kapadokya swingers çift

Kapadokya Swinger Modası

Geçenlerde internette ilginç moda ve Kapadokya swingers partisi için kostümler arıyordum.

Swing Sıradışı-Swinger Modası
Şafak matrisi
Dawnamtrix Designs adlı bu siteye rastladım. Ben ve karım Asya kıyafetlerine girdik, bu yüzden bu tam bizim sokağımızdı. Rol oynamaktan hoşlanıyorsanız, o zaman bu siteye bakın, ısmarlama kimonolar ve seksi giysiler içindeyseniz, bunu geçemezsiniz.

Dawnamatrix kimonoları ve giysileri, Boston çevresindeki müze ve galeri alanlarında tekstil sanatı olarak sergilendi. Ejderha Mini elbiseyi kişisel olarak seviyorum, ben de uzun yıllardır dövüş sanatlarının içindeyim ve ejderhalarla dövmelerim var, bu yüzden bu benim kişisel favorim.

Kapadokya Swing Sıradışı-Swinger Modası
seksi kıyafet
Dışarıdaki tüm swinger çiftlere, Dawnamatrix daki seksi kıyafetlere, aksesuarlara ve daha fazlasına bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim. Hayır, bu blogu yazmak için para almadım. İsterseniz özel siparişler hakkında onlardan bilgi alabilirsiniz, bu kesinlikle benzersiz bir şey istiyorsanız yardımcı olacaktır. Kapadokya Swinger partisi için gerçekten iyi bir fikrin Asya teması olduğunu unutmayın. Asya temalı bir swinger partisi düzenlediğimi hatırlıyorum ve çok eğlenceliydi.

Mümkün olduğunca geleneksel hale getirmeye çalıştık, elbette kadınlar da erkekler kadar Asya kıyafetleri giyerdi. bu kadının sağ ayak bileğinde kiraz çiçeği dövmesi olması çok güzeldi, Swing Sıradışı- Swinger Modası bacağını ve uyluğunun iç kısmını sırtını ve sol göğsünün sol tarafını sardı. Seksiydi ve bir tane atmanızı tavsiye ederim. Şimdiye kadar bildiğim tek Asya esintili Kapadokya ücretli swinger partisini düzenledim. Seksi Kimono’larına bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir