Hayatımın Aşkı Başkasını Sikiyor

Mum ışığında bir odada yatakta çıplak yatıyor. Leah, Chrysta’nın gözlerinin etrafına ipek bir kravat sararken, Dion onun vücudunu okşuyor, başını eğerek ve yavaşça amını yalamaya başlamadan önce dolgun kalçalarının etrafında oyalanıyor. Leah meme ucunu emiyor ve onu boynundan parmak uçlarına kadar yavaşça öpmeye başlıyorum. Kimin nerede olduğunu merak ederek Chrysta’nın hissetmesi gereken hisleri sadece hayal edebiliyorum. Tanrıçamın bedenine birlikte tapıyoruz, benimle yalnız başına yaşayamayacağı zevkini getiriyoruz. Leah ve Dion, Chrysta’nın vücudunu, kıvrımlarını, kalın uyluklarını ve yuvarlak poposunu, Leah’ı diliyle orgazma getirme şeklini, Dion’un sikini emdiğinde veya sikiştiğinde amını sıkılaştırdığında Dion’u doruğa ne kadar yaklaştırdığını seviyor o.

Onun zevk almasını ve zevk vermesini izlemeyi seviyorum ve tekrar bir araya geldiğimizde sevgimizin ve arzumuzun yoğunlaştığını hissedebiliyorum.

Ben Kai ve bir boynuzluyum , yani partnerim Chrysta’nın diğer erkek ve kadınlardan cinsel zevk almasını izlemeyi seviyorum. Bu sapıklığın yaygın olmadığını düşünebilirsiniz, ancak 4.200 Amerikalı üzerinde yapılan bir çalışmada , heteroseksüel erkeklerin yarısından fazlası, partnerlerini başka biriyle seks yaparken izlemeyi ve bunu kendim deneyimledikten sonra ve bunun üzerindeki etkilerini hayal etti. Ben, onun heyecanını tekrar tekrar hissetmek için sabırsızlanıyorum.

Tamamen Savunmasız Olmanın Özgürlüğü

Chrysta’ya onun başka erkekler ve kadınlarla birlikte olduğunu hayal ettiğimi itiraf etmek benim için çok cesaret aldı. Aynı şekilde, Chrysta, gençliğinden beri kadınlara karşı hissettiği çekiciliği kendisine itiraf etmek için yıllarca mücadele etti. Yetiştirilmesi muhafazakardı ve ebeveynleri, kadınlara ilgi duyduğunu keşfettiklerinde rahat değildi. O kısmını reddettiler, bu yüzden utandı ve o kısmını itti.

Chrysta, erkeklerle olan önceki deneyimlerini ve kadınlara olan çekiciliğini itiraf ederek ruhunu benimle paylaştığında, ona detayları sorardım. “Seni hiç öptü mü? İlk aşık olduğun kız kimdi? Boğulmaktan hoşlandığını ne zaman anladın? Birden fazla orgazm yaşayabileceğinizi nasıl öğrendiniz?” İlk başta kafası karıştı ve belki tüm bunları benimle paylaşmanın beni güvensiz hale getireceğini düşündü, ama hayalimde onun zevkini hissedebiliyordum ve onun zevkini görselleştirmek beni uyandırdı. Chrysta’nın başka biriyle sikişmesini izleme fikrine kapıldım ve birçok dürüst konuşmadan sonra birlikte sallanma fikrini keşfetmeye karar verdik.

Bu gizli parçalarımızı birbirimize ifşa etmek ve diğer tarafta kabul ve sevgiyi hala güçlü bulmak ikimizi de çok özgür hissettirdi.

Partnerinizi, kendilerinin en karanlık yanlarını, belki de daha önce hiç kimseye açıklamadıkları bir şeyi ortaya çıkardıktan sonra kabul ettiğinizde, bu kadar sevildiğini ve kabul edildiğini hissetmeye devam etmenin coşkusu başka hiçbir şeye benzemez.

Norma Karşı Gitmeye Cesaret

Chrysta ve benim ortak özelliklerimizden biri de harika seks tutkumuz. Bunu daha önce bilmiyordum, ancak yalnızca bir ila beş yıllık kararlı bir ilişkiden sonra , kadınların %45’e kadarı sekse olan ilgilerini kaybedebilir ve bu yüzde yalnızca bir çift birlikte kaldıkça artar. Chrysta ile sallanma ve üçlü seks fikrini gündeme getirdiğimde bu hiç aklımda değildi, ama bir şeyleri renklendirmek ve seks hayatımızda ateşi canlı tutmak için elimizde birkaç numara olduğu için memnunum.

İlişkinizi nasıl güçlendireceğinizi düşündüğünüzde, başka birinin eşinizle seks yapmasını izlemek aklınıza gelen ilk şey olmayabilir, ancak bu, boynuzlanma ve swinger seksine katılma deneyimi hakkında sevdiğim bir şey.

Chrysta benim ve başka bir adamın önünde diz çöktüğünde ve ikimize de kafa vermeye başladığında, sanki bir porno video karakteriymişim gibi hissettim ve Chrysta yıldızdı.

Başkası tarafından düzülmesini ve yüzündeki ifadeler beni heyecanlandırıyor, zevki benim zevkimi katlıyor ve bir erkeği orgazma getirdiğini gördüğümde içimde bir orgazm oluşuyor ve buna hayret ediyorum. arzunun ayna etkisi, tamamen başka birinin deneyimlerini izlemekten kaynaklanan duygu.

Uzlaşmalara meydan okumaya cesaret ettiğinizde, elde edebileceğiniz faydaları görünce şaşırma fırsatınız olur. Tek eşliliğin ve kişinin partnerine cinsel bir şekilde yalnızca size aitmiş gibi davranmasının, ikinizin de yaşayabileceği türden deneyimleri sınırlayabileceğine inanıyorum. Chrysta’nın başka bir erkek veya kadınla seksten zevk aldığını ve sadece kıskançlığın yokluğunu fark etmekle kalmayıp, onunla birlikte coşku dalgalarına bindiğini gözlemleyebilmekten gurur duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.