ilk swinger deneyimleri

İlk Kez Swinger Deneyimini Yaşamak?

Swinger gelince , bazı ön bilgiler almak zor olabilir. İnsanlar, kendi deneyimlerini sadece daha sıcak ve seksi göstermekle kalmayıp, aynı zamanda pürüzsüz ve kusursuz göstermek için onu renklendirmeyi severler. Herhangi bir şeye yeni başlayan olmak söz konusu olduğunda durum hemen hemen hiç böyle olmadığından, ilk kez eş değiştiren biri olarak ne beklemeniz gerektiği konusunda size bazı dürüst açıklamalar getirmek istedik.

İlk defa sallanan biri olarak ilk defa sallanmanın stresi
Bilmeniz gereken ilk şey, aslında başlangıçta biraz stresli olabileceğidir. Kültürümüzde tek eşliliğe büyük önem verilmektedir. Filmlerde pratikte bundan başka bir şey görmezsiniz ve gördüğünüzde, asla olumlu bir ışık altında tasvir edilmez. Kültürünüzün çoğu sadece bir kişiyle birlikte olmaya odaklandığından, sallanan bir partide biriyle ilk kez birlikte olmanın çok eğlenceli olduğunu görebilirsiniz… gece.

Suçlu olmak için bir sebep yok. Swingers, her iki tarafça onaylanan ve açıkça tartışılan ilişkilerdir. Aldatmaya yakın bile değil ve yine de ilk partinizin sonunda… ilgileneceğiniz şey bu. Yanlışlıkla bir çizgiyi geçtin mi? Partneriniz gerçekten buna katılıyor mu? Başka biriyle olmaya gerçekten alışmanın çok zaman alacağını göreceksin.

Swinging’i partnerinizle ilk kez yaşamak ve deneyimlemek?
Hatta ilk kez sallanmayı önerdiğiniz partnerinizle gerçek sohbetin, tabiri caizse, ilk kez bir tarih ve yer seçmekten daha kolay olduğunu bile görebilirsiniz. Sinirler orada olacak… ama partnerinizin de aynı şekilde hissettiğini göreceksiniz! Yapmanız gereken tek şey, partnerinizle çok fazla açık iletişim kurduğunuzdan emin olmak ve her ikinizin de hala aynı fikirde olduğunuzdan emin olmaktır. Sadece bu mantıksız suçluluk duygusunun normal olduğunu bilmekle kalmayıp, aynı zamanda ne biliyor musunuz? Bir bütün olarak sallanmak , muhtemelen beklediğinizden çok daha normaldir.

Eş değiştirme yapanların buluşmasına yardımcı olmak için tasarlanmış sitelere çevrimiçi bakmak için biraz zaman ayırın ve modern medyanın ima ettiğinden çok daha fazla insanın dahil olduğunu göreceksiniz. Filmler sizi başka türlü düşünmeye sevk etse bile , sallanma kavramında müstehcen veya anormal bir şey yok .

İlk Kez Swinger Olarak Neler Yaşanır?
Farkında olmanız gereken başka bir şey de, siz ve eşiniz sallanma sahnesinde olsanız bile, yine de farklı ihtiyaçlarınız olduğu gerçeğidir. Swinger Seks Partnerinizin sizden daha sık başka insanlarla takılmakla ilgilendiğini veya bunun tam tersi olduğunu keşfedebilirsiniz! Bu korkutucu ve dengesiz görünebilir, ancak bir dakikanızı ayırın, sadece birbirinizle yatarken bile, muhtemelen ikinizin de büyük ölçüde farklı libidoya sahip olduğu gerçeğini düşünün. Muhtemelen biriniz azgın ve diğerinden daha sık eğlenmek istiyor.

Gerçek şu ki, günün sonunda, her beş çiftten biri zaten bir düzeyde etik tekeşlilik dışı performans sergiliyor. Bu her zaman tam anlamıyla değişken olmayabilir , ancak tuhaf mı yoksa normal mi olduğunuz konusunda size biraz rahatlama sağlamaya yetecek kadar somut bir olgusal olmalıdır. Doğruluk kontrolü: tamamen normalsin.

Aslında, sallanma sahnesine yeni başlayan birine söyleyebileceğimiz en büyük ipucu, hayatınızın diğer yönlerinde olduğu gibi iniş çıkışlar, iyi ve kötü deneyimler yaşayacağınızdır. Ama her zaman açık ve dürüst olduğun sürece, sadece romantik partnerinle değil, aynı zamanda gecenin hızıyla da, sonunda her şeyin yoluna gireceğini göreceksin… ve bunun sana yol göstereceğini göreceksin. her şeyden çok daha eğlenceli zamanlar geçirir.

Bu yüzden başınızı dik tutun, medyanın ne gösterdiğine çok fazla odaklanmayın ve harika zaman geçirin!

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.