Swinger Eş Değiştirme

İlk Kez Swinger Eş Değiştirme Ortamına Katılmak

Bu makale, ilk kez eş değiştiren birinin bir Swinger seks kulüpte neler yaşayabileceğinin samimi bir anlatımıdır . İroni şu ki, ne kadar çok yaparsanız o kadar çok seversiniz. Sallanmaya başlayan ve sonra tekrar vanilyaya dönen neredeyse hiç kimseyi tanımıyorum. Çeşitli nedenlerle ayrılan bazı çiftler tanıyorum ama her iki partner de sonunda birlikte olacak yeni birini buldu .

… Bir ay önce bana swinger olmak fikrini bir an önce düşünebilir miydim diye sorsanız, cevabım ani bir HAYIR olurdu! Doğal olarak sallanmak denince aklınıza her türlü müstehcen ve boş düşünceler gelebilir; İster şeytani bir sefahat lağımı, ister yaygın ikililerden oluşan şeytani bir zindan tasavvur edin, her zaman ortak bir tema var gibi görünüyor – peki ya bunda göründüğünden daha fazlası varsa?

Swinger toplu seks gösterisi ya da en azından daha geniş tartışma ve pratiği, bazıları tarafından, “sallanan” altmışların cinsel devrimi sırasında, cinsel aktivitenin yükselişinden yükselmiş olarak kabul edilir. Bu dönem, yetmişler, seksenler ve sonrasında gelişmeye devam eden yeni, radikal ve yıkıcı eğilimleriyle eş anlamlı hale geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.