kapadokya swinger

Kapadokya Swinger Kadınlar Anal Denemesi

Bir Kapadokya swinger kadının anal fantezisi, kocalarına karşı sevgi veya şefkat eksikliğine dönüşen cinsel bir ruh hali yaratmaz. Bu sadece onların en karanlık fantezilerini ve erotik cinsel deneyimlerini keşfetme arzusudur. Bu yüzden seksi eşler çoğu durumda anal seksi yoğun ama zevkli bulur.

Yeniden yapılan araştırmalar, yaşam tarzı ateşli eşlerin, yaşanan tahrik edici ve mutluluk verici duygular nedeniyle diğer erkeklerle anal seks yapmakla ilgilendiğini gösteriyor. . Diğer erkeklerle anal için bu sıradan özlem, çoğu durumda ilgili herkes için oldukça zevkli olabilir.

Orgazm Duygusunu Keşfetmek
Bazı Kapadokya swinger anal yapan kadınlar acıdan kaçarken, bazıları bunu hoş karşılar. Bir yaşam tarzı seksi karısı, anal seksin hassasiyetini düşünür ve anal seksin orgazm hissini vajinal ilişkiyle karşılaştırır. Çoğu zaman, anal penetrasyon sırasında yaşanan zevk, sfinkterin genişleyen basıncının bir sonucudur. Normalde rektum yumuşak ve gergindir ve cinsel ilişkiden sonraki sabah herhangi bir rahatsızlık hissedilir.

Deneyim bazen bunaltıcı olabilir ve bu nedenle kocasıyla ve başka biriyle paylaşmak zor olabilir. Oyun ortakları arasındaki güven düzeyine bağlı olarak, bir seksi kadın oynamak için farklı bir erkeği kabul edebilir.

Hassas Sinir Uçları
Bazı kadınların kalçalarında ve kalçalarında keşfedilmemiş hassas noktalar vardır ve bu noktaları uyandırabilecek bir erkeği oynamaya davet ederler. Bu, bir seksi kadını, bazı erkekler cinsel olarak agresif ve kontrolcü olabileceğinden ve bu tür bir ilişki uygun şekilde yapılmadığında acı verici ve zarar verebileceğinden yavaş ve hassas bir cinsel partner olarak düşünmeye sevk edecektir.

Deneyim Gerektirir
Bu tür bir seks, kendinden geçmiş ve daha çok acısız bir aktivite olmalıdır. Tecrübe ve pratik gerektirir. Zevkli anal seks ile ilgili sözlü rehberlikten yoksun olabilirsiniz. Seks sırasında dikkat etmek, seksi bir kadının dikkate aldığı bir faktör olabilir.

Kapadyok swinger çiftler Sonuç olarak anal, porno filmlerde gördüğünüz gibi değil. Gerçek anal her yönden yavaş ve şehvetlidir ve yoğun bir zevk sağlamalıdır. Daha iyi bir cinsel yaşam için bu tür cinsel ilişkiye girmeden önce araştırmanızı yapın.

YATAKINIZA BAŞKA BİRİNİ DAVET ETMEK
Yatak odanıza bir misafiri sallanma amacıyla sokma görevi, özellikle yeni eş değiştirenler için hafife alınmamalıdır; yolunda gidebilecek her şeye rağmen, yanlış gidebilecek birkaç şey de var…

Kadınınızın Anal Seks Denemesini Nasıl Sağlarsınız?
Kadınınıza anal seks yapmayı nasıl deneyeceğinizi öğrenin. Daha iyi olan yarınızla anal seks yapmak isteyebilirsiniz, ancak onun size nasıl tepki vereceğini bilmiyorsunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.