kadın boşalması

Kadınlarda Fışkırtma Nedir?

Fışkırtma’ kadın boşalması ile eş anlamlıdır ve uzun yıllardır seksolojide çok fazla inceleme ve tartışma konusu olmuştur. Bu, elbette, kadınlar için yeni bir şey olmamasına rağmen. Aristoteles ve Hipokrat’ın yazılarında M.Ö. 300 yıllarına kadar uzanan tarihte kadın boşalmasına dikkat çekilmiştir. Eski Asya’da kadın boşalması yaygındı ve bu nedenle birçok Çin Taocu metninde bahsedildi; ve eski bir Hint Hindu metni olan Kama Sutra’ya dahil edildiği düşünülmektedir.

Yine de, konu fışkırtma ve günümüzde geçerliliği söz konusu olduğunda bazı insanlar bir şekilde aklını yitiriyor.
Neyse önemli olan ne?

fışkırtma nedir?
Bir cis erkeğinin ne zaman boşaldığını anlamak kolaydır çünkü meni görsel ve fizyolojik olarak diğer vücut sıvılarından, erkek veya kadından farklı değildir. Bununla birlikte, kadın ejakülatı hacim ve tutarlılık açısından büyük ölçüde farklılık gösterdiğinden ve idrarla aynı çıkıştan ayrıldığından, bir şehir efsanesine indirgenmeye karşı savunmasızdır.

Cis kadınlar için, idrara çıkma dürtüsü, ne kadar uyarıldığına, hangi stimülasyonun kullanıldığına ve hangi erojen bölgenin tetiklendiğine bağlı olarak seks sırasında ortaya çıkabilir. Bu dürtü tipik olarak G-noktasını (adını Alman jinekolog Ernst Gräfenberg’den almıştır) uyandırmaya atfedilir, ancak bir kadını kendini utandırma korkusundan paniğe sevk edebilir.

Ancak bu tamamen normal bir histir ve genellikle idrara çıkacağınız anlamına gelmez. G noktası, optimal boşalma için tam olarak uyarılması gereken şeydir. Vajinanın ön (ön) duvarında, serviksin üzerinde, uyarıldığında hızlı kayganlık ve uyarılma üretebilen bir ön forniks erojen bölgesinin (A-bölgesi) olduğuna dair spekülasyonlar bile vardır.

Kadın üretrasının alt ucunda, İskoç jinekolog Alexander Skene’den sonra Skene bezleri adı verilen ve kadın boşalmasına katkıda bulunan bezler vardır. Bu bezler “kadın prostatı” olarak düşünülür ve uyarılma sırasında bölgeyi çevreleyen doku kanla dolar. Yeterli uyarılma ve orgazm üzerine, Skene bezleri dolar ve değişen miktarda sıvı boşaltabilir. Bu sıvının akışı, hafif bir damlama ile bir yangın hortumunun akışı arasında değişebilir. Çoğunlukla berrak ve hafif sütlüdür ve sadece hafif bir kokusu ve tadı vardır.

Çalışmalar, ejakülatın aynı zamanda prostat tarafından üretilen erkek ejakülatında yaygın olarak bulunan prostata özgü antijen (PSA) adı verilen bir enzimi de taşıdığını göstermiştir. Araştırmacılar, kadın ejakülatındaki PSA’nın Skene bezlerinden geldiğine inanıyor ve bazı kadınların bezlerinin azaldığı ya da hiç olmadığı görülüyor – bu, bazı kadınların neden fışkırtabildiğini ve bazılarının edemediğini açıklıyor.

Fışkırtma Ne Değildir ?
Fışkırtma hayali değildir, iğrenç veya anormal değildir. Daha iyisini bilmeyenler tarafından sıklıkla kadın inkontinansı olarak tanımlanır ve bu inanılmaz derecede aşağılayıcıdır. Bazı kadınlar sınır dışı edilmeyi engelleyebilir, bazıları ise durduramaz, ancak bu bir bozukluk veya anormalliğin sonucu değildir. Her şeyden önce, ÇİŞ DEĞİLDİR ve onunla aynı odada bulunmuş olan herkes size aynı şeyi söyleyecektir.

Fışkırtmayı Nasıl Öğrendim:
Yıllarca porno izledikten sonra, fışkırtmaktan büyülendim ve nasıl yapacağımı bulmak zorunda kaldım . Ben bilim insanı olarak olaydan önce nasıl ilerleyeceğime dair ipuçları için kadın boşalması hakkında neler yapabileceğimi araştırdım. Konsensüs, G-noktasını uyandırmak ve stimülasyon için bolca zaman harcamaktı. Bu yüzden altımda bir sürü havlu var, önerilen Njoy Pure Wand ve Magic Wand’ı kullandım.ve geldiğim gibi sonucu endişeyle beklerken elimden geldiğince çok engellemeyi serbest bıraktım. Birkaç kez orgazm oldum ve ‘her şeyi içimde tutma’ içgüdüsüne teslim olmak yerine, dışarı atmaya çalıştım. Ama kıçımdan aşağı akan küçük bir damla dışında havlularda kesinlikle hiçbir şey yoktu. Fışkırtma bana her zaman çok ‘büyülü’ göründü, bu yüzden ona yalnızca kısmen güvendim ve işe yaramadığında cesaretim kırıldı.

Biraz düşününce rahat olmadığımı fark ettim. Bir insan bir yığın havlunun üzerinde yatarken, yine de şilteyi mahvetme konusunda endişelenirken nasıl patlayıcı bir orgazma odaklanabilir? Yol gösterimi küvete götürme düşüncesi beni rahatsız etti, sıvı geçirmez çarşaflar keşfettim ve dünyam tamamen değişti. Ayrıca bir arkadaşımla her şeyin daha eğlenceli olduğuna karar verdim, bu yüzden kocam ve ben bir kez daha fışkırtma girişiminde bulunduk.

G noktama daha iyi ulaşabilmem için kıçımın altına bir yastık koyarak, Skene bezlerini uyarmak için yavaş yavaş beni ısıtmaya başladı ve eskisi gibi aynı iki oyuncağı kullandık. Ben klitorisimi titreştirirken G-noktama Saf Değnek ile masaj yaparken bana dönük bacaklarımın arasına diz çöktü. Fışkırtmayı ilk denediğim zamana kıyasla, durumla ilgili olarak çok daha rahattım çünkü hiçbir şeye zarar vermekten endişe etmiyordum ve hepsinden önemlisi, kendimi bir çöp yığınının üzerinde yatan Küçük Bayan Muffet gibi hissetmiyordum.

Orgazma yakın hissetmeye başlayınca düşüncelerimi rahatlamaya odakladım ve orgazm eşiğini geçer geçmez vajina kaslarımla sertçe ittim ve o kadar sert geldim ki çığlık atmaya başladım. Kocam birdenbire heyecanla “Ah kahretsin EVET, aman tanrım, bu ÇOK SICAK!” gibi şeyler söylemeye başladı. ve anladım – oluyordu. Yaptım. Onu sırılsıklam ettim ve hayatımda hiç bu kadar sert boşalmadım. Akışkan berrak ve kısmen sütlüydü, herhangi bir kokusu yoktu. Daha sonra banyoya gittim ve dolu bir mesane idrar yaptım, bu yüzden fışkırttığım şeyin boşalma olduğunu biliyorum. Kendimi hemen bir serseri gibi hissettim.

Fışkırtmak Nasıl Bir Şey?
Fışkırtma orgazmları açıkça “standart” orgazmlardan biraz farklıdır. Birçok kadın onları inanılmaz derecede yoğun, daha uzun ömürlü ve daha tatmin edici buluyor. Başarmak için daha fazla zaman ve çaba gerektirebilir ve daha deneyimli olana kadar ilk başta kesinlikle daha fazla odaklanma gerekir. Bazen kıçınızdaki sıvının yoğun ısısı dışında fışkırttığınızı fark etmezsiniz; ve diğer zamanlarda, orgazmın ne kadar güçlü olduğundan, dudaklarınızdan insanlık dışı ve barbarca sesler kaçar. Bir odanın etrafında zıplarken patlayan bir su balonu gibi hissettiriyor. Bu gerçekten nihai sürümdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.