karımla grup seks yapmak istiyorum

Karınızı Swinger Seks Ortamına İkna Etmek?

Türkiye’nin her yerinden giderek daha fazla çiftin swingers kulüplerine katılmasıyla, insanları ve onların taleplerini anlamak zorlaştı. Swinger partileri düzenlediğimizde, üyelerimizin beğendiği ve beğenmediği her şeyi hesaba katmaya çalışıyoruz. Ancak, bu da mahremiyetlerini seven bazı üyeler için endişe verici olabilir. Çoğu zaman, evli erkekler bize eşlerini sallanan ve değiş tokuş eden yaşam tarzına nasıl tanıtabileceklerini soruyorlar. Bu tamamen geçerli bir soru, sonuçta hepimiz seks yapmayı seviyoruz ve bu yaşam tarzı dünyanın her yerindeki eş değiştirenler için mükemmel.

Eşinizi takas ile tanıştırmaya çalıştığınızda öncelikle bu yaşam tarzına hazır olup olmadığını anlamanız gerekir. Bunu yapmanın en iyi yolu sadece onunla konuşmaktır. İletişim, bu yaşam tarzında hayati bir rol oynar ve onun amacınızın ne olduğunu anlamasını sağlamak sizin görevinizdir.

İlk olarak, karınızın diğer erkeklerden korkup korkmadığını öğrenin. Eğer öyleyse, şirketinizdeki diğer erkeklerin yanında onu rahat ettirmelisiniz. Başka erkeklerle flört etmesinden hoşlandığını anlamasını sağlamalısın. Bunu anladığında, diğer erkek ve kadınlarla tanışmaya daha açık olacaktır.

Karınızla bir kez sınır kurduktan sonra, başka erkeklerle ve kadınlarla vakit geçirmekten hoşlandığınızı söyleyin. Daha fazla parti için dışarı çıkın, sosyalleşin ve daha fazla insanla konuşun. Ayrıca evli olan seksi erkek ve kadınlarla konuşmaya çalışın. Bu yaşam tarzını benimseyen diğer evli çiftlerle de tanışmak için Swinger sitesi Üyelere Gözat’ı kullanabilirsiniz .

Bir çiftle tanıştıktan sonra, karınızı onlara sadece arkadaş olarak tanıtın. Karınıza geceye başlamak için yumuşak bir takasla uygun olup olmadığını söyleyin. Kabul ettiğinde, korkabileceğinden, ilk kez başka bir erkekle kaybetmesine izin vereceği için onunla ilgilenmelisiniz. Eşinize onunla ilgileneceğinize dair güvence verin. Ona, senin de başka bir kadınla eğlenip eğlenemeyeceğini sor. Her zaman izin isteyin. Bu isteğe bağlı bir yaşam tarzıdır ve tüm ortaklardan onay almak kesinlikle önemlidir.

Karınız tam takas veya yumuşak takas fikrinden iğreniyorsa, uzun süreli evlilikler için takasın faydasını gösteren klipleri, makaleleri ve materyalleri göstermeniz gerekir.

Başlangıçta asla tam takaslara gitmeyin. Her zaman diğer çiftlerle restoranlarda, barlarda vb. tanışın. Sohbetleri başlatmasına yardımcı olması için eşinize biraz sıvı cesaret verin. Yaramaz konuşmalara dalmaktan çekinmeyin. Karınızla ve diğer çiftlerle seks hakkında açıkça konuşun. Sallanma ile gelen tabuyu kaldırın. Bunu yapabildiğinizde, karınız ne yaptığınızı bildiğinize güvenecektir.

Karınızı değiş tokuş etmeye ve bir swinger türk kulübüne katılmaya ikna etme hedefi, ancak buna kefil olabilecek bir sosyal kanıt veya bir arkadaş olduğunda gelir. Diğer çiftlerinizi alın ya da karınızla da konuşmak için karı koca değiş tokuş eden diğer sallanan çiftlerle tanışın. Eşinizle bağlantı kurabileceğiniz çiftler bulun ve gitmeye hazırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir