızın bir parçası olma standartlarınızı karşıladığından emin olun.

Sadece senin için biri var
İster terapist, ister en iyi arkadaş ya da başka bir güvenilir sırdaş olsun, herkes sadece kendisi için birini hak eder. Tekeşli olmadığınızı başkalarıyla paylaşmadıysanız, ortaya çıkma riskini almak anlamına gelebilir. Ancak bir şeyleri gizli tutmak, kontrol edecek, gerçeklik kontrollerinde size yardımcı olacak ve sizi destekleyecek kimsenizin olmadığı anlamına gelir. Bu kişi, sizi temelli tutmanıza ve hala ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmanıza yardımcı olabilir.

Tek Eşli Olmayanlar Yalnız Sağlıklı Sınırlar Koymalı
Ne istediğini bilen ve buna bağlı kalabilen insanlar, kendilerinin farkında, kendinden emin ve benzer sağlıklı niteliklere sahip başkaları için çekicidir. Nelerden taviz vermeye hazırsınız ve en katı sınırlarınız nelerdir? Düşündüğünüz Ateşli Swinger çift size değer veriyorsa ve size değer veriyorsa, hem size hem de kendilerine iyi bakmak için uzlaşmaya istekli olacaklardır.

Öpmeye Hazır Olun
Her ilişki olması gerektiği gibi değildir. Kendiniz için endişeleniyorsanız, ilişkilerinizde neler olup bittiğini insanlara anlatmaktan korkuyorsanız veya kendinizi kaybettiğinizi hissediyorsanız, bir adım geri atın ve durumu daha net bir şekilde değerlendirene kadar güvenilir biriyle konuşun. Bazen kendinizi kaybetmemenin en iyi yolu, bir duruma elveda öpücüğü vererek iyileşmek için zaman ve daha iyi eşleşmeler aramaya başlamak için enerji vermektir.

Şimdi dışarı çıkın, eğlenin ve en iyi, en mutlu benliğiniz olmanıza yardımcı olacak insanları bulun. Bir çifte (veya birçok çifte) katılan tek eşli olmayan yalnız bir kişi olmak, kendinizi kaybetmek yerine kendinizin harika yeni kısımlarını bulmaya devam ettiğinizi hissetmenize yardımcı olan tatmin edici, heyecan verici bir deneyim olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.