İlk Swinger Deneyiminizi Başarılı Hale Getirmek?

İlk Swinger Deneyiminizi Başarılı Hale Getirmek?

(Umarım) zaten heyecan verici seks hayatınızda daha fazla heyecana doğru cesur, cesur bir adım attığınız için tebrikler. Bunu konuştunuz, swinger yaşam tarzı hakkında çok şey okudunuz, çevrimiçi bir swinger topluluğuna katıldınız ve ilk swinger deneyiminizi yaşamaya hazırsınız!

Araştırmanızı yaptıysanız, muhtemelen birkaç potansiyel oyun arkadaşınızı taradınız ve arzulardan ve sınırlardan fantezilere kadar her şeyi tartıştınız. Siz ve eşiniz/partneriniz tonlarca konuştunuz ve başkalarıyla oynamaya çok hazırsınız. Sonunda fantezilerinizi yaşamaya başlamanın zamanı geldi. Ne yanlış gidebilir ki?

iç çamaşırı giyen kadın ilk sallanma deneyimini yaşıyor

İlk Salıncak Deneyiminiz Sırasında Neler Yanlış Gidebilir?
Yaptığınız araştırmadan bağımsız olarak, ilk sallanma deneyiminizin iyi olacağı garanti edilmez. Yanlış gidebilecek çok şey var. Ama endişelenme! Neredeyse hepsini engelleme gücünüz var . Ve işler ters gitse bile deneyimden en iyi şekilde yararlanma gücüne kesinlikle sahipsiniz.

İlk swinger deneyiminizi başarılı kılmak istiyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey:
Bunlardan en önemlisi gerçekçi beklentilere sahip olmaktır . Bu bir porno seti değil. Bu, gerçek kişilikleri ve duyguları olan gerçek insanlarla gerçek hayattaki bir durumdur. Gerçek kişilerin (siz, eşiniz veya partneriniz dahil) rahat etmesi için zamana ihtiyacı olabilir. Birinin ikinci düşünceleri olabilir. Giysiler çıkmaya başladığında birileri tereddüt edebilir ve fikrini değiştirebilir. Ne olursa olsun, her şeye hazır olduğunuzdan emin olun. En kötüsünü beklemeyin (çünkü sallanmaya asla karamsarlıkla yaklaşılmamalıdır) ancak bu ilk deneyim sırasında en çılgın hayallerinizin gerçekleşmesini beklemeyin.

Uzun zamandır beklenen olay yaklaştıkça sabırlı olmak da çok önemlidir . Kimseyle seks, hayalini kurduğunuz belirli eylemler veya pozisyonların bir kontrol listesine dayanmamalıdır. Akışa bırakın ve ortaklarınızın sözlü ve sözsüz olarak ne ilettiğine dikkat edin. İyi niyetli DP, DVP, grup yüz bakımı vb. olmayabilir, ancak bunun yerine başka sıcak, erotik anlar olabilir. Sadece rahatlayın, keyfini çıkarın ve doğal olanı yapın.

Siz ve eşiniz/partneriniz kuşkusuz kendi zevkiniz için swinger olmak seçmiş olsanız da, size katılanların da sizinkiyle uyuşmayabilecek kendi özel arzuları olduğunu unutmayın . Herkesin farklı konfor seviyeleri, fantezileri ve sınırları vardır. Diğer eş değiştirenlere (o gıpta edilen tek boynuzlu at dahil!) sallanmanın tüm yönlerinde eşit ortaklar olarak her zaman davrandığınızdan emin olun. Onların ihtiyaçları ve rahatlığı sizinki kadar önemlidir. Kendi cinsel zevklerini arıyorlar. Asla kimseye kendi zevkiniz için bir aksesuar veya destek gibi davranmayın. (elbette bu onların tuhaflığı değilse!)

ilk sallanma deneyimini yaşayan iki erkek ve bir kadın

Ya İşler Ters Giderse?
İşlerin planlandığı gibi gitmemesi durumunda, bu tek deneyimin bir swinger olarak hayatınızı mahvetmeyeceğini veya değiştirmeyeceğini unutmayın . İlk seks yaptığınız zamanı hatırlıyor musunuz? Umarım o zamandan beri çok yol kat etmişsindir. Nasıl ilk cinsel deneyiminiz bugün zevk aldığınızdan çok farklıysa, bir eş değiştirme olarak hayatınız da gelişecektir. Bu sadece bir başlangıç ​​ve bugün hissettiğiniz, deneyimlediğiniz ve arzuladığınız şey, kendiniz, partneriniz/eşleriniz ve swinger topluluğu hakkında daha fazla şey öğrendikçe büyük ölçüde değişebilir.

Ne olursa olsun, harika zaman geçirmek ve olanlardan en iyi şekilde yararlanmak size kalmış . Sallanmaya hazırlanmanın en iyi yolu, umduğunuz her şeyi yaşamasanız bile eğleneceğinize karar vermektir. Bu sadece başlangıç! Her zaman bir dahaki sefere vardır! Ve ondan sonraki zaman ve ondan sonraki zaman…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.